רגע לפני

העסק נגמר בחנות פיזית? קטלוג השירותים מסתיימים בדפי פרינט?

יש תכנית שלא מומשה?

הדבר אפשרי

צור איתנו קשר עוד היום עם כל התכניות

והם יצאו בס"ד לפועל!

כי אצלנו בונים הכל!

גלריית מלכות

אתרי בוטיק ברמת גימור גבוהה ופונקציות מדהימות

קבוצת 'נוכחות'

קבוצת 'נוכחות', בניית אתרים, עיצוב ופיתוח, מתמחה בהתאמת פתרונות בוורדפרס לכל עסק, באיזה צבעים שתחשוב, ומה שלא תרצה, אין דבר שלא נוכל לייצר לך באתר, כמעט.

מסופר על כומר שנשאל מדוע הוא צופה בחדשות, הרי הוא אומר תמיד לכולם הוא יודע הכל ב"רוח הקדש", והוא השיב שברוח הקדש שלו הוא רואה רק שחור לבן…

אצלנו בנוכחות בניית אתרים, עיצוב ופיתוח, יכולים להתאים את השירותים המקוונים שלכם לא בפרמטרים של שחור לבן, אלא כל מה שתרצו ותחשבו, ויש לנו ניסיון עם התאמת פתרונות לכל סוגי הלקוחות.

מה שאהבת באתר

מחירים משתלמים

עבודה מהירה

כי אצלנו תקבל יחס אישי, ופתרונות מהירות לכל תכנית

עסקים מדברים על נוכחות

ממליצה מאד מאד על נוכחות, הסבלנות והאדיבות שלו ראויים להערכה, בנה לי דף נחיתה במקצועיות ובזריזות עם יחס מיוחד והמון אחריות תודה רבה !!!
הטורבינה
מיתוג, פרסום, אנרגיה
ממליצה מאד מאד , זמינות מעל ומעבר, ועבודה מעל ומעבר, אין בקשה שלא נענתה וזאת אל אף חוסר המחויבות -אני לא לקוחה (כלומר לא לקוחה של אתר שלם אלא רק עבודות - משה) אלא ניקית שנתקעה בבעיה ובקשה עזרה ונענתי בחיוב בכל שעה ולכל בקשה בצורה זריזה ויעילה... עם ידע מקצועי רב מאד
spezt
חנות בגדי ילדים ותינוקות
אני ממליץ בחום לכל מי שזקוק לתמיכה וסיוע בכל הקשור לפיתוח אתרים ווורדפרס. בזריזות ובמקצועיות. מי שייקח את משה, יחזור שוב ושוב לקחת אותו כי על איכות לא מתפשרים הן ברמה והן במחיר. וכל זה מצאתי אצל משה.
אתר הבוגרים
ישיבת בית אל
תודה רבה לך בנית לי הכל במהירות יחס מיוחד ומקצועי אני ממש ממש ממליצה!!!
סדנת הבובות של צופי
מירי כהן
שלום אני רוצה להמליץ בחום עליך בנית לי אתר מכירות מושלם עם הרבה השקעה ומומחיות תודה רבה !!! (מי שרוצה להתרשם יכול לפתוח את האתר בכתובת Y-FOX.COM)
משה, בנית לי 2 אתרים, במקצועיות בסבלנות, הנך צולל לנבכי התכנות במיומנות רבה, ושולה משם יצירות נהדרות למופת. במחירים סבירים ונוחים. זה האתר עבור משרד הפרסום http://rizzle-adv.co.il/ וזה עבור מצדיקי הרבים https://matzdik.co.il/
דוד ריזל
משרד פרסום ריזל

צרו קשר, והאתר שלכם עולה לאוויר!

טופס הזמנת שירות

יש לכם שאלה בנושאי בניית אתרים?

נשמח לייעץ ולעזור באדיבות, בפורום שלנו,

מחכה לכם שם ים של ידע!

@קבוצת נוכחות, בניית אתרים, עיצוב ופיתוח.
X
האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?