תמיכה טכנית בוורדפרס ובניית אתרים

במענה אישי

עקב הזמן המצומצם ביותר העומד לטובתנו, הוחלט לאחר מחשבה רבה ומעמיקה, כי מהיום ואילך, הייעוץ באתר לא ימשיך להיות עוד בחינם.
ניתן לשלם באתר במערכת האוטומטית לרכישת רישיון לשליחת שאלה. הרישיון יפוג לאחר יום.
התשובה תתקבל לכל היותר עד 1-2 ימי עסקים. במידה והבעיה לא נפתרת התשלום יוחזר.
לרכישה לחץ כאן.
לקבלת קופון ניסיון חינם פנה לצ'אט.

ללקוחות VIP! קבל פתרונות לכל הבעיות, תשובות לכל השאלות, אתר שייראה ויעשה בדיוק מה שאתה רוצה. התקשר עכשיו: 08-6589920

מה ומאיפה להתחיל ללמוד קוד?

משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

פרופיל

קטגוריות פעילות

כלים שימושיים

שאלות סגורות

Unהשיב שאלותs

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

פניות הציבור
עדי שאל/ה 9 חודשים אחורה
היי,
אני כבר משהו כמו חודשיים אחראית על אתר של העסק המשפחתי של ההורים שלי, ובמהלך הזמן הזה (קודם כל, שאלתי כאן מלא שאלות- וממש שמחתי על התמיכה) הבנתי שאני חייבת ללמוד קצת על סוגי הקודים, בשביל לתפעל ולשדרג את האתר בצורה טובה ויעילה יותר- עד כה הבנתי רק כמה מושגים (פחות או יותר מה המשמעויות של- HTML, CSS Javascript, PHP ), ורציתי לדעת מה אני צריכה בדיוק לדעת? מה יוכל לעזור לי? איך אני ידע איפה להטמיע כל סוג קוד? האם יש מדריכים מסויימים שיוכלו לעזור לי (המלצות כולשהן?)?
עדי
1 תשובות
ניהול האתר צוות השיב 9 חודשים אחורה
שלום וברכה
קיבלתי עכשיו את ההודעה הזו,
בגדול אם האתר הוא וורדפרס וכל הנושא הוא ניהול ההזמנות והתוכן באתר הזה, ואין כרגע תוכנית לבנות מערכת חדשה או לתפעל מערכות תכנים חדשות, לא בטוח שיש צורך ללמוד עוד שפת קוד.
פרטו את הצרכים שלכם בידיעת הקוד ואנסה לחשוב עוד מה יוכל להועיל לכם.
עדי
השיב ‬ 9 חודשים אחורה

בעיקר הטמעת פופ-אפים (חשבתי על להחליף קצת, אולי יביא יותר לידים) , למרות שהבנתי שזה טוב לדעת את זה- אפילו כידע כללי, שאולי אצטרך לעבוד איתו בהמשך.
למען האמת התחלתי ללמוד קצת את כל העניין של HTML- התגיות, סוגי האפשרויות השונות.. אני לומדת דרך הקורס של משרד התעסוקה ואני מקווה שזה ילמד אותי לפחות את הבסיס (אפילו אם לא אשתמש בידע הזה יותר מידי), כי בדרך כלל הקורסים שניתן למצוא באינטרנט לא רציניים במיוחד.
חשוב לי לציין, לא מדובר על ניהול הזמנות והתוכן באתר.. אני בעיקרון מי שמוסיפה תוספים במידת הצורך (גוגל אנליטיקס, לדוגמא) ומטמיעה קודים באתר- בפעם שעברה הרסתי כמה דברים כשהטמעתי פופ-אפ באתר, ואחרי שהתחלתי קצת ללמוד הבנתי שהטמעתי אותו בתחילת התגית במקום קצת לפני הסוף- זה קרה מחוסר ידע שלדעתי מאוד חשוב, ורציתי לדעת מה בדיוק אני אמורה ללמוד בשביל שבפעם הבאה זה לא יקרה לי- אני כרגע לומדת מבוא מסויים על HTML, ורוצה לדעת האם יש צורך ללמוד משהו נוסף?

משה
צוות השיב ‬ 9 חודשים אחורה

לגבי הטמעת פופאפ אם רציתם ללכת דווקא על החינמי תוכלו לבדוק את האפשרויות של פופטין.
אם יש לכם צורך בטופס מסויים (כמו שמחובר לרשימת תפוצה) בפופאפ שלהם תוכלו לבדוק אם תוכלו למצוא קוד של הטופס, ואם פופטין תומכים בהטמעת קוד בתוך הפופאפ שלהם.
באופן כללי אם אתם צריכים להכניס קוד להידר או לפוטר יש תוסף שמיועד להכניס קודים לכותרת עליונה או תחתונה.
ויש גם תוסף פופולרי יותר שנקרא קוד סניפטס שאמנם לא מיועד להכניס קודים לכותרת העליונה והתחתונה אך עוזר מאוד לקודים באופן כללי וניתן להכניס בו את הקוד הזה לכותרת העליונה או התחתונה עם מעט קידוד.
(למען האמת אפשר להיעזר גם באלמנטור פרו בשביל לחסוך בקוד ולהטמיע בגוף ההידר או הפוטר את הקוד, אבל מי שמשתמש עם אלמנטור פרו לא צריך בכלל לבנות טופס בקידוד).
ללמוד קוד בשביל ניהול תוספים לא בטוח שיש צורך מכיון שרוב התוספים הידועים כברירת מחדל ניתנים לשימוש הבסיסי שלהם גם ללא ידע בקוד.
אם אתם מעוניינים ללמוד תכנות וורדפרס בשביל התחביב או בשביל עיצובים מתקדמים יותר, כמובן שהבסיס להכל הוא HTML, ולאחר מכן CSS, לאחר מכן אפשר ללמוד PHP ואפשר לשים דגש על תכנות וורדפרס דהיינו מבנה הקבצים בתבניות של וורדפרס ואיך עובדים למשל תוספים, פוסטים סוגי פוסטים, מחברים וטקסונומיות, וכן JS שהוא נחשב בשורה של HTML-CSS מהבחינה שהוא שפת צד לקוח שזה אומר שהקוד נמצא על הדפדפן של המשתמש. (למרות שאני באופן אישי לא בקי ב-JS אך הבנתי שכיום הוא מוביל כמעט כמו המשך לשני השפות הבסיסיות הנ"ל).
ההתמחות שלי בכללי ובפורום הזה בפרט מתמקדת בהכרת התוספים הרבים והמגוונים וכיצד הם פועלים, למרות שעסקתי גם בקידוד כתחביב וגם ערכתי ופרסמתי קודים, אך ראיתי את התוצאות הטכניות באופן אישי יותר במציאת פתרונות בעזרת תוספים חכמים לצרכים שונים ומגוונים, ובכך להתבסס ממשהו קיים ולא להתחיל מאפס. העבודה בקוד אצלי היתה התקדמות איטית יותר מעבודה עם תוספים מוכנים ומוכרים לי.
כברירת מחדל כשישלי פתרונות פשוטים או מוכנים בקוד הם מועדפים מהתקנת תוסף, אך אם זה נדרש פיתוח מחדש במקרים רבים אני משתמש בתוסף.
כמובן שהדברים יכולים להשתנות לשני הצדדים אם מתמחים בקוד יותר ומכירים אותו יותר, או כשמתמחים בתוספים יותר, והתוספים הם ההתמחות שלי. מומחים בקוד במקצועם יתכן שיוכלו להסתכל על הנושא באופן שונה מההסתכלות שלי.

מעוניין בעזרה נוספת?

wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?