תמיכה טכנית בוורדפרס ובניית אתרים

במענה אישי

עקב הזמן המצומצם ביותר העומד לטובתנו, הוחלט לאחר מחשבה רבה ומעמיקה, כי מהיום ואילך, הייעוץ באתר לא ימשיך להיות עוד בחינם.
ניתן לשלם באתר במערכת האוטומטית לרכישת רישיון לשליחת שאלה. הרישיון יפוג לאחר יום.
התשובה תתקבל לכל היותר עד 1-2 ימי עסקים. במידה והבעיה לא נפתרת התשלום יוחזר.
לרכישה לחץ כאן.
לקבלת קופון ניסיון חינם פנה לצ'אט.

ללקוחות VIP! קבל פתרונות לכל הבעיות, תשובות לכל השאלות, אתר שייראה ויעשה בדיוק מה שאתה רוצה. התקשר עכשיו: 08-6589920

מכתב שנכתב בנושא קידום ממומן

משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

פרופיל

קטגוריות פעילות

כלים שימושיים

שאלות סגורות

Unהשיב שאלותs

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

פניות הציבור
ניהול האתר צוות שאל/ה 8 חודשים אחורה
שלום וברכה
אם אתם מחפשים פרסומות בחינם יש אפשרות לרשום את עצמכם בהרבה מאוד אינדקסים,
תוכלו לעשות חיפוש בגוגל "אינדקס אתרים" וכיו"ב ולרשום את עצמכם באתרי אינדקסים וסימניות, כמעט ללא הגבלה. (יש אגב תוכנה בשם "קידומי" שעולה לא הרבה כסף שעוזרת בדבר הזה, ורכשתי אותה בעבר, ויש עוד תוכנות). ואפשר לפתוח חשבון על האתר שלכם בכל מיני אתרים שנותנים לפתוח חשבון, לדוגמה, וויקס, ועוד הרבה עם קישור לאתר שלכם. (חלקם פתוחים בנטפרי, וצריך המון זמן רק בשביל לגמור את מה שפתוח בנטפרי).
אני לא דיברתי על פרסומת בחינם, אלא על פרסומת בתשלום, שאם עושים אותה בצורה הנכונה היא יכולה להשתלם בסופו של דבר, יותר מחינם.
זה אומר שאנחנו עושים מראש מחקר כמה אנשים שמחפשים את המילה "קורס ___" ורואים אחר כך את האתר שלך, יבצעו "המרה" וירכשו את המוצר.
אם נניח שאחד ממאתיים (כן, זה גם סך כל שהוא) שנמצא בסיטואציה הזו ירכוש את המוצר שלך, וכל מוצר שיכול להתאים לזה עולה מאתים ₪, וא"כ בממוצע על כל מאתים אנשים שייכנסו לאתר בסיטואציה כזו תרוויחי מאתיים ₪, זה אומר שיש כאן בס"ה אם אפשר לקרוא לזה, רווח ממוצע של שקל לאדם, ובמצב כזה שווה לך לשלם עד חצי ₪ לאדם בשביל להרוויח 50%, ואילו עד שקל לאדם זה לא הפסד, הכל בממוצע ובחישוב ייחסי.
אפשר לחשב את זה באופן אחר ג"כ. ואני רק נתתי דוגמה.
כרגע, אם תצליחי בעזרת טכניקות כל שהן להגיע לקליקים בגוגל במחיר זול ומשתלם, זה יכול לצאת בס"ה רווחי.
ואם תצליחי לתמחר מראש את הפרסום באדוורדס תמורת המרות, זה יכול אולי לצאת משתלם יותר מראש. אני אישית לצערי עדיין לא יצא לי לעסוק בתמחור של אדוורדס תמורת המרות.
מניסיון לעומת ספקי שירותי פרסום אחרים מסויימים בתשלום (כגון פרסום בעיתון), הגוגל עדיף עליהם, משום שהוא מספק את המידע למי שכבר מחפש אותו, ובנוסף לזאת מי שאינו מתעניין אין עליו בכלל תשלום.
חשוב לא לעשות טעויות בגוגל אדוורדס, משום שזה יכול לעלות ביוקר באלפי ₪ ללא תמורה (כן, זה קיים ועוד איך, והרבה), אבל אם עושים זאת בצורה הנכונה ובהרבה סייעתא דשמיא זה יכול לצאת ממש מוצלח. אני למשל השקעתי הרבה ₪ בעיתונים להשכיר איזו דירה שעמדה ריק, ובסוף הצלחתי דרך שדרוגים בטכניקות ופרסום בגוגל אדוורדס.
כמובן שישנם דרכים גם לקדם את האתר בגוגל, ואז הקליקים הם כבר ללא תשלום, אבל במצב שלך אם תצטרכי לשכור מקדם ואין לך שפע של זמן לקדם לבד, זה לא בטוח בכלל שייצא שווה בסופו של דבר.
את המידע הזה אני מספק לכם במסגרת תמיכה לאחר העבודה שעבדתי על האתר שלכם. ולתמיכה נוספת אפשר להיעזר במרכז התמיכה שלי באתר היוצרים, תחת לשונית 'פורומים'.
בהצלחה לאורך הדרך
משה

מעוניין בעזרה נוספת?

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?