תוסף שמעדכן מנויים אוטומטית על פוטסים חדשים

מציג 14 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      אנונימי
      אורח

איזה תוסף מעדכן מנויים אוטומטית דרך כתובת המייל שלי?

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

אם אתה משתמש במייל צ'ימפ שזה פלוס שזה מערכת מאוד מתקדמת ובחינם, אז יש תוסף שמכניס מינויים למייל צימפ בטופס באתר שלך
      (יש גם תוסף שיכול להעביר את המשתמשים הקיימים למייל צ'ימפ אבל הוא הוסר מספריית התוספים של WP דרך API אך מצאתי תוסף כזה בגייטסהב)
      מאידך יש תוסף אחר חינמי יחסית פשוט מאוד שמעביר אוטומטית כל פוסט חדש של WP שמתפרסם באתר למנויים בתוך האתר עם אפשרות להגדיר לפי קטגוריות של פוסטים מה רוצים ומה לא ועם אפשרות לשתול טופס הרשמה באתר
      ויש להם תוסף פרמיום בעלות חודשית אבל לא חובה.
      בג'טפק יש חסרון עצום שכמדומני אין אפשרות לצרף בעצמך מנויים רק לשלוח הזמנה ומלבד זאת אין לך אפשרות לצפות במיילים של הנרשמים, רק בשם המשתמש שלהם בוורדפרס קום, ולמבד זאת יש חסרון שזה נשלח מהמייל של ג'טפק, ולא מהמייל שלך. (אולי תצליח לעקוף זאת בהגדרות? לא ידוע לי)
      והם עושים את השירות הזה משום שהם מעוניינים שוורדפרס קום תהיה כעין רשת חברתית ולכן יש להם אופציה לעשות שיהיה "עוקב אחרי הבלוג שלך".

אנונימי
      אורח

אני לא יודע כיצד לבצע את התהליך הזה…

איזה מן משני התוספים עדיף?

אני זקוק:
      א. שכל פוסט באתר ישלח לכל הרשימה
      ב. אפשרות לנסח מייל לכולם באופן עצמאי (בלי קשר לפרסום פוסט).
      ג. אפשרות לצרף באופן ידני מיילים לרשימה
      ד. לצרף את כל המשתמשים הקיימים כבר
      ה. כמובן שהוא יפנה חזרה למייל הנוכחי.

בברכה

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

בדוק את זה
      https://www.icegram.com/knowledgebase_category/email-subscribers/
      הורדה ישירה: https://downloads.wordpress.org/plugin/email-subscribers.latest-stable.zip
      א. הוא נותן התראה על כל פוסט עם תמונות הפוסט, לפי איך שתגדיר את התבנית שתישלח, אך אם זה פוסטים של ביביפרס לא בדקתי.
      ב. כמדומני שאפשרי.
      ג. אפשרי.
      ד. לא יודע אם אפשר מג'טפק לראות בכלל את הכתובות וכל שכן לייצא אותם, ראה במייל הקודם מה שכתבתי עליהם, אבל את המשתמשים הרשומים באתר אפשר דרך תוסף יבואן וורדפרס עם מסמך אקסל. ראה תיעוד באתר שלהם.
      ה. אפשרי.

אנונימי
      אורח

אם אני אתן לך גישה לממשק הוורדפרס באתר תוכל לעזור לי בזה?

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

איפה בדיוק לא מסתדר לך?
      נ.ב. רק תמיכה בחינם. אך עבודה הדורשת גישה לאתר שלך אינה בחינם. (לפרטים נוספים תוכל לפנות באישי)

אנונימי
      אורח

אני פשוט לא מבין בוורדפרס.
      כל הפיתוח נעשה ע"י מישהו אחר, לא אני מבצע אותו…

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

אתה מוזמן להתחיל להתעסק עם וורדפרס זה לא כ"כ מורכב בפרט לא דברים כאלה.
      פשוט הורד את קובץ הזיפ של התוסף, גרור אותו לתוך המיקום המיועד להתקנה והתקן אותו. אח"כ תמשיך בהגדרות התוסף.

אנונימי
      אורח

טוב אנסה ואעדכן…
      תודה על העזרה!

אנונימי
      אורח

הצלחתי להתקין את התוסף ולהפעיל אותו, אני לא יודע כיצד מיבאים את כל המשתמשים

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

מהיכן אתה רוצה לייבא את המשתמשים מג'טפק או ממשתמשים הרשומים במערכת האתר?

אנונימי
      אורח

הרשומים בערכת האתר בעיקר, וגם מג'טפק.
      לג'טפקנכנסתי ונראה שיש שם רק שלשה עוקבים, ורק אחד במייל, וזה נראה קצת מוזר

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

את הרשומים במערכת אתה צריך לייצא בקובץ אקסל באמצעות התוסף יבואן וורדפרס, ולאחמ"כ לייבא את הקובץ.
      יש הדרכה מפורטת על כ באתר שצירפתי מתחילה אליו את הקישור.
      ג'טפק לכאורה בעייתי. עם זאת, מכיון שישנם רק מספר מועט של עוקבים בג'טפק, אתה יכול לחפש את ה"שמות" של עוקבי ג'טפק בתוך המייל שלך. ואולי תמצא את האחרים ג"כ.
      בהצלחה!

אנונימי
      משתתף

מה דעתך על WP Mail SMTP

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

כמדומני שזה תוסף הגדרת שליחה מהאתר, ז"א שאם יש אתר שנתקל בבעיות שליחת מיילים של יצירת קשר או אישורי רכישה וכדומה מגדירים את הPOP/IMAP בתוך האתר, לא ידוע לי שתוסף זה לבד יכול לבנו רשימת תפוצה.

מציג 14 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?