תוסף קורסים

מציג 4 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      yoni
      משתתף

שלום משה
      יש לי תוסף קורסים חינמי, אני לא מצליח להעלות כמעט שום סרטון כי יש לזה הגבלה של מעט מאוד מגה בייט
      אני מעוניין לשדרג לתוסף טוב שיש בו מערכת טובה ועיצוב טוב ואפשרות להוסיף מסמכים להורדה במחיר מוזל כמו יד שניה
      אשמח על המלצתך
      תודה

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

שלום
      באופן כללי אם יש מגבלת העלאה זה דבר שדורש בדיקה אם זה קשור לתוסף הזה או לא.
      אבל חוץ מזה אתה מתכוון שאתה לרכוש את השדרוג של התוסף הזה?
      או התכוונת שאתה רוצה להחליף לתוסף של מתחרה?

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

אני שולח לך קישור של הדגמה של התוסף שאתה משתמש בו, כפי איך שהוא נראה עם התוסף המלא
      https://demo.themeum.com/plugins/tutor/courses/
      כמובן שהעיצוב הוא דבר שצריך שימת עין אחרי העלאת הקורסים בכל מקרה
      אם אתה בכל זאת מהסס שלא להשתמש בתוסף ההוא תוכל לבדוק את המאמר הזה https://wpforms.com/best-wordpress-lms-plugins/

yoni
      משתתף

הסיבה שהוידאו קצר כל כך הוא בגלל שזה חינמי?
      אם כן, אני חייב את זה כי אני לא יכול להעלות שום הסרטה נורמלית
      ואשמח שתשיג לי את זה אם אתה יכול

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

שלום וברכה
      1. אשמח לדעת את השגיאה שקיבלת בזמן העלאת הקובץ.
      2. יש שרתים שכברירת מחדל לא מאפשרים העלאה יותר מהמכסה. אם זאת הבעיה, זה לא קשור לתוסף, וגם אם תחליף תוסף הבעיה עלולה לחזור.
      ואז יש לפנות לשרת ולבקש להחריג את המכסה להעלאת קבצים, או להתקין תוסף שמתקן את העלאת הקבצים בחורג מהמכסה, במידה וזה לא נוגד את כללי מדיניות השרת שלך (ניתן גם לטפל בזה באמצעות קוד במערכת הקבצים של האתר).
      3. נסה להעלות את הסרטון באמצעות מעלה המדיה של וורדפרס ותבדוק אם הקובץ עולה.
      4. בשורה התחתונה אם אתה מצליח להעלות קבצים דרך תיקיית המדיה זה גם בסדר, כי התוסף שמותקן לך באתר תומך גם בכתובת סרטון ולא רק בהעלאת סרטון ישירות. כמו כן ניתן ללחוץ על הכפתור טען מדיה ולהטמיע את הסרטון מתוך תיקית המדיה באתר.
      6. במילים קצרות אחזור על מה שבעיקר חשוב כאן: יש סיכוי גדול שהבעיה בהעלאת קבצים כבדים אינו בתוסף אלא בשרת.
      בהצלחה.

מציג 4 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?