שינוי תמונה ראשית באתר

מציג 6 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      yoni
      משתתף

שלום
      א. יש לי אתר וורדפרס עם תוספים של אלמנטור. אני לא מצליח להחליף תמונה ראשית באתר
      ב. יש לי תוסף קורסים, האם שייך לשנות את השם קורסים לחנות, או לסיור חי במשהו וכדו'
      ג. אני לא מצליח עם המיילים, האם נ יתן לקשר את רב מסר לאתר זה?
      ד. אני מלעה סרטונים וכתוב שזה לא תומך ולא נפתח, בסה"כ הסרטתי עם אייפון. מה צריך לעשות?
      ה. האם שייך להחליף תבנית באתר ללא מחיקת נתונים, והאם ניתן להחזיר אתר לקדומותו

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

שלום וברכה
      א. האם אתה מתכוון לפביקון שיש בראש האתר (מה שמוצג בכרטיסיות של הדפדפן ונשמר בדפדפן כששומרים סימניה)?
      אם כן יש להכנס ללוח הבקרה>עיצוב>התאמה אישית, ושם להכנס להגדרות של הלוגו של הכרטיסיה (יתכן שהמיקום המדוייק של הפונקציה הזו בהתאמה אישית יוכל להשתנות מתבנית לתבנית ואיני זוכר כרגע בעל פה).
      ב. אם כוונתך לשנות את שם הדף, בענין התוסף שאתה עוסק בו (שהתקנתי לך) אפשר לשנות את שם הדף ע"י כניסה ללוח הבקרה>עמודים>חפש את שם העמוד קורסים, עריכה (כמדומני שגם עריכה
      ג. איני בקי ברב מסר אבל גם במידה ואין להם תוסף לוורדפרס יש חברות דיוור שיש להם טופס הטמעה, שזה קוד שאתה מטמיע באתר שמכניס לאתר טופס שלהם, ובעצם מי שממלא את זה הוא נכנס לרשימה שלך שם.
      תוכל לשאול את רב מסר אם יש להם שירות כזה.
      ד. אשמח לקבל צילום מסך של השגיאה, ואולי בכך נוכל לראות את הסיבה שזה לא נתמך. יש לציין כי באופן כללי יש בעיות מסוימות בוורדפרס שגורמות לשגיאות חמורות בהעלאת קבצים.
      ה. התבנית באתר לא מוחקת את נתוני האתר, כמו פוסטים, דפים וקורסים, וכן את נתוני אלמנטור, אבל נתונים של התבנית היא מחליפה.
      נתונים יכולים להמחק בזמן שמחליפים תבנית גם כאשר מחזירים בחזרה (מניסיון אישי).
      למרות שאולי ברוב הפעמים זה לא כך (היינו אם מחזירים את התבנית הקודמת), אבל כדאי לגבות לפני שמחלפים תבנית, אם לא בטוחים בכך.
      יש תוספי גיבוי, ואם אין לך תמונות באתר עם כיתוב בתווים לא לטיניים אי לך מה לחשוש מלסמוך על הגיבוי.

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

בקשר לא- אם כוונתך לשנות את התמונה הגדולה בדף הבית שלך, כשאתה נמצא בדף הבית (ואתה מחובר לחשבונך שהוא חשבון מנהל) אתה צריך לבחור למעלה בסרגל הניהול העליון, "עריכה באמצעות אלמנטור".

yoni
      משתתף

תודה על העזרה
      כשאני לוחץ על עריכה באמצעות אלמנטור לשינוי תמונה עולה לי הודעה שצריך לשדרג את התוסף

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

אשתדל לפרט יותר.
      עכבר ימני על התמונה הראשית>בחר "עריכת אזור"> בחר לשונית "סגנון">לחץ על התמונה >בתיקית המדיה הנפתחת תעלה תמונה מהמחשב אם עדיין לא העלית> הכנס אותה> שמור.
      בהצלחה!

yoni
      משתתף

המשך לתגובה קודמת
      כשאני רוצה לשנות תמונה או חלק דברים אחרים עולה לי ההודעה
      Activate Your License and Get Access to Premium Elementor Templates, Support & Plugin Updates.

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

ניסית את מה שכתבתי?

מציג 6 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?