סליקה ואוטומציה

מציג 5 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      DP
      משתתף

בה"י

שלום וברכה,

יש לי קורס באתר, וגם דף מכירה באתר.
      תהליך המכירה שלי הוא כך קישור שפרסמתי > דף מכירה באתר > סליקה אצל משולם > כאן חסר לי שלב בתהליך כי כאן אני מקבלת הודעה ממשולם שמישהו רכש את הקורס ואז אני שולחת ידנית למייל של הרוכש פרטי התחברות.

אני רוצה שהתהליך יהיה אוטומטי. ברגע שרכשו, השם של הרוכש יכנס לרשימת תפוצה שלי שכרגע נמצאת במיילצ'ימפ או לכל הגדרה אחרת שתמליץ עליה וישר יקבל הודעה אוטומטית על הסיסמה לדף של הקורס. איך אני יוצרת את האוטומציה הזו?
      ובנוסף – מה התפקיד של הווקומרס שהתקנתי ג"כ כהמלצתך בכל התהליך הזה???

הרבה תודה!!

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

שלום וברכה

ווקומרס הוא תוסף סליקה שמאפשר רכישת מוצרים.

היא מקבלת תשלום מהרבה מחברות הסליקה בארץ ובעולם.

התוסף של הקורסים שהתקנת מאפשר לחבר מוצר לקורס, לדוגמה קורס א' משוייך למוצר א' ולאחר שמישהו מוסיף קורס הוא יכול לשלם בווקומרס.

תוכלו להתרשם מהאתר הזה שבניתי:

http://zopypuppet.online/

התהליך הוא אוטומטי לגמרי. לאחר הרכישה מקבלים מייל ונכנסים הכל בפנים.

לא צריך פה שום גורם חיצוני, מצד אחד לא צריך חברת תשלום חיצונית, ומצד שני לא צריך את מייל צימפ, משום שההרשאות צפיה מגיעות לאחר התשלום.

סתם בלי קשר להנ"ל יש תוספים שמחברים בין משתמשי וורדפרס למייל צימפ בעזרת ממשק API

קיצרתי, אך בכל מקרה, במידה ויש שאלות אשמח להרחיב.

בברכה

DP
      משתתף

תודה,

אין לי כרגע אפשרות להכנס לאתר שרשמת, חסום לי,

אבל בכ"ז אם אני רוצה שאנשים לא ייכנסו לדף של החנות שלי ומשם יבצעו רכישה כי נראה לי לא כל כך עובד, אלא שהרכישה תגיע דרך הדף מכירה, , האם מחברים את הדף מכירה לווקומרס או למשולם?

האם ווקומרס עובד בכלל גם עם משולם?

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

לגבי דף מכירה למה שלא תעשו את זה בתוך האתר?

אפשר לייצר קישור בסוף הדף מכירה שהקישור הזה מייצר מצב של הוספת המוצר לסל וזה מוביל לקופה ולתשלום.

לגבי משולם אין לי מידע. אבל אולי אפשר לבחור חברות חדשות.

DP
      משתתף

[quote quote=68423]אפשר לייצר קישור בסוף הדף מכירה שהקישור הזה מייצר מצב של הוספת המוצר לסל וזה מוביל לקופה ולתשלום.[/quote]

שלום,

הדף מכירה שלי אכן באתר!

איך עושים את הנ"ל? נראה לי שזה בדיוק מתאים לי, כך גם אוכל לדלג על הסליקה לכאורה?

רק אהיה חייבת מקום ששם אפשר לרשום את המייל כדי לאסוף לידים נרשמים ומתעניינים וכן כדי לדעת למי לשלוח את פרטי ההתחברות.

נוכחות באינטרנט
      מנהל בפורום

יש שורטקוד של ווקומרס שהוא עושה פעולה של הוסף לסל לפי מספר המזהה של המוצר (כדי למצוא את המספר המזהה של המוצר אפשר לדעת שהוא מופיע בשורת הכתובת של דף עריכת המוצר ולפעמים גם בדף המוצר).

מה שעושים עושים כפתור ושם מכניסים את הקישור מסוג שורטקוד בעזרת אלמנטור.

אפשר לבדוק אם הוא מותאם גם לקורסים או אם אפשר להתאים את זה.

במקרה הפשוט יותר אפשר להציג (בעזרת קוד קצר) גלריה של קורס יחיד או מספר קורסים בסוף דף המכירה.

בקשר לקטע האחרון אשמח לפירוט נוסף.

נ.ב. ההודעה נערכה שוב.

מציג 5 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?