מענה ל־התקנת וורדפרס על מחשב

#68868
נוכחות באינטרנט
מנהל בפורום

אני מעתיק מאמר בתרגום גוגל:

האם ברצונך להתקין את וורדפרס במחשב ווינדוס באופן מקומי? העבודה עם וורדפרס במחשבך מאפשרת לך לבדוק תכונות וורדפרס חדשות, ללמוד כיצד להתפתח עם וורדפרס, ולעשות אתרי אינטרנט לפני העברתם לשרת החי. במאמר זה, נראה לך כיצד להתקין כראוי וורדפרס במערכת ווינדוס באמצעות WAMP.

התקן את WordPress ב- WAMP

מדוע כדאי להתקין את וורדפרס ב- Windows?

התקנת וורדפרס באופן מקומי במחשב מעניקה לך סביבת בדיקה שאינה משפיעה על האתר או הבלוג שלך. התקנת וורדפרס במחשבך מכונה גם שרת מקומי או localhost .

בדרך כלל מפתחי וורדפרס משתמשים בהתקנת וורדפרס מקומית כדי לפתח את התוספים והנושאים שלהם. משתמשים מתחילים יכולים גם להתקין וורדפרס במחשבים שלהם בכדי ללמוד WordPress, לבדוק נושא ותוספים וורדפרס חדשים ולהתנסות בלי להשפיע על אתר חי.

בואו נסתכל כיצד להתקין כראוי WordPress במערכת Windows באמצעות WAMP.

מה זה WAMP?

WAMP, הוא אוסף של שרת אינטרנט של Apache , PHP ו- MySQL המצורפים למחשבי Windows.

כולם תוכנות קוד פתוח נפרדות. עם זאת, התקנתם בנפרד אינה קלה במיוחד אפילו למשתמשים מנוסים. תוכנה כמו WAMP מאפשרת לך להתקין אותם בקלות ויש לך סביבה מקומית עובדת תוך דקות.

שלב 1. התקנת WAMP במחשב Windows

ראשית, עליך להוריד את תוכנת WAMP ולהתקין אותה במחשב שלך. פשוט גשו לאתר WampServer ולחצו על הלחצן 'התחל להשתמש ב- WampServer'.

התחל להשתמש ב wampserver

זה יעביר אותך לסעיף ההורדות. תוכלו לראות כאן שתי גרסאות: WampServer 32 bit ו- WampServer 64 bit. עליך לבחור בגרסת WampServer התואמת את סוג מערכת ההפעלה של מחשב Windows שלך.

הורד wampserver

כדי לגלות אם אתה משתמש במערכת הפעלה 32 או 64 סיביות, עבור אל לוח הבקרה »מערכת ואבטחה» מערכת במחשב שלך. שם תוכל לראות את סוג מערכת ההפעלה שלך.

מציאת סוג מערכת ההפעלה ב- Windows 10

לאחר ההורדה תוכלו ללחוץ על קובץ הביצוע של wampserver כדי להריץ את ההתקנה. וודא שאתה ממלא בקפידה אחר ההוראות שעל מסך ההתקנה.

התקן WAMP

במהלך תהליך ההתקנה, עליך להגדיר את המיקום של דפדפן האינטרנט. כברירת מחדל, זה יהיה Internet Explorer. אתה יכול לשנות את זה ל- Google Chrome או לכל דפדפן אינטרנט אחר על ידי איתורו בקבצי התוכנית של המחשב שלך.

לאחר ההתקנה, תוכלו להפעיל את ה- WampServer כדי להמשיך.

שלב 2. הגדרת בסיס נתונים להגדרת וורדפרס מקומית

הדבר הבא שעליך לעשות הוא ליצור בסיס נתונים ריק MySQL . בהשקת WAMP תראה סמל WampServer ירוק בפינה השמאלית התחתונה של המסך יחד עם סמלים אחרים. פשוט לחץ עליו ואז לחץ על phpMyAdmin (יישום מבוסס אינטרנט לניהול מסדי נתונים של MySQL).

הערה: אם סמל ה- WampServer אדום או צהוב, פירוש הדבר שהשירותים (Apache, MySQL, PHP) אינם פועלים. עליך להפעיל את השירותים על ידי לחיצה על הסמל לפני הגדרת בסיס הנתונים.

phpMyAdmin

זה יעביר אותך למסך הכניסה phpMyAdmin בדפדפן האינטרנט שלך. פשוט הזן את שם המשתמש: root והשאיר את שדה הסיסמה ריק. אלה הם אישורי ברירת המחדל לכניסה ל- phpMyAdmin המקומי שלך.

כניסה phpMyAdmin

לחץ על כפתור 'המשך' כדי להמשיך.

לאחר הכניסה, עליך ללחוץ על מסדי נתונים ב- phpmMyAdmin כדי ליצור בסיס נתונים חדש עבור WordPress. הוא יבקש ממך לבחור שם למסד הנתונים החדש שלך (שמנו את ה- test_db שלנו). לאחר מכן לחץ על כפתור 'צור'.

צור בסיס נתונים

מסד הנתונים שלך מוכן מה שאומר שאתה יכול כעת להתקין את WordPress ב- localhost.

שלב 3. התקנת WordPress במערכת Windows באמצעות WAMP

הדבר הבא שעליך לעשות הוא להוריד את הגרסה האחרונה של וורדפרס מאתר WordPress . זה יוריד כקובץ zip.

הורד את וורדפרס

עליכם לחלץ את קובץ ה- zip ולהעתיק את התיקיה ‘wordpress’.

חלץ וורדפרס

כעת עליך לנווט לתיקיה בה התקנת את WAMP.

במדריך זה התקנו את WAMP ב- C: \ wamp64, אז נתייחס לתיקיה ההיא בעתיד. אך קחו בחשבון, יתכן וזה יהיה שונה עבורכם תלוי היכן התקנתם את התוכנית.

הדבק את התיקיה 'wordpress' לתיקיית C: \ wamp64 \ www.

הדבק תיקיית וורדפרס ל- www

אתה יכול לשנות את שם התיקיה 'wordpress' לכל דבר שתרצה, כגון mysite, testsite וכו '. זו תהיה כתובת האתר של אתר הוורדפרס המקומי שלך, אז הקפד לבחור משהו שתזכור בקלות.

לצורך לימוד זה, שמנו את שם התיקיה מ- wordpress לאתר שלי.

בשלב הבא תוכלו לפתוח את דפדפן האינטרנט וללכת אל http: // localhost / mysite /

ראשית, הוא יבקש ממך לבחור שפה ואז יראה לך את פרטי הגדרת בסיס הנתונים. לאחר שקראתם אותו בעיון, קדימה ולחצו על כפתור 'בוא נלך' כדי להמשיך.

מידע על בסיס נתונים

לאחר מכן, עליך להזין את פרטי מסד הנתונים שלך כמו שם בסיס נתונים, שם משתמש, סיסמה, מארח וקידומת טבלה.

שם בסיס הנתונים יהיה זה שהזנת בשלב הקודם. במקרה שלנו, קראנו לזה 'test_db'. שם המשתמש יהיה 'שורש' ותוכל להשאיר את שדה הסיסמה ריק. אתה יכול גם להשאיר את מארח בסיס הנתונים ואת קידומת הטבלה כפי שהיא.

הזן פרטי מסד נתונים

לאחר מכן לחץ על כפתור 'שלח' ו- WordPress תיצור עבורך קובץ תצורה בנדנד.

במסך הבא, תראה הודעת הצלחה שלפיה וורדפרס מחוברת למסד הנתונים, ותוכל להמשיך עם ההתקנה.

קדימה ולחץ על כפתור 'הפעל את ההתקנה' כדי להמשיך.

הפעל את ההתקנה

זה ייקח אתכם למסך הפתיחה של וורדפרס. אתה צריך להוסיף כותרת לאתר האינטרנט החדש שלך בוורדפרס, לבחור שם משתמש של מנהל מערכת, להזין סיסמה חזקה ולספק כתובת דוא"ל של מנהל מערכת.

ברגע שאתה מוכן, לחץ על כפתור 'התקן WordPress'.

מסך ברכה עבור וורדפרס

לאחר השלמת תהליך ההתקנה תראה הודעת הצלחה. ברקע, וורדפרס יצרה טבלאות חדשות במסד הנתונים והיא מוכנה לשימוש.

לאחר מכן תוכל להמשיך ללוח המחוונים של וורדפרס על ידי לחיצה על כפתור 'התחבר'.

כפתור כניסה

מזל טוב, התקנת את וורדפרס בהצלחה במחשב Windows באמצעות WAMP.

שלב 4. הפעלת Permalinks די ב- WAMP

הגרסה החדשה של וורדפרס אינה שוברת את האתר המקומי שלך בשינוי הגדרת הפרמלינקס .

עם זאת אם אתה עדיין רואה את שגיאת 'הדף לא נמצא' בדפים שלך לאחר שינוי הפרמלינקס מההגדרות »Permalinks ב- WordPress, פשוט עקוב אחר המדריך שלנו כיצד לאפשר permalinks בהתאמה אישית ב- WAMP .

שלב 5. פתרון בעיות של בעיות WAMP

WAMP די קל לשימוש אפילו למתחילים. עם זאת, אם אינך מצליח להפעיל אותו, העצות הבאות לפתרון בעיות יעזרו.

תיקון הסכסוך של WAMP סקייפ

אם התקנת Skype והפעלתך, ייתכן ש- WampServer לא תוכל לעבוד כראוי בגלל התנגשות עם Skype. הסכסוך נגרם על ידי אפאצ'י וגם סקייפ המשתמשים באותה יציאה 80. יש תיקון פשוט לבעיה זו.

פתח את סקייפ ועבור אל כלים »אפשרויות . זה יביא תיבת דו-שיח, מכאן אתה צריך ללחוץ על מתקדם ואז על חיבורים.

תיקון הסכסוך של WAMP Skype

בטל את הסימון מהתיבה שאומרת השתמש בפורט 80 ו 443 כחלופות לחיבורים נכנסים. שמור אפשרויות והפעל מחדש את Skype.

התקן Visual C ++ הניתן להפצה מחדש

WAMP זקוקה להפצה מחדש של Visual C ++ להפעלה של Visual Studio 2012. אם לא התקנת אותו במחשב שלך, תוכל להוריד ולהתקין אותו מאתר האינטרנט של מיקרוסופט .

בונוס: העברה מ- WAMP לחיים

כתבנו גם מדריך נפרד כיצד להעביר את וורדפרס משרת מקומי של WAMP לאתר חי . אני מקווה שתמצא שזה מועיל כשאתה מוכן לפרוס את האתר המקומי שלך לייצור.

סביבת שרת מקומית נהדרת למטרות למידה ובדיקה. אך זכרו, אם ברצונכם לפתוח בלוג בוורדפרס שאנשים אחרים יוכלו לראות, אינכם צריכים להתקין את וורדפרס במחשב. עליכם להתקין את וורדפרס על ספק אירוח וורדפרס .

 

X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?