מענה ל־אתר לסינון תוכן לפי שדות חיפוש

נוכחות באינטרנט
מנהל בפורום

אנסה להתייחס לדברים שכתבת קודם הפרטים ואחרי זה עיקר הנושא:

כתבת:
אם אתה כבונה אתרים שמכיר המון – אומר שהכי טוב זה באדיפרס עם התאמה אישית, ואתה דורש כסף על העבודה, אבל לא על הייעוץ.
תשובתי:
איני יכול לדעת שזה הטוב ביותר, אלא מה שאני מכיר כרגע. בקשר לשאלה אם קיימים נוספים חילופים, מן הסתם התשובה היא שסביר להניח שכן, ויתכן שאף תמצא תוסף שמלכתחילה תוכנת עבור דברים דומים, אך אבדוק עבורך את הנושא בקרוב.
ובקשר לבאדיפרס, למרות שהוא לא תוסף שנועד לזה ממש, אך יתכן שיש לו את הפלוס שיש לו מאות הרחבות. כך שאם בעתיד תרצה לשנות משהו תוכל לשנות הרבה דברים.
אותו הדבר אפשר לקחת את ווקומרס ולהתאים אותו לצרכים שלך, רק שווקומרס יצטרך הרבה יותר התאמה בשביל להתאים אותו למה שאתה צריך, כי הוא כרגע בברירת המחדל שלו מאוד שונה ממה שאתה מבקש. אבל במידה ותלך עליו יהיה אפשר להרחיב אותו מאוד לכל מיני פיצ'רים ואפשרויות.

כתבת:
עם איזה תוספים עושים התאמה אישית לבאדיפרס.
תשובתי:
התאמה אישית שכתבתי אני מתכוון ברמת התוכנה, אבל ברמת העיצוב צריך תבנית שמתאימה לבאדיפרס, או תכנות, או לוותר על הרעיון וללכת על תוסף אחר. אולי בהמשך תמצא תוסף שמשנה את ניראות באדיפרס.

כתבת:
איזה תוספים נחוצים לי בשביל כך.
תשובתי:
יש את התוסף הבסיסי של באדיפרס.
מלבד זה אתה צריך תוסף של חיפוש שדות פרופיל באדיפרס.
ויש עוד תוסף שעושה שדות שמוגבלים על המשתמשים.
ליתר הסברה, אין בעיה להוסיף שדות פרופיל בבאדיפרס, וגם אין בעיה להוסיף את השדות הללו בתוסף החיפוש, אך על מנת שיהיה מוגבל השדות הללו על המשתמשים אתה יכול להשתמש בתוסף כזה.
או לחילופין עצה אחרת שכל השדות יהיו רק על משתמשים עם כתובת מייל לא אמיתית, ורק אתה מעדכן את כל השדות לבד, ולא תהיה לאף אחד גישה לשנות את זה.
כמו כן יש בעיה מסויימת בבאדיפרס שמשתמשים שלא היו פעילים לא רואים אותם באתר, ובשביל זה צריך להשתמש באיזה קוד כל שהוא, ויש גם תוסף שיכול להיות שהוא יעזור לזה.
אולי על הלינקים של כל התוספים הללו (מה שלא שלחתי עדיין) ראוי לייחד את הדיבור בנפרד.

כתבת:
איזה תוסף יכול ליצור לי טופס של מילוי פרטי המודרך ולהעביר אותו אוטומטי לרשימת המודרכים ללא צורך באישור מנהל (אם כי גם זה לא קריטי).
תשובתי:
בשביל שאתה תכניס את זה לא צריך תוסף, אבל בשביל שתכניס את זה בעזרת קובץ אקסל יש תוסף שתומך בייבוא משתמשים בקובץ אקסל שתומך גם בשדות הפרופיל של באדיפרס (יש אחד כזה בתשלום ויש אחד כזה חינמי).
אם אה מתכוון שהמשתמשים יוכלו להכניס ג"כ פרטי משתמש חדשים, אתה צריך לשנות את ההרשאות של זה באתר (יכול להיות שתוכל להעזר בתוסף שמשנה את תפקידי המשתמשים).

כתבת:
חשוב לי מאוד ממשק עברית מלאה (אני יודע לתרגם בלוקו)
תשובתי:
כמו שכתבת אפשר להעזר בלוקו, ויש תוסף לתרגם אוטומטית בלוקו (ואפשר לפתוח על זה אשכול נפרד), אבל לא כל התוספים ניתנים לתרגום 100% בעזרת לוקו, משום שיש תוספים שהתבנית של התרגום שלהם לא עדכנית או לא מלאה.

כתבת: אני מעונין שהאתר יהיה נגיש רק לאחר הרשמה, לאחמ”כ יוכל המשתמש להתחבר לאתר.
תשובתי:
כתבתי על זה באשכול נפרד.

כתבת:
בכניסה לאתר לאחר ההרשמה יהיה שדות חיפוש לפי קטגוריות, לדוגמא שם משתמש, מספר זהות, פלאפון, תאריך נתינת תעודת ההדרכה, ואולי עוד שדות.
תשובתי:
באדיפרס אינו מוגבל לשדות.
כנס ללוח הבקרה>משתמשים>שדות פרופיל.

כתבת:
לאחר מילוי של חלק מהשדות ניתן לערוך חיפוש, ולאחר החיפוש מוצגים רק התוצאות.
תשובתי: אתה פשוט מסתיר את דף המשתמשים מתפריט האתר, וליתר ביטחון יש אפשרות גם להוסיף בו קוד שמנועי החיפוש לא יסרקו אותו (אם מדובר באתר סגור אז בלאו הכי יתכן שאין לך צורך נוסף בזה).

כתבת:
לגבי המדריכים אני רוצה שבממשק הכניסה שלהם יהיה אופציה להוסיף מודרכים, שזה כולל פרופיל שלם, של שם, מספר זהות, פלאפון, תאריך קבלת תעודת הדרכה, הערות, וקובץ תמונה של צילום תעודת ההדרכה.
תשובתי:
ניתן במקום תמונת פרופיל להכניס תמונת ההדרכה.
או לחילופין להוסיף שדה של קישור מדיה לתמונת ההדרכה.
או לחילופין תבדוק אם התוסף הזה מספק מה שאתה מעוניין לעשות:

BuddyPress XProfile Custom Image Field

אם היו דברים שלא נגעתי בהם תוכל לשאול שוב או לפתוח אשכול חדש.

בהצלחה!

X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?