מענה ל־טופס הרשמה

נוכחות באינטרנט
מנהל בפורום

במידה ואתה מחפש הסבר כיצד למצוא את הקישור להתנתקות, אסביר זאת כדלהלן:

1. יש בלוח הבקרה עמוד שנקרא תפריטים, שם יש אפשרות להוסיף לתפריט העליון (או התחתון או הצדדי ולא משנה כרגע) של האתר נקודות קצה של האתר.
  2. לדוגמה, בווקומרס יש כמה נקודות קצה, כמו החשבון שלי, ההורדות שלי, ההזמנות שלי וכו'. גם בבאדיפרס יש כמה נקודות קצה.
  3. אחד מנקודות הקצה שיש בווקומרס וגם בבאדיפרס, והם מופיעים בתוך נקודות הקצה שם, הוא "התנתקות" דהיינו לצאת מהחשבון. במילים אחרות, אחד מהקישורים המופיעים שם הוא קישור שמי שלוחץ עליו יוצא מהחשבון שלו באתר על ידי הלחיצה.
  4. לא כל נקודות הקצה מופיעים כברירת מחדל באפשרויות של עמוד עריכת התפריטים (בלוח הבקרה), אבל למזלינו יש גם אפשרות להגדיר אלו נקודות קצה יופיע בעורך התפריטים. וכדלהלן:
  5. כאשר אתה ממוקם בעמוד התפריטים גלול לחלק העליון של העמוד, שם יש כפתור קטן שכתוב עליו אפשרויות תצוגה.
  6. לחץ על הכפתור הזה, ואז יפתחו בעיניך שלל אפשרויות של נקודות קצה שונות זה, מזה, אחד מהם לצורך הענין הוא קטגוריות מוצרים, אתה מחליט אם זה יופיע למטה ביחד עם שאר נקודות הקצה או לא.
  7. לאחר שמצאת את הקישור הנכון של ההתנתקות אתה מעתיק אותו ומדביק אותו בכפתור ששם אתה רוצה שכשלוחצים עליו יתנתקו.

מקווה שיעזור!

X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?