WordPress – היתרונות והחסרונות של אירוח האתר שלך באתר WordPress

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
5
(1)

כאשר אתה מתחיל עם העסק המקוון שלך, אתה בטח רוצה להגדיר אותו בזול ככל האפשר, וזה כולל גם את הקמת האתר שלך. וורדפרס היא לרוב הפלטפורמה הנבחרת עבור אלו שרק מתחילים באינטרנט, ללא התקציב לשכור מישהו שייצור עבורם אתר, היא מציעה את האפשרות הזולה והגמישה ביותר.

הקמת האתר הראשון שלך בוורדפרס הוא רעיון מצוין מכל כך הרבה סיבות. אם אינך בטוח באיזה עסק אתה רוצה להיכנס, הקמת אתר וורדפרס, בין אם הוא מתארח או מתארח בעצמו, היא דרך זולה לטעות אם תחליט לשנות את דעתך ולעשות משהו אחר, כך שיש סיכון מועט או ללא. אתה יכול לקבל קצת חוויית WordPress באמצעות ניסוי וטעייה בעלות נמוכה מאוד שתוכל לקחת איתך לאתר הבא שלך או פשוט לשכלל את האתר שכבר יש לך.

לאלה עם תקציב מוגבל מאוד זה יכול להיראות שאירוח האתר שלך ב- WordPress.com הוא האפשרות הטובה ביותר, מכיוון שאין הוצאות מזומנים, אין צורך בכישורים טכניים אמיתיים ולהתארח באתר WordPress תניח שזה יהיה מאוד מאובטח כך שאין סיכוי שמישהו יפרוץ לאתר שלך. עם זאת, יש כמה מגבלות בשיטה זו וכדי להבין מהן אתה צריך להסתכל בהמשך חיי העסק שלך ואת האתר שלך.

למרות שיש מאות תבניות וורדפרס בחינם ומשלמות, ייתכן שתרצה גמישות רבה יותר לגבי מראה תבנית זו. ייתכן שתרצה לשנות את ערכת הצבעים או לשנות תמונה ולהתאים אישית את תבנית הוורדפרס יותר לטעמך ולשם כך אתה זקוק לגישה לתבניות CSS (גליונות סגנון מדורגים). זוהי אפשרות שדרוג בתשלום עבור אתרים אלה המתארחים ב- WordPress.com.

תבניות וורדפרס רבות יגיעו עם מגוון אפשרויות כך שתוכלו לערוך את התבנית בקלות רבה ממרכז השליטה של ​​וורדפרס. רק תיזהר אחרי אלה באפשרות "הוסף תבנית חדשה" בלוח המחוונים שלך. כדי לערוך תמונה או כותרת ואפשרות זו אינה מופיעה בתוך לוח המחוונים של התבנית, אתה זקוק לגישה לתמונות הנמצאות בקובץ האירוח, ואין לך גישה אליו. אז רק היו מודעים לכך.

דבר נוסף שעליך לקחת בחשבון הוא הידע הטכני שלך, כמו גם התוכנה שברשותך כדי לערוך את התמונות שלך בפועל. אם אין לך ידע טכני ולא תוכנת עריכה, עליך לחפש תבניות שלא תרצה לערוך בשום דרך. זה חל גם על אתרי וורדפרס שמתארחים בעצמם.

כמו כן, אם ברצונך להציע דוחות או אודיו בחינם למבקרי האתר שלך, לא תוכל להעלות אותם לאתר הוורדפרס שלך מכיוון שאין לך גישה לאירוח. תלוי איך אתה רואה את האתר שלך מתפתח זה עשוי להשפיע על החלטתך לבחור באתר מתארח בוורדפרס או לא.

אם אתה רוצה פשוט להתרגל לוורדפרס ולנסות דברים שונים, אז בכל אופן תרשום את האתר שבחרת ב- WordPress.com. שים לב שכתובת האתר שלך, או כתובת האינטרנט שלך, תהיה תת-דומיין של וורדפרס, למשל mychosensite.wordpress.com והיא לא ממש מעניקה תמונה מקצועית לעסק שלך, אולם היא תגרום לך להיות בטוחה יותר בשימוש באתר הוורדפרס שלך. אתה תמיד יכול לקנות דומיין ולהעביר אותו לאתר WordPress.com שלך אם תחליט לשמור על זה כאתר הראשי שלך.

פורסם על ידי Lesley J Johnston
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 5 / 5. ספירת קולות: 1

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?