משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

SEO נדל"ן למתחילים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

עולם הנדל"ן עובר שינוי דרמטי ואינני מתכוון לתהפוכות השוק הנוכחיות שנגרמות בעקבות השינוי משוק מוכר לשוק קונה.

ללא תלות ברמת המחירים, תמיד יהיו קנייה ומכירה של בתים. אך הדרך בה אנשים מחפשים ומוצאים בתים היא בעיצומו של שינוי דרמטי. האינטרנט הוא האקולייזר הגדול אך גם המבדיל הגדול.

אנשים שמחפשים באינטרנט לא מודעים להישגים שלך, כולם שווים בהתחלה. אם האתר שלך לא מציע את העיצוב והשירותים שאנשים מעריכים שהם לא ישארו מספיק זמן כדי לגלות. זה המקום בו תוכלו להבדיל את עצמכם.

אך עיצוב ופונקציונליות הם נושא משני לבעיה כיצד ניתן למצוא אותם מלכתחילה. השתמש באנלוגיה של אתרי אינטרנט שהם כרטיסי ביקור מקוונים. כרטיסי ביקור חדשים מופקדים לא בראש הערימה אלא בתחתית. הלקוחות קולטים כרטיסי ביקור מראש הערימה. קידום אתרים במנועי חיפוש או אופטימיזציה למנועי חיפוש עוסק במאמצים להעביר כרטיסי ביקור אלה במעלה הערימה, כך שלקוחות יוכלו למצוא את האתר שלו באמצעות מנועי חיפוש פופולריים.

אז יש לך אתר חדש. אז בעצם פשוט הדפיסו את כרטיסי הביקור שלך אבל אף אחד לא יודע למצוא אותם. או אפילו יותר דרמטי אתה אפילו לא יודע אם מישהו קולט את כרטיסי הביקור שלך ואתה לא יודע אם כרטיסי הביקור שלך עדיין נמצאים בערימה הגדולה.

הייתי מגדיר קידום אתרים כמאמצים להעביר את אתר זה בכוונה להציב גבוה יותר בדף התוצאות בתגובה לשאילתת חיפוש במגוון מנועי חיפוש.

אבל יש שם אלפי מנועי חיפוש. נָכוֹן. אך כולם מלבד 3 אינם רלוונטיים למאמצי האופטימיזציה שלך. גוגל, יאהו ו- MSN שולטות בכ 98% מכל החיפושים שבוצעו באינטרנט. התמקדו בשלושת מנועי החיפוש הגדולים והשאר ידאג לעצמו.

מה יש לייעל? המטרה היא להימצא על ידי אנשים המחפשים דברים שאתה מציע באתר האינטרנט שלך. כשאנשים מחפשים הם עושים זאת בצורה טקסטואלית על ידי שאילתת מונח חיפוש או ביטוי. כדי שתוכלו לבצע אופטימיזציה לאתר שלכם עליכם להבין תחילה אילו מילות מפתח או ביטויי מפתח אתם רוצים שיימצאו. בזמן שאני עוסק בנדל"ן באספן, קולורדו ומונח חיפוש מתאים יכול להיות "אספן נדל"ן".

הקפד לחזור על מילות המפתח והביטויים שלך בדף הבית שלך. הפוך את ביטוי המפתח החשוב ביותר לכותרת והקלד אותו בגופן מודגש.

חשוב להבין שמנועי חיפוש הם מערכות מחשב אוטומטיות שתוכנתו על ידי בני אדם להערכת תוכן הקורים ללא הפרעה אנושית. המשמעות היא שתוצאות החיפוש מבוססות על מה שמכונה אלגוריתם מחשבים. זו בעצם מערכת הוראות למחשב כיצד להעריך קריטריונים מסוימים ולתרגם את התוצאות לרצף של חשיבות. האתר החשוב ביותר ראשון, האתר הכי פחות חשוב אחרון.

האמנות והמדע של אופטימיזציה למנועי חיפוש היא לנסות להבין מה מנועי החיפוש מחפשים באתר טוב ואז לתת למנוע זה בדיוק את זה. האלגוריתם של מנועי החיפוש בגוגל מסתכל כנראה על מאות קריטריונים שונים. זה כל כך מורכב שאפילו המהנדסים בתוך גוגל לא מכירים את כל התמונה. ובכן אתה יכול לומר, כיצד אף אחד מעובדי גוגל אינו אמור לדעת מה לעשות?

בעיקרון היסודות החשובים ביותר של מה שעושה אתרים טובים ידועים. גוגל למשל משתמשת במושג מתמטי עם פטנט שהם מכנים "דירוג עמוד" בשורש המערכות שלהם. קישורים נתפסים כקולות. ככל שקישורים רבים יותר מפנים לאתר אחד, אתר זה חייב להיות חשוב יותר. ככל שהאתר חשוב יותר, כי המצביעים לאתר אחר, כך יש משקל רב יותר של הצבעה.

לכן, נסו לגרום לאנשים לקשר לאתר שלכם. חשוב לדעת שקישורים מהאתר שיש להם אותו נושא כמו האתר שלך נראים חשובים יותר מקישורים מהאתר שאינם מתאימים לנושא. קישורים מאתרים אחרים הקשורים לנדל"ן חשובים יותר לאתר שלי ואז קישורים מאתרים המקדמים צעצועים.

מנועי חיפוש כמו אתרים עשירים בתוכן. ככל שיותר עמודים עם תוכן שימושי כן ייטב. בלוגים הם דרך נהדרת לצבור תכנים נהדרים בנושא לאורך תקופה מסוימת. זה חשוב עוד יותר מכיוון שמנועי חיפוש כמו אתר אינטרנט המכילים תוכן חדש על בסיס קבוע.

DMOZ.org היא מדריך אתרי אינטרנט של בני אדם. קרא בעיון את הוראותיהם והגש את אתרך לקטגוריה רלוונטית. יאהו וגוגל משתמשים בספרייה זו וזה עוזר להופיע ברשימה.

צור מפת אתר והצבת את קובץ ה- XML ​​בשרת האינטרנט שלך. מפת אתרים היא בעצם רשימה ארוכה המכילה את כל דפי האינטרנט שלך בפורמט הניתן לקריאה על ידי תוכנות מחשב המופעלות על ידי מנועי חיפוש לגלישה באינטרנט. תוכניות אלה נקראות "בוטים" או "עכבישים". זה יעזור למנועי החיפוש למצוא את כל הדפים באתר שלך. זכור שככל שמנוע החיפוש יודע יותר דפי אינטרנט, טוב יותר עבורך.

מנועי חיפוש אינם יכולים לקרוא תוכן מסוים. תוכן גרפי הוא דבר כזה. אם האתר שלך מורכב בעיקר מתמונות מנוע החיפוש לא יבין על מה האתר שלך ולכן לא יציע אותו כתוצאה מחיפוש. וודא שהאתר שלך עשיר בטקסטים.

אתר נדל"ן יכול להכיל דפים עבור חלוקות המשנה השונות באזור. כתוב בלוג על נכסי השבוע. שלב חלק של "שאלות נפוצות". כתוב על עצמך ותן לאנשים ביו עליך. הסבירו את תהליך הקנייה והמכירה. מציעים סטטיסטיקה של מכירות. הרשימה נמשכת.

השג תוכנית כמו "דירוג אתרים מתקדם" כדי לחפש במנועי החיפוש תוצאות חיפוש המכילות את מילות המפתח שלך. אופטימיזציה זה כיף כשמתחילים לראות תוצאות. אך חיפוש ידני של האתר שלך בתוצאות החיפוש הוא עבודה אינטנסיבית ועבודה טובה עבור תוכנית אוטומטית.

קרא פורומים באינטרנט וכמה ספרים בנושא קידום אתרים ברגע שעברת את היסודות. התחום מתפתח כל הזמן ושם אותנו עוד המון ללמוד.

פורסם על ידי Toby Munk
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?