SEO לעומת PPC: איזו אסטרטגיה מתאימה לעסק שלי?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אזהרה: שימוש מוגזם בראשי תיבות להלן.

הצלחה מקוונת של עסק תלויה במידה רבה בתנועה שנוצרת מאתר האינטרנט שלה. כדי שתוכל לצמוח, חשוב למשוך את הלקוחות שלך באופן אורגני, וכן לנקוט בצעדים כדי למשוך אותם באמצעות קמפיינים של מודעות ושיווק מקוון. אתה יכול להשיג מטרות אלה על ידי שימוש בטכניקות יעילות כמו SEO ו- PPC. שניהם היבטים חשובים לכל תוכנית שיווקית, אך איזו אסטרטגיה מתאימה לעסק שלך?

קידום אתרים
בטח שמעתם בעבר את המילים "אופטימיזציה למנועי חיפוש", אך האם אתם באמת יודעים מה המשמעות וכיצד להשתמש בה נכון? בעיקרו של דבר, SEO משתמש במילות מפתח ובאסטרטגיות ממוקדות כדי לדרג את הדפים שלך גבוה יותר בתוצאות החיפוש. זה חשוב מכיוון שכמעט 80% מהתנועה המקוונת שאתה מקבל מחפשת במנועי חיפוש כמו גוגל. באופן לא מפתיע, אנשים נוטים יותר לבחור באתרים המופיעים בראש עמוד התוצאות. כל אסטרטגיית שיווק מתמשכת שיש לך צריכה לכלול קידום אתרים כדי להשאיר אותך מול הקהל בכל עת.

יתרון עיקרי אחד של קידום אתרים הוא שהוכח סטטיסטית להביא לך לידים טובים יותר בממוצע. רבים מההפניות האורגניות המחפשות מרצונך את שירותיך הופכות ללקוחות ארוכי טווח ויכולות להפיץ את הבשורה ללקוחות עתידיים אחרים. למעשה, אנשים רבים החלו להתעלם באופן לא מודע מ"תוצאות בתשלום "בעת גלישה באינטרנט או חיפוש בגוגל. דירוג "באופן טבעי" גבוה במנועי החיפוש מבסס אותך כמותג אמין ומכובד שהצרכנים יכולים לסמוך עליו. אתה יכול למשוך תשומת לב טבעית לדף שלך רק על ידי שימוש יעיל במילות מפתח. לדוגמה, אם אתה שירות ניקיון בג'קסונוויל, אתה רוצה לשים "שירות ניקיון בג'קסונוויל" אי שם בדף שלך כדי להגביר את תוצאות החיפוש שלך לראש הדף.

PPC
לא הכל קשור לקידום אתרים – פרסום של תשלום לקליק הוא מרכיב יקר גם בנוכחות המקוונת שלך. PPC היא שיטת פרסום בה אתה מציע להצגת המודעות שלך בתוצאות "הממומנות" כאשר מישהו מקליד שאילתה כולל מילות המפתח שלך. זה נקרא "שלם לקליק" מכיוון שאתה צריך לשלם עבור כל משתמש שלחץ על המודעה שאתה מקדם.

היתרון העיקרי של PPC הוא מניב תוצאות מיידיות. לטקטיקות SEO לוקח זמן לדירוג גבוה במנועי החיפוש אם יש לך אתר חדש או לא ידוע. עם פרסום PPC, אתה יכול להציב את שם החברה ושירותיה מול מיליוני אנשים ברגע שתשלם. אסטרטגיה זו מושלמת להכרזה על מידע רגיש לזמן כמו השקת מוצרים, מבצעים מיוחדים, אירועים גדולים וכו '. תוכל אפילו למקד לקהלים ספציפיים למודעות שלך, כגון הכנסה, מין וטווח גילאים. PPC יכול להיות יעיל מאוד להגברת החשיפה תוך זמן קצר ולשים את שמך על המפה.

אז מהי האפשרות הטובה ביותר עבורי?
התשובה לשאלה זו אינה כה פשוטה. במילים פשוטות, אתה זקוק הן ל- SEO והן ל- PPC כדי להגדיל את הנוכחות המקוונת שלך במלואה. לא רק שאתה צריך להשתמש בשתי האסטרטגיות, אלא שאתה צריך לדעת מתי להשתמש בהן גם כן. טקטיקות SEO ממוקדות חשובות כדי ליצור לידים איכותיים לאורך זמן וליצור תנועה מתמשכת; בעוד ש- PPC נהדר להתחיל קמפיין שיווק מקוון ולקידום מבצעים.

פורסם על ידי Casey Bowden
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?