משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפנייום1, 9 שעות
 • פעיללפנייום1, 22 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 22 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 23 שעות
 • פעיללפני4 ימים, 5 שעות

SEO ו- PPC: שילוב חזק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

טכניקת שיווק הגונה יכולה לקחת עסק גבוה מתמיד בהצלחה. בשל נהלי השיווק הקיימים, המשמשים באופן קבוע כחלק מתערובת עם שיטות סטנדרטיות, ישנן תמיד טכניקות חדשות לחיפוש יד עליונה ללא קשר להרחבת טבילה במיזמים שונים.

מה שאנחנו מכירים כפרסום כיום הוא ייחודי בעבר. השיפור המהיר בענף הספציפי הזה הוא הזעזוע המהיר של המהירות שהאופוזיציה מתחילה להיות קשה יותר בשווקים הסמוכים ובעולם.

הצגת חלונות היא שילוב של נהלים שונים, הנשענים על היעדים והיעדים העסקיים הספציפיים שלך. כולם התפתחו וארגוני מתנחלים משתמשים בכמה אסטרטגיות. למשל, פרסום תוכן, שאינו מוגבל יותר רק למאמרים וכתבי עת באינטרנט. הארגונים מתרכזים כיום בהצעת חומר מרתק כהקלטות, תרגילי הדרכה, אינפוגרפיקה ומוסרים.

מלבד ביצוע ציור בתוכן, ארגונים אכן תלויים בפרטים ספציפיים כדי לקחת בחשבון את השוק האמיתי. זה משלב הן שיפור עיצוב אתרים והן תשלום לקליק, אחרת נקראים SEO ו- PPC בנפרד.

הבנת השונות בין SEO ו- PPC
קידום אתרים קשור ישירות לתוכן. אלה מילים או ביטויים מסוימים שנוספו לא פעם לחומר כדי להשפיע על דירוג האינטרנט לדף בין התוצאות שנראו בולטות באינדקסי האינטרנט. PPC הוא חלק מהמבצעים שעוברים במהירות לעבר התוכן ומייצרים לידים. בכל מקרה, ההבחנה העיקרית היא שקידום אתרים מייצר פעילות טבעית בעוד ש- PPC, כפי שמציע השם, דורש מידה ספציפית של תשלומים בכל פעם שמוביל פוטנציאלי לוחץ.

יתכן ועברתם על פרסומי חקירות טבעיים והודעות רדיפה בתשלום. זו תוצאה של ההבחנה שהובהרה בעבר. בסך הכל, שני המונחים הם חלק מאינדקס האינטרנט המציג לראווה או SEM. SEM הוא באופן קבוע חלק מכל אסטרטגיית השיווק באינטרנט של העמותה. ככל שהטכניקה מצליחה יותר, התוצאות יהיו טובות יותר. מסיבה זו, עמותות מעסיקות מומחים מנוסים בכדי לייצר את המתודולוגיה הטובה ביותר לקידום.

SEO VS. PPC? או SEO ו- PPC?
גוגל הובילה יותר מ -400 חקירות בשנת 2011 האם החיפוש וקרע את התנועה הטבעית שלהם, אם הופסקו פרסומות החיפוש, האם הקלקות על תוצאות החיפוש האורגניות יגדילו ותפצה על המצער בתנועה בתשלום?

כפי שנחשף באיסוף המידע הניכר,

"רמת הקליקים בתשלום שאינה מתוגמלת על ידי קליקים טבעיים כשמפסיקים את קידומי המראה. התוצאות היו מדהימות. שיעור הקליקים הפרסומי המצטבר רוחבי על פני אנכיות הוא 89%. זה מרמז על 89% שלמים מהתנועה שנוצרה באמצעות מבצעי מבט. לא מוחלף על ידי קליקים אורגניים כשפרסומות מתעכבות. המספר הזה היה גבוה באופן אמין לרוחב האנכי. "

זה מראה כי שימוש הן ב- PPC והן ב- SEO יש השפעות עצומות על התוצאות שנוצרו. באופן משכנע, בדיוק כאשר הם משתפים פעולה ביישוב הם נותנים את התוצאות שאתה מחפש בקמפיינים אלה.

יתרונות השימוש ב- SEO וב- PPC יחד
אי אפשר להכחיש את העובדה ש- PPC ו- SEO הן אסטרטגיות שונות. לכל אחד מהם יתרונות שונים כאשר משתמשים בו באופן אינדיבידואלי. אך ישנם מומחים שאומרים כי שימוש בשניהם יחד יכול לשפר את ההשפעות הספציפיות. ישנם מצבים מסוימים בהם שתי האסטרטגיות המגוונות משלימות זו את זו ויוצרות אסטרטגיית SEM חסונה יותר.

להלן חמשת היתרונות המובילים בשימוש ב- PPC וב- SEO יחד.

שיפור הראות
הן SEO והן PPC משמשים למיקוד לדפי תוצאות של מנועי חיפוש או SERP. הבעיה היא שמונחי חיפוש ספציפיים יכולים להסתיים כרגילים, שמעסיקים את המפרסמים להתרכז בהרבה מפעולות ה- PPC. בכל מקרה, זכור כי 2 עד 3 הטובים ביותר קיימים ברוב ה- SERP הם מבצעי PPC.

הצטרפות ל- SEO ו- PPC נותנת לך הזדמנות מעולה לשלוט הן בתוצאות הטבעיות והן בתוצאות המשולמות. זה גם יציע זריקה לבניית עמדה סופית בענף הספציפי שלך.

רווח מ- PPC
מידע מוכיח שרכיבי PPC ספציפיים עובדים גם עבור SEO. אם פרסומת מסוימת של PPC עוזרת לך לגיל עופרת ולהפוך עסקאות, תוכל להוסיף מרכיבים דומים לאסטרטגיית התוכן שלך. אתה יכול לשפר את תיאורי המטא, תוויות הכותרות ותוכן העמוד כדי להשפיע על אותן תוצאות מוצלחות. זוהי שיטה מהירה לברר אילו חלקים בהליך עובדים. כשאתה מנסה אסטרטגיית חיפוש אורגנית, היא יכולה לבטל את ההזדמנות להחליט על מאפיינים אלה. תוכן בתשלום יגיד לך הרבה לפני כן, ותוכל להחיל אותו במהירות על SEO כדי להכפיל את ההשפעה.

אופטימיזציה למדיה חברתית
ל- PPC ו- SMO הצטרפו יכולת להיות משכנעת במידה גבוהה. אתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק, לינקדאין ויוטיוב מאפשרים פתיחת דלתות למסע פרסום מרשים. כמו כן, ניתן למקד מבצעים אלה לחלק מסוים בשוק היעד שלך. למשל, תוכל להדגים תוכן ספציפי רק בפני אנשים בגילאי 20 עד 30. אתה יכול להחיל נתונים אלה גם על טכניקות ה- SEO שלך.

אסטרטגיה כפולה
להשיג תנועה אורגנית זה מטריד. ואכן, אפילו אתרי מדיה חברתית מקדמים כיום קמפיינים בתשלום על פני תנועה אורגנית. מתקבל על הדעת שאנשים משוק היעד שלך מציינים פרמיה ומבקרים בדפים שהקמת, עם זאת, מזניחים לבצע כל צעד אמיתי, למשל חברות או קניות. מה שאתה יכול לעשות זה להשתמש ב- SEO כדי למשוך מבקרים כדי לקבל מושג מה אתה עושה ומה יש לך להציע. לאחר מכן תוכל לרדוף אחר לקוחות אלה ולהשיב את שיקול דעתם באמצעות קמפיינים פרסומיים משכנעים של PPC.

חשף מילות מפתח בעלות ביצועים גבוהים יותר
יתרון מדהים של קידום אתרים הוא בכך שהוא בדרך כלל חושף מילות מפתח שלא היו בהליך הייחודי שלך. מספר לא מבוטל ממילות המפתח הללו יכול לייצר יותר פעילות. אתה יכול להצליב אותם עם מדידות התחייבות כדי להבין אילו תוצאות יניבו את התוצאות הטובות ביותר. הוסף את מילות המפתח האלה לטכניקת ה- PPC שלך. לפיכך, הרחבת את קבוצת מילות המפתח שלך כך שתכלול את מילות המפתח שבהן התעלמת בדרך כלל.

הצטרפות ל- SEO ו- PPC עשויה להיות לא מגמה חדשה, אלא בין כל הנתונים החדשים המגיעים לכיוונך, אין זה מזיק לנסות גם כמה תכשיטים ישנים. האסטרטגיה הכללית שלך לשיווק באינטרנט יכולה להתברר כמועילה מאוד אם אתה מאחד SEO ו- PPC. עם זאת, הדבר עשוי לדרוש סיוע של מיטב המומחים שלך, זמן וניצול הכוח של תוכנית הוצאות הפרסום שלך.

כיצד יכולה Intelicle לעזור?
Intelicle הינה סוכנות ידועה של מומחי קידום אתרים בלונדון, אנו יכולים לעזור לך להרחיב את העסק שלך באופן אורגני ולנצל אותו באמצעות כל פלטפורמת PPC (תשלום לקליק) כגון גוגל, יאהו ובינג. אם ברצונך להפיק את המיטב מתחרות השיווק המקוון של ימינו פשוט צור קשר.

פורסם על ידי Andrew Scott
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?