משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

SEO ואתה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

קידום אתרים. מה זה ואיך זה יכול לעזור לאתר שלך להיראות, להרגיש ולדרג טוב יותר מהמתחרים? ובכן, בתור התחלה, מנועי חיפוש אוהבים לכתוב SEO ואם אין לך את זה, אתה בבעיה גדולה. זה מייצג אופטימיזציה למנועי חיפוש וזה עוזר לאתר שלך לדירוג טוב עם מנועי חיפוש שמצידם את האתר שלך על ידי אנשים שעושים חיפושים מקוונים מדי יום. ובאמת, מי לא מבצע חיפושים ברשת? זה עצום ואם אתה רוצה תנועה מקוונת אתה צריך קידום אתרים שיעבוד בשבילך.

מילות מפתח הן דבר שאתה צריך להכיל בכתיבה שלך, שכן אלה מקשרים חזרה לאתר והם אופטימליים להבחין בדף שלך. מילות מפתח צריכות להיות מועילות לאורחים שלך כמו שהחיפוש הראשוני שלהם הוא. לדוגמא, אם האתר שלך עוסק בכלבים, מילת מפתח עיקרית תהיה כלב, אך גם דברים הקשורים לכלבים, כך שיהיה צורך להשתמש בדברים כמו קליפה, זנב, כלבים וכו '. ראשית אתה לא רוצה לבלבל את הקורא שלך, ושנית אתה רוצה שאותם מילים עשויות לשמש בחיפוש כדי להוביל את המשתמש חזרה אליך.

לעצבן מנוע חיפוש בתוכן שלך זה נשיקת מוות לאתר. אתרים מלאים במילוי מילות מפתח, אלו שעמודים חסרים מידע או כאלה שקשה לנווט בהם יכולים להיחשב כלא מהימנים ויעמדו בדרגה נמוכה, אם בכלל.

אבל מה בדירוג? למי איכפת? ובכן, אם זה האתר שלך ולא תקבל תנועה יהיה אכפת לך. דמיין שאתה מחפש משהו והשניים-שלושה האתרים הראשונים היו בלגן מוחלט. לא קיבלת את התשובה שחיפשת ואתה מבולבל מתמיד. עם קידום אתרים זה אף פעם לא קורה מכיוון שהדפים מדורגים בצורה כזו שהמילה עם מילות המפתח המתאימות ביותר לחיפוש שלך תצוץ קודם. אלא אם כן אתה באמת ממש מחפש משהו לעשות, אף אחד לא יעבור לחיפוש אחר עמוד 2 ומעלה. הסיבה לכך היא שלמדנו שהדפים הטובים ביותר הם הדפים המוצגים תחילה. אם הראשון לא עובד, זה הימור בטוח שהשני יעבוד. כולם מרוצים מהמידע שלהם והאתר מקבל את התנועה שלו. לשמור על זה אמיתי, לשמור על אמינות ולגרום לקידום אתרים לעבודה בשבילך כל הסימנים שהאתר שלך הולך בכיוון הנכון.

פורסם על ידי Amanda J Hales
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?