שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

בכל פעם שנחשבים להמרת PSD ל- WordPress, כולם מטילים ספק בצורך בעזרה מקצועית בעניין זה. ברור מאוד ש- WordPress היא CMS הטובה והקלה ביותר לשימוש, אך המשתמשים חשים קושי לבצע את התהליך בעצמם. הסיבה לקושי זה שעומד בפניהם, למרות החזקת קהילה עשירה בהדרכות, מתנדבים ומדריכים, נחשבים בגלל אופי המורכבות העומדת בפניהם תוך יצירת קודים ללא רבב של האתר. קל מאוד להעלות את הדמיון באמצעות פוטושופ, אך נסיגה עיקרית אחת היא קבצי PSD אינם תואמים בדפדפני האינטרנט ולא ניתן להעלותם ככאלה לשרת בגלל גודלם הרב. זה דורש המרה מדויקת של PSD ל- WordPress. כמה גורמים מכריעים אחרים המביאים לחיוב מומחיות מיומנת הם:

• קודים ידניים: אמנם קודים אוטומטיים יכולים לשרת את המטרה, אך ייתכן שהתוצאה הסופית של PSD ל- WordPress אינה העתק של העיצוב הראשוני. עבורו יש צורך חיוני בקידוד ידני. וכדי להשיג זאת, מיומנויות טכניות עמוקות וניסיון הם חובה.

• קודים סמנטיים: מלבד קידוד ידני, יש להתאים את תוכן האתר לתגי ה- HTML. לפיכך, כדי להבטיח שהאתר יהיה קריא, נדרשים קודים סמנטיים.

• קודים ידידותיים לקידום אתרים: הקודים צריכים להיות ידידותיים למנועי חיפוש כדי שסורקי האינטרנט יסרקו את האתר ללא מאמץ. יש להבטיח זאת גם לצורך נראות אפקטיבית של האתר.

• תאימות בין דפדפנים חוצים: יש לבצע מספר בדיקות בכדי לאתר ולתקן כל בעיות תאימות העומדות בפני האתר בכל דפדפן אינטרנט זמין כרגע. כדי להפוך את חוויית הגלישה באתר לתענוג עבור כולם, יש לבצע אתרים התואמים לרוב הדפדפנים.

נקודות אלה מצדיקות בצדק את הצורך בעזרת מומחים מאנשי מקצוע, להמרת קובץ מ- PSD לוורדפרס. ישנם מספר נותני שירותים ברחבי האינטרנט לבחירה. היעזרו במומחים המיומנים שלהם בעיצוב תבנית PSD מותאמת אישית ל- WordPress. אך לפני כן, ודא שהם מספקים את התכונות הבסיסיות הבאות בחבילת ההמרה שלהם כדי להפיק יתרונות גדולים יותר מהעסקה:

• עבודה שקופה עם זמן תגובה מהיר

• תמיכה ותחזוקה 24 * 7

• דגש רב יותר על שביעות רצון הלקוחות

• קודים ידניים תקפים ל- SEO של W3C

• בדיקות תאימות בין דפדפנים

• הצעת מחיר משתלמת וסחירה

• היקף לשיפור נוסף בעתיד

פורסם על ידי Dudul Mahapatra
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?