PHP – מקור, יישום, צמיחה והיקף!

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

PHP היא שפת התסריט הנפוצה ביותר, המשמשת בעיקר לפיתוח אתרים ופיתוח אפליקציות, בכל רחבי העולם. ביסודו של דבר, PHP משמש לשפת סקריפטים קוד פתוח ומטרה כללית. PHP התחיל ככלי לדף הבית האישי, שפותח על ידי רסמוס לרדורף בשנת 1995 ואז הוא הוכיח את עצמו כה שימושי בפיתוחים שונים של אתרים ויישומים, עד שהוא גדל במהירות והפך לשפה מלאה הכוללת את השוק של ימינו, והיא קיבלה את השם "PHP Hypertext Preprocessor" בדרך לייצג את יכולותיו המורחבות. PHP קל לשימוש, מהיר, חינם, מאובטח ורב-תכליתי.

עליך להשקיע קצת זמן וללמוד PHP ממכון מקצועי, אם אתה רוצה להיות מפתח אתרים מצליח. כדי לעבוד על כל מערכות ההפעלה כמו לינוקס, MAC, windows ואחרות, חשוב מאוד ללמוד ולעבוד על שפה זו באופן מעשי. היתרון העיקרי הוא שגם אם אתה לא מתכנת ולומד, אתה יכול לתפוס את השפה הזו בקלות בלי שום בעיה. פקודות PHP פשוטות למדי, משובצות בתגי HTML וקידוד קלים. פקודות PHP מופעלות על שרת כך שהוא מספק דף אינטרנט אינטראקטיבי באיכות גבוהה.

כיום יש בשוק ביקוש עצום למפתחי PHP עבור מומחים ורעננים יותר. במקור, קורסים מעוצבים ומסובכים כאלה עונים על הדרישות של טיימרים ראשונים ומפתחים מיומנים. מרכזי הדרכה ל- PHP ילמדו אותך על פרויקטים אמיתיים בכדי לשפר את הידע המעשי שלך בקפיצות. היתרון העיקרי של PHP הוא שמדובר בהורדה בחינם ולא עולה לך שקל אם אתה רוצה להתאמן בשולחן העבודה שלך בבית. ישנם מומחים רבים שיכולים להדריך אותך לקורס המתאים ביותר עבורך על פי כישוריך וניסיון העבודה שלך.

הכשרת PHP סייעה למספר אנשים למצוא עבודה. יש מספר רב של הזדמנויות ל"קורסי הדרכה למסגרות PHP "שונות בהתאם לדרישות התעשייה. לתלמידים שרוצים לרכוש ידע מעמיק יותר ולהבין מסגרות שונות, ישנן מעט תוכניות שתוכננו על ידי מומחי PHP. מכיוון שהתעשייה צומחת במהירות, השירותים האחרונים והתשתית החדישים ביותר מוצעים על ידי המוסדות השונים לריכוז ולמידה טובים יותר בקרב התלמידים.

בתקופה האחרונה מפתחי PHP נאלצים להיאבק בקידוד ולחשוב באופן מונחה עצמים, לצבור טראפיק גבוה ולחקור יותר מתמיד. ידיעת שיטות ממשק משתמש והתמודדות עם רזולוציות שונות של מכשירים אינן עניינן, אך מעטות חברות המבקשות זאת.

בסך הכל, PHP ידועה כשפת התכנות הפופולרית והתפתחותה הדינמית עם הזמן, המשמשת כיום לפיתוח חנויות דינמיות מקוונות, עגלות קניות ויישומי מסחר אלקטרוני שונים באופן מאובטח ונוח. כיום פיתוח אתרי PHP פורש כנפיים כמו טכנולוגיות אחרות. לפיתוח אתרים דינמיים גמישים מאוד, PHP היא אחת האפשרויות הטובות ביותר בפיתוח אתרים. ליצירת אתרים דינמיים, מעצב אתרים בדרך כלל מעדיף PHP כשפת התכנות מכיוון שניתן להטמיע סקריפט זה בקלות בקידוד HTML. ואם מדברים על היקפו, זה המקום הטוב ביותר לשיווק והברקה של הכישרון שלך.

פורסם על ידי Pawan K. Shah
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?