HTML 5 ו- CSS 3: העתיד של עיצוב אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

HTML 5 ו- CSS 3 עתידים לחולל מהפכה בעולם עיצוב האתרים בזמן הקרוב. בעתיד הקרוב אתרי האינטרנט יהיו שילוב של HTML 5 ו- CSS3. הציפיות של העסק מהאתרים גדלות, עד כדי כך שהעסקים רוצים שהאתר יבצע כנציגי עסקים / מכירות יעילים ואפקטיביים. בגלל זה HTML 4 והגירסאות הקודמות של CSS מתגלים כלא יעילים. בואו נדע קודם כל על HTML 5 ואז על CSS 3.

HTML 5:

HTML 5 מציע קידוד כזה שמאפשר שילוב טוב יותר של אודיו ווידאו. זה גם יאפשר ממשק משתמש טוב יותר בין אתרי האינטרנט. בדרך כלל ה- HTML מציג את כל תוכן האתר כולל הכותרת, הכותרות והתוכן בו. HTML 4 שהציג סגנון קידוד ישן מוחלף כעת ב- HTML5. בשנת 1997 הושק ה- HTML. בתחילת שנות ה -90 אתרי האינטרנט היו צריכים להכיל רק את תמונות ותוכן הטקסט. HTML הייתה שפת הקידוד המושלמת באותה תקופה. עולם האינטרנט והאתר עבר ים של שינויים מאז. כעת העסקים רוצים שהאתר יהיה אינטראקטיבי ועשיר מדיה. זה המקום בו המגבלות של HTML 4 נכנסות לפעולה והיישום של HTML 5 מתחיל.

CSS 3:

CSS הוא ראשי התיבות של גליונות סגנון מדורגים. זה נוגע למראה התוכן כאשר מבקר מבקר באתר. הגופנים, הצבעים והרקע ממלאים תפקיד מכריע במראה האתר. הגרסה הקודמת של CSS2 של CSS3 הייתה טובה לסגנונות הדרושים לאתרים בשנות התשעים אך לא כעת. ההגבלה של CSS2 לטווח ספציפי של סגנונות, גופנים ואפקטים מגבילה את השימוש ב- CSS2. כאמור קודם אתרים של ימינו צריכים להיות מושכים ואינטראקטיביים יותר. ה- CSS3 תוכנן כדי להקל על מעצב האתרים בכלים להפוך את האתר לראייה מושך יותר ולשלב אותו עם אלמנטים מורכבים יותר מבחינה מבנית.

השפעת השילוב של HTML 5 ו- CSS 3:

  • האפקטים הוויזואליים יהפכו למושכים יותר. בעזרת HTML 5 ו- CSS 3 קל יותר לקודד את האתרים עם צללים ופינה עגולה.
  • ניתן להתאים את הגופנים.
  • ניתן לשפר את מראה הטבלאות באמצעות סגנונות טובים יותר.
  • המעצבים מספקים שקעי רשת. זה מאפשר העברה מהירה יותר של נתונים ותקשורת מקוונים. ניתן להשיג עדכונים מהשרת בזמן אמת.
  • HTML 5 ו- CSS 3 הופכים טפסים חדשים לזמינים עבור מעצבי האתרים. זה מקל על המעצבים עם פונקציונליות מקורית. המעצבים צריכים לעשות פחות קידוד כולל רק בגלל שאין צורך בתסריט לאימות.
  • השימוש ב- HTML 5 וב- CSS 3 מאפשר גישה טובה יותר למידע. ניתן לאחסן את הודעות הדואר האלקטרוני ולהציג אותן אחר כך במצב לא מקוון.
  • קידוד בעזרת HTML 5 ו- CSS 3 מאפשר הנפשה ושינוי קל. ניתן לכתוב את ה- JavaScript המשמש לכתיבת אנימציות פשוטות מהר יותר וזה חוסך זמן.
  • ניתן לשלב גם את המתקן של Geo Location.
  • HTML5 ו- CSS3 מאפשרים שילוב של קנבס באתר. קנבס הוא סוג מקורי של פונקציונליות ציור.

עיצוב אתרים בעזרת HTML5 ו- CSS3 הופך את המעצב לבלתי תלוי בתוספים מצד שלישי. בדרך כלל תוספים אלה נוגעים לווידאו, אודיו או אינטראקטיביות.

פורסם על ידי Alan L Smith
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?