שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מגבלות HTML

– ניתן ליצור רק דפי אינטרנט סטטיים באמצעות HTML. יש מרחב מינימלי לאינטראקציה של משתמשים ולכן חווית הגלישה באתר אינה מהנה.

– לא ניתן לשנות את תוכן דפי האינטרנט בקלות ובכל פעם שמשתמש צריך להיות תלוי במעצב אתרים כדי לבצע את הצורך להוסיף דפים חדשים, פריט תפריט ותוכן.

– בגלל חוסר הזמינות של תבניות HTML, כדי לשנות את המראה והתחושה של האתר יש להשקיע זמן רב. זה טוב כמו ליצור דף אינטרנט חדש מאפס.

WordPress מציעה תכונות ש- HTML לא עושה. אז, בעולם תחרותי זה עם מיליוני אתרים, זה חכם להיות בעל יתרון על אחרים, לעבור מ- HTML ל- WordPress ולקצור את היתרונות המרביים.

תכונות וורדפרס

– ניתן לשלב בקלות דפי אינטרנט דינמיים הכוללים טפסים להתחברות, משוב משתמשים והמלצות באתר וורדפרס. ניתן לבצע יתרונות נוספים כמו תוסף רשת חברתית מותאמת אישית, גלריית תמונות ותוכן ואתרים רספונסיביים.

– ניהול משתמשים וניהול מתקדמים מאפשר למשתמשים מרובים לנהל את האתר ומכאן מציע הפצה נכונה של העבודה.

– ניתן להוסיף תכונות ותוכן חדשים בקלות ובכל נקודת זמן. טכניקת גרור ושחרור קלה הופכת אותה לנוחה גם לבעלי ידע טכני מינימלי.

– ניתן לשנות את המראה והתחושה המלאים של האתר תוך מספר דקות. קהילת הוורדפרס העצומה מקלה על קיום מגוון רחב של הרחבות ותבניות לכל אתר.

HTML ל- WordPress

כדאי לציין שבגלל התכונות הרבות שמציעה וורדפרס, היא נחשבת למערכת ניהול התוכן הטובה ביותר באינטרנט, וה- CMS הקלה ביותר לשימוש. זו קהילה עשירה של תוספים, תבניות, מדריכים ומתנדבים שעוזרים לתקן את כל הבעיות באתר וורדפרס.

כעת, מילה של אזהרה לאלה שכבר חשבו לעבור מ- HTML לוורדפרס, ישנם ספקי שירות רבים שם בחוץ. כך שיש סיכויים להטעות או להציף בעת בחירת המתאים לתהליך ההמרה. חפש את התכונות הבאות בחבילה שלהם כדי לקבל מושג טוב יותר על מי להעדיף:

– אתרי W3C תקפים, ידידותיים למנועי חיפוש ודינמיים

– בדיקות תאימות איכותיות וסימון בין דפדפנים

– שביעות רצון לקוחות של 100% במחירים נוחים

– תמיכה ותחזוקה 24×7

– עבודה שקופה עם זמן תגובה מהיר

– היקף הגמישות ושינויים אפשריים בעתיד

פורסם על ידי Dudul Mahapatra
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?