השתמש בתמונות משפטיות בחינם עבור אתר WordPress שלך בשני קליקים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כולנו בקהילת השיווק באינטרנט נתקלים באותה בעיה. כיצד תוכלו למצוא במהירות וביעילות תמונות מעולות לאתרים שלכם מבלי להפר זכויות יוצרים.

מעטים מאיתנו מאוד ברורים לגבי הכללים והחוקיות של העתקת תמונות. במציאות, רוב האנשים שם המייצרים אתר פשוט מחפשים בתמונות גוגל, מורידים תמונה ומשתמשים בה באתר שלהם מבלי לייחס אותה כראוי למקור ולבעלים.

יש דרך טובה יותר. באמצעות כלי חינמי נהדר, אתה תמיד יכול למצוא תמונות נהדרות, לשלב אותן במהירות ובפוסטים או בעמודים של האתר שלך ולהירגע מתוך ידיעה שתהליך הייחוס טופל עבורך.

הכלי בו אני משתמש לצורך כך, מה שחוסך לי המון שעות וצרות הוא PhotoDropper. זמין באתר PhotoDropper תוסף זה לאתרי wordpress מספק מנוע חיפוש מצוין עבורך של תמונות הזמינות לשימוש חוקי, הוא מטפל בייבוא ​​לגלריית המדיה שלך ואז הוא מכניס את הקישור הנכון בחזרה למקור שלך ומוודא שאתה מציית ל חובות. שיווק באינטרנט מעולם לא היה קל יותר.

הוספת תמונות לאתר שלך היא חובה – בעזרת כלי זה תוכל לעשות זאת במהירות, בפשטות וביעילות תוך כיבוד זכויות יוצרים על תמונות Creative Commons מ- Flickr.

כדי להשתמש בכלי PhotoDropper, פשוט הורידו אותו מהאתר שסופק. לאחר ההורדה, עבור לחלק התוספים באתר הוורדפרס שלך. הוסף תוסף חדש והעלה את קובץ ה- zip של הצילום שהורד.

לאחר ההעלאה, בחר הפעל ואתה יכול ללכת.

כשאתה יוצר פוסט או עמוד עכשיו, ממש ליד סמל התמונה הרגיל להעלות תראה סמל קטן בצבעים עזים, שאם יעבור מעל יציג עצה לכלי "מצא את התמונה הנכונה עם PhotoDropper".

אם תבחר בכך תועבר לתיבת חיפוש – הזן את מונח החיפוש שלך עבור התמונה שאתה זקוק לאתר שלך ותקבל מאות תמונות פוטנציאליות שכולן חופשיות לשימוש בתנאי הרישיון של Creative Commons.

לאחר שתבחר תמונה תוכל לבחור בצד שמאל באפשרות "הכנס לפוסט". פעולה זו תעלה את התמונה שנבחרה לספריית המדיה שלך, ניתן להכניס אותה לפוסט או לדף שלך ובתחתית הפוסט או הדף הרלוונטיים תהיה ייחוס (קישור חזרה לתמונת היוצר ב- Flickr).

באמצעות שני לחיצות תהיה לך התמונה שאתה צריך, יהיה זה חוקי להשתמש בזה ובעל התמונה יקבל את הקישור הנכון בחזרה לתדמית שלהם – win win לכולם.

אני ממליץ בחום לבעלי אתרי וורדפרס להתקין את התוסף הנהדר הזה באתרים שלהם ולנצל את המספר העצום של תמונות משפטיות בחינם הקיימות באופן חוקי.

פורסם על ידי David Forder
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?