7 צעדים לאוטומציה של העסק המקוון שלך ולהגדיל את המכירות

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

היזמים של היום דואגים להתלהב מהעבודה ולדעת שיש לה משמעות גדולה יותר. כיזמים, אנו אוהבים את עבודתנו להשפיע במידה מסוימת ולעזור להפוך את העולם למקום טוב יותר. יחד עם זאת, יחד עם זאת, אנו אוהבים שהעבודה שלנו תצליח. עושה טוב על ידי עושה טוב. עם המיתון הגרוע ביותר מזה עשרות שנים במראה האחורית שלנו, היזמים של ימינו צריכים להיות יצירתיים ביותר ולעשות דברים ביעילות. 7 הצעדים הללו לאוטומציה של העסק המקוון שלך יגדילו את המכירות ויפשטו את הפעילות שלך.

אוטומציה היא המפתח לבניית עסק מצליח עם פחות משאבים. ליצור חברות מדהימות, כצוות, ולהשתמש בטכנולוגיה, בסופו של דבר כדי לשפר את העולם היא מטרה משותפת של היזם של ימינו. אך יחד עם זאת, ליזמים של ימינו אין את המשאבים הכספיים הזמינים להעסקת צוות עובדים. כך שככל שהיזם של ימינו יכול להשיג סולו, כך ייטב.

מציאת הנוסחה להצלחה יזמית לא תהיה מסע קל או משימה פשוטה. אתה צריך לעבוד בזה. עם זאת, אם אתה משתמש בשבעת השלבים הבאים לאוטומציה עסקית מקוונת, אתה יכול להתחיל למצוא את ההצלחה ולבנות את העתיד שתמיד רצית.

7 שלבים לבניית עסק מקוון אוטומטי:

להלן שבעה צעדים שתוכלו לנקוט במסעכם להפוך ליזם עצמאי, חופשי ומצליח ביותר מבלי לשבור את הבנק.

1. בנו אתר וורדפרס

מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר הקיימת כיום היא וורדפרס. כיזם של ימינו, תרצה לבחור את מערכת ניהול התוכן המתאימה לבניית האתר שלך. וורדפרס מתאים לחשבון. זה בחינם, מאובטח, ניתן להתאמה אישית כך שתוכל ליישם טיפים אוטומטיים אלה באתר שלך ולהתקרב להגיע למטרה שלך לבנות עסק מקוון אוטומטי.

בחר נושא וורדפרס מקצועי שהוא נקי, מהיר ומגיב. אנו ממליצים על ערכות נושא של WordPressPress. הם מונעים על ידי מסגרת בראשית, אשר במונחי הדיוט, פירושה שהאגוזים והברגים של האתר שלך יהיו ידידותיים למנועי חיפוש, מגיבים עם עדכונים מיידיים ואבטחה אטומה. אל תבזבז זמן עם נושא WordPress הלא נכון. בחרו מסגרת חדישה וכזו שתעדכן בלחיצת עכבר. אתרים רבים נפרצו (או פשוט לא משתמשים בוורדפרס בצורה המלאה) מכיוון שהם לא עודכנו ועם נושאים של StudioPress, פעולת עדכון הקוד שלך לטכנולוגיה העדכנית ביותר אורכת לחיצה אחת בלבד. מעדכן לגרסה הנוכחית של WordPress ו- Genesis. הכל משולב, כך שאתה לא צריך להתקשר למפתח שלך. חסוך זמן וכסף.

ספירת הרושמים הראשונים: האתר שלך טוב רק כמו העיצוב שלך וחברת אירוח אתרים שלך.

2. בנה את רשימת הדוא"ל שלך

שיווק בדוא"ל הוא כלי רב עוצמה שיכול להרחיב את טווח ההגעה שלך מעבר לאתר שלך וליצור הזדמנויות מכירה חדשות. אם אתה לא בונה רשימת דוא"ל, אתה עושה טעות ענקית, אז התחל מיד עם המחבט עם העסק החדש שלך והתחל לבנות רשימת דוא"ל.

כל אירוע ברשת מספק הזדמנויות מצוינות לאיסוף כרטיסי ביקור, אותם ניתן להוסיף באופן ידני לרשימת הדוא"ל שלך. אבל אם אתם אוהבים את רוב היזמים, אין מספיק זמן ביום להשתתף בכל אירוע של לשכת המסחר. לכן, על מנת לבנות את רשימת הדוא"ל שלך, עליך לבצע אוטומציה. הדרך הקלה והיעילה ביותר לממן את מאמצי השיווק שלך בדוא"ל היא באמצעות שיווק בדוא"ל של Aweber. ניסיתי את כולם ואני תמיד חוזר לאוור.

ראשית, עליך לקבוע מיהו קהל היעד שלך. תרגיל פשוט זה יעזור. ראשית, ענה על השאלות הבאות:

 1. מה המנויים האידיאליים שלך רוצים?
 2. מה הבעיה העיקרית שיש להם שאתה מאמין שתוכל לפתור?
 3. מה השיטה שלך לפתרון בעיה זו?
 4. על מה אתה אוהב לדבר יותר מכל?

לאחר שתסיים, פשוט תשלב את כולם. אלה האנשים שאתה נותן להם קייטרינג. זה קהל היעד שלך.

3. כתוב תוכן משכנע

הדרך היעילה ביותר לגדל מבקרים באתר שלך או בבלוג שלך היא לכתוב תוכן משכנע. כן זה נכון. הזמן שבילית בשיעור אנגלית בתיכון סוף סוף יועיל. כשאתה כותב תוכן, תרצה לחשוב על הקהל שאליו אתה מנסה להגיע … ולקרוא להם. כתוב תוכן ירוק עד המסייע, מודיע ומספק את קהל היעד שלך.

 • תוכן ירוקי עד הוא תוכן נצחי שעדיין רלוונטי. אתה יכול לעבור בארכיונים שלך, או שאתה יכול גם להשתמש בתוסף וורדפרס כמו להחיות פוסטים ישנים כדי לפשט את התהליך. יש גם כלי הרוצח שאני משתמש בו בשם MeetEdgar המאפשר לך לפרסם פוסט ואז למחזר אוטומטית את ההודעות המובילות שלך מספר פעמים על פי לוח זמנים.

מספר המנויים שיש לך קשור ישירות ל …

 1. היכולת שלך להוביל תנועה ממוקדת מאוד לבלוג שלך.
 2. היכולת שלך להמיר את התנועה למנויים FIERCELY LOYAL.
 3. היכולת שלך לגרום לקוראים שלך לקדם ולהפנות אותך לחברים.

כעת עליכם לנקוט פעולה ולבנות את רשימת הדוא"ל שלכם עם תוכן משכנע.

4. בנה את פרופילי המדיה החברתית שלך

בכל הנוגע למיתוג אישי או עסקי מקוון, יצירת פרופילי מדיה חברתית היא חיונית בהחלט. חשוב על כל פרופיל מדיה חברתית שאתה יוצר כדף נחיתה עבור המותג שלך. דף נחיתה זה הוא אולי המפגש הראשון שמישהו יעבור עם המותג שלך, ותרצה שהרושם הראשוני הזהב יהיה ויגרום למבקר לרצות לדעת עליך יותר.

10 צעדים שעליך לבצע כדי ליצור פרופיל מדיה חברתית מוצלח:

 1. שמך – הקפד להזין את השם שאתה רוצה להימצא תחת.
 2. שם המשתמש שלך – חשוב מה אנשים יחפשו אותך וודא ששם המשתמש שלך כלול בכתובת האתר.
 3. תמונת הפרופיל שלך – השתמש בתצלום מקצועי, אך לא כל כך שאתה לא ממחיש אישיות מסוימת. הקפד להישאר עם אותה תמונה כמו תמונת ברירת המחדל שלך מרשת לרשת. בדרך זו אנשים מזהים אותך בקלות בכל הרשתות החברתיות.
 4. הקישור שלך – ודא שהקישור שלך נמצא בחלק הקדמי והמרכזי, כך שאנשים יוכלו למצוא אותו במהירות וללחוץ על האתר שלך.
 5. הביו שלך – נצל זאת כדי לשתף רק את הטוב ביותר לגבי עצמך ועל המותג שלך. ותמיד – תמיד – קישור לאתר שלך או לדף הנחיתה שלך.
 6. תחומי העניין שלך – ראה שדות אלה כמקום נוסף לקבלת ערך מילות מפתח נהדר. מצא ספרים, סרטי תעודה ופרופילים של אנשים בעלי השפעה בענף שלך והוסף אותם בתחומים נוספים אלה.
 7. הרקע שלך – רקע מותאם אישית יאפשר לך לשתף מידע נוסף שעשוי שלא להתאים לשדות הפרופיל שלך.
 8. הגדרות הפרטיות שלך – אלה משתנות מרשת לרשת, אך תרצה לוודא שהמידע שתרצה להיות ציבורי ניתן לצפייה.
 9. הפעילות שלך – לאחר השלמת הגדרת הפרופיל שלך, המשימה המתמשכת שלך תהיה לשמור על רמת פעילות בריאה ברשתות החברתיות העיקריות שלך, שעבור רובן יהיו טוויטר, פייסבוק ולינקדאין. אוטומט זאת! אנחנו אוהבים את Buffer. זה זול ודרך נהדרת לשמור על פעילות המדיה החברתית שלך בביצועי שיא.
 10. הקידום שלך – האתר שלך!

אם חסר לכם זמן, התרכזו בשלושה הגדולים של המדיה החברתית:

 • פייסבוק
 • טוויטר
 • לינקדאין.

אל תשכח לקשר בין הפרופילים שלך זה לזה. אם אתה יכול לשתף מספר קישורים בפרופיל חברתי, ודא שחלקם נכללים בפרופילים החברתיים העיקריים שלך.

5. סנכרן את הבלוג או האתר שלך

הוסף כפתורי שיתוף חברתי לדף שלך או פרסם אוטומטית ברשתות החברתיות בכל פעם שאתה מפרסם מאמר חדש. בנוסף, בשלב 2 (לעיל) תהיה לך אפשרות ליצור שידור בלוג עם Aweber כך שבכל פעם שתפרסם פוסט בבלוג חדש באתר WordPress שלך, Aweber ישתמש בפוסט שלך כדי ליצור עלון דינמי ולשדר את התוכן שלך לכולם. ברשימת הדוא"ל שלך.

למה? מכיוון שמחקר מראה כי ה תהליך טיפוח עופרת היום לוקח שבע עד שמונה "נגיעות". שבעה עד שמונה נגיעות אלה שנדרשות בכדי להעפיל להוביל הן מרכיבים מכריעים בתהליך טיפוח ההובלה, ומאפשרים לשיווק אפשרות לחנך וליידע את הלקוחות הפוטנציאליים בזמן שהם עוברים בכל שלב במסע הקנייה. נקודות מגע אלה הן הזדמנויות להכין לידים לשלב האחרון במסע הקנייה, נקודת קבלת ההחלטות.

 • סנכרן את פרופילי המדיה החברתית שלך עם דפי נחיתה ספציפיים למבקר שלך. כלי האוטומציה המועדף עלינו לאופטימיזציה של המרות הוא Thrive Leads Landing. בנה משפך מכירות אוטומטי שמפעיל אופטימיזציה גבוהה.
 • סנכרן את האתר שלך עם טופס הסכמה כדי שהמבקרים שלך יוכלו להירשם בקלות לניוזלטר שלך:
  • ל- Aweber יש הרבה תבניות בהן תוכל להשתמש כדי להוסיף טופס הסכמה לאתר שלך.
  • ל- ThriveLeads יש "טריגרים" רבים ושונים. אפשרויות הדק יכולות להיות הבאות:
   • הצג בעומס העמוד
   • הראה לאחר פרק זמן מסוים
   • הראה כאשר המשתמש גולל לחלק מסוים בתוכן
   • הראה כאשר המשתמש גולל לאחוז מהדרך בתוכן
   • הראה מתי המשתמש עומד לצאת מהדף (כוונת יציאה) – אפשרות טריגר זו אינה פועלת במכשירים ניידים.
   • הראה כאשר הטופס נכנס לתצוגה
   • הראה כאשר המשתמש לוחץ על אלמנט
   • מציג בלחיצה.

התאם אישית את טופס ההצטרפות שיוצג, מתי ואיפה עם ThriveLeads. אתה יכול לארגן את כל הטפסים שברצונך להציג באופן אוטומטי באתר לקבוצות ליד שונות. בתוך כל קבוצת לידים, באפשרותך ליצור ולערוך מספר טפסי opt-in בו-זמנית, להגדיר אותם כך שיופיעו במספר מקומות ולהגדיר מבחני A / B.

אנו "מחברים" את טופס ThriveLeads שלנו ל- API של Aweber, כך שכאשר מבקר משלים את טופס ההצטרפות, כתובת הדוא"ל שלהם תתווסף אוטומטית לרשימת הדוא"ל הראשית שלנו ב- Aweber. ומתוך Aweber יש לנו מערך שידור בלוגים כך שכאשר מתפרסם פוסט בבלוג חדש, עלון נוצר נוצר אוטומטית באמצעות התבניות שלהם ונשלח לכתובות ברשימה שלנו.

ולבסוף, אנו משתמשים בתבניות הטופס של Aweber כדי להציג טופס opt-in מקצועי סטטי ומעוצב היטב בסרגל הצד של הבלוג שלנו. שוב, כאשר מבקר משלים את הטופס, כתובת הדוא"ל שלהם מתווספת אוטומטית לרשימת הדוא"ל הראשית המנוהלת באמצעות Aweber.

6. נתחו את המתחרים שלכם

קבל תובנות לגבי האסטרטגיות של המתחרים שלך בפרסום ברשת המדיה, חיפוש אורגני ותשלום ובניית קישורים. כלי השיווק המקוון של SEMRush מבצעים אוטומציה למאמצי המחקר והמיצוב שלך. SEMrush יקל על עבודתך על ידי הוצאת הניחושים ממחקר השוק והתחרות שלך. זה מוריד את עבודת הניחוש מזמן השיווק הדיגיטלי שלך ועוזר לך לדעת לפני כן מה עובד ומה בזבוז זמן.

7. מלא את ההזמנות שלך

אם אתה מוכר מוצרים באינטרנט, בקרוב תגלה שמילוי הזמנות גוזל זמן. הפוך את ביצוע ההזמנה לאוטומטי באמצעות מילוי הזמנות על ידי אמזון. באמצעות FBA, אתה מאחסן את המוצרים שלך במרכזי ההשלמה של אמזון, ואמזון תבחר, תארוז, תשלח ותספק עבורך שירות לקוחות. זה חיסכון בזמן אדיר עבורך בזמן שאתה מגדל את החנות המקוונת שלך. זכור את הצעדים הבאים אם אתה מעוניין להשיג את החופש שרוב היזמים רוצים. צעדים אלה עשויים להיות רק דרכך לעבר עסק מקוון מצליח יותר. ככל שהחוויה וככל אחד מהצעדים החשובים הללו יהיו בעלי ערך רב יותר, כך הלידים שלך יהיו מוכנים יותר לקבלת החלטת קנייה, וככל שהסיכוי שלהם יהיה להמיר ללקוחות משלמים. התוצאה היא מסע קנייה יעיל ומאורגן שמתנהל כמו מכונה משומנת היטב. ופריט אחד שלא ניתן לבצע אוטומציה זה אתה! הלידים והלקוחות שלך ירצו לקיים איתך אינטראקציה, מסוג כלשהו – בעל החברה. היו מקצועיים ועקבו תמיד אחר נימוסי טלפון ומדיה חברתית כשאתם מתקשרים עם הציבור. זכור, אתה בונה את המותג שלך. והמותג שלך הוא נכס.

פורסם על ידי Stephanie Rosendahl
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

uncategorized

1xbet Зеркало Рабочее На сегодня Прямо Сейчас только Нас 1xbet Зеркало Рабочее На сегодня

0 (0) Касается того, в 1XBET присутствует возможность игры в казино. Реализована она крайне приятно, ведь пользователь спокойно может играть уже в каждого провайдера, даже

uncategorized

1xslots Казино Официальный Сайт

0 (0) Опробовать автоматы в платных ставках без депозита можно, используя фриспины за регистрацию в 1xslots. А 1x slots casino есть возможность поэкспериментировать слоты до

uncategorized

официальный Сайт Казино коммодора Х

0 (0) Для новому игрока доступно создание личного кабинета. Проем в Admiral X Casino легко совершить в любом неподходящем браузере. Когда пребезбожно войдете в аккаунт,

uncategorized

1хставка Промокод 4000 Рублей но Бонусы Декабря 2021

0 (0) Получить барыши можно, как также активации промокода 1хставка, так и позже. Для энергичных бетторов букмекерская контора часто проводит мероприятия. Фрибет – бесплатная ставка,

uncategorized

Казино Пин Ап Официальный Сайт ⭐ Играть Онлайн а Деньги В Pin Up Casino

0 (0) Понадобится 70 мегабайт места, желательно установить обновление операционной системы, если есть такая возможность. Полная копия официального сайта ПинАп казино активируется же нескольких случаях.

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?