משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

7 מאפיינים של עיצוב אתרים גרוע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

האם ידעת שאחד הדברים הקלים ביותר בכל הקשור לעיצוב אתרים הוא יצירת אתרים מעוצבים בצורה גרועה? למרבה הצער, מרגע שאתרי האינטרנט הופכים לאופנתיים ועד היום, ישנם עדיין מעצבי אתרים האשמים בכך. המצב הופך למטומטם עוד יותר בהתחשב בהתקדמות שעשתה עיצוב האינטרנט מבחינת הטכנולוגיה, הידע והמיומנויות; היה צריך לבטל את המאפיינים הרעים הללו עד עכשיו. חלק מהתכונות הנפוצות של עיצוב אתרים גרוע הן:

 1. ערכת צבעים גרועה. צבעים אמורים להעצים את ההיבט האסתטי של האתר אך זה לא המקרה תמיד. יש אתרי אינטרנט הטועים להשתמש בצבעים בהירים כטקסט, משתמשים בצבעים בוהקים כרקע ומראה לעיניים כואבות באמצעות תערובת של צבעים כמו צהוב וורוד עם סגול כרקע.

 2. טוען לוקח זמן. זו בעיה אחת בהפיכת אתר אינטרנט לצבעוני מאוד ועם הרבה אפקטים מיוחדים, זה גורם למשתמשים להיות מתוסכלים מכיוון שהטעינה נוטה להיות איטית יותר. לפיכך, יופי ומידע מעניין באתר נשכחים לחלוטין מכיוון שרוב משתמשי האינטרנט אינם סבלניים לחכות לטעינת העמודים.

 3. דף ברירת המחדל אינו מתאים למסך המחשב. גם אם המשתמש משתמש במסך LCD בגודל 32 אינץ ', דף הכניסה של האתר שביקר עדיין צריך לגלול מטה או לרוחב כדי להציג חלקים אחרים של כל הדף. וזה לא טוב מכיוון שמשתמשים רוצים את כל העניין על הסף. הם מחפשים מידע, ולא בונוסים ונקודות במשחק וידאו.

 4. סידור עמוס. עד עכשיו אתה רואה דפי אינטרנט שבהם כרטיסיות חשובות שונות אינן מיושרות זו לזו. במקום זאת הם מטויחים בחלקים שונים של הדף. כתוצאה מכך, המשתמשים יתקשו למצוא את הכפתור הדרוש ללחיצה מכיוון שהכפתורים מפוזרים.

 5. טקסט שקשה לקרוא. לא רק שמעצב האינטרנט משתמש בצבע בוהק עבור הגופן, הגודל הוא גם בעיה. לדוגמא, אם האתר שלך מיועד למבוגרים בכירים, איך אתה יכול לצפות שהם יקראו את הטקסט כאשר גם אם הם משפרים את ראייתם, הוא עדיין לא קריא בגלל גודלו?

 6. הרבה חומרי זבל בעמוד הראשון. האם דלפקים באמת חשובים? האם אתה צריך להדגיש פרסים במקום תוכן? האם אתה צריך לשדר את הפרופיל שלך בעמוד הכניסה לפני דף העסקה? אלה רק כמה שגיאות נפוצות בכל הקשור לטעינת עמוד ראשון ותכונות גרועות של עיצוב דפי אינטרנט.

 7. יותר מסגרות מכפי שהדף יכול להתמודד. בגלל ההתקדמות בטכנולוגיית עיצוב אתרים, מספר מסגרות כבר אינן עדכניות. כן, יש לה עדיין תועלת מסוימת אך לא עד כדי טעינת מסגרות רבות מדי באתר האינטרנט.

ואכן, רק בגלל שהדף צבעוני או שיש בו הרבה מאמרים מעניינים, זה כבר אטרקציה עבור המשתמשים לנהור ולהישאר נאמנים לאתר שלך. הרעיונות שלעיל מרמזים שעיצוב אתרים טוב אינו עוסק אך ורק בטעם ובהעדפה אלא כולל פונקציונליות וניווט.

פורסם על ידי Maria Marilyn Madrid
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?