7 טעויות עיצוב אתרים להימנע

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אם ברצונך להשיק את האתר העסקי שלך, אנו ממליצים לך להימנע משבע הטעויות הנפוצות בעיצוב אתרים. הימנעות מטעויות אלו חשובה מכיוון שהן יהרסו את האתר שלכם וישפיעו לרעה על חווית המשתמש. בואו נבדוק את הטעויות האלה.

מערכת התפריטים מורכבת

אם הצרכנים יתקשו לחפש את המוצר הרצוי באתר שלך, הם יתעצבנו. על פי הדיווחים האחרונים, משתמשים לא מבלים יותר מ -4 שניות באתר כדי לחפש מה הם רוצים.

במהלך תקופה קצרה זו, אם הם לא מצליחים להשיג את מבוקשם, הם ילחצו משם. לכן, אתר האינטרנט שלך אמור להיות מסוגל לספק מידע על המוצרים הרצויים על פי דגם, צבע וגודל.

הניווט גרוע

ניווט לקוי הוא טעות נפוצה נוספת בעיצוב אתרים. עבור מבקרים, הניווט באתר שלך אמור להיות נטול בעיות, או שהם עלולים להתסכל וללחוץ משם. לכן, הניווט צריך להיות קל ככל האפשר.

דפי אינטרנט מחייבים עומס

באופן אידיאלי, האתר שלך לא ייקח יותר מ -2 עד 3 שניות לטעון. אם זה ייקח יותר זמן, תצפו לצמצום התנועה. לגורמים רבים יש השפעה על זמני טעינת הדף כמו תוכן בכל עמוד, שרת אירוח ומהירות אינטרנט, עד כמה שם.

בין גורמים אלה, עיצוב האתר שלך הוא החשוב ביותר. מלבד זאת, עליך לוודא שדף הנחיתה נטען מהר יותר מדפים אחרים. הסיבה היא שגוגל מוסיף לאינדקס את דף הנחיתה.

טופס ההרשמה או העמוד אינם מושכים

חשוב גם דף ההרשמה או הטופס. אם זה לא מושך, רוב המשתמשים לא יטרחו להירשם. דף זה אמור להיות קל למצוא. במידת האפשר, כדאי לאפשר למשתמשים להירשם באמצעות חשבונות המדיה החברתית שלהם כמו Instagram, Facebook ו- Gmail.

סרטונים או אודיו נשמעים באופן אוטומטי

למרות שאתה יכול להעלות אודיו וסרטונים באתר שלך, ודא שהם לא יופעלו באופן אוטומטי. במילים אחרות, יש להפעיל את הסרטון רק כאשר משתמש לוחץ על כפתור ההפעלה. איך אתה יכול לחזות אם המשתמש רוצה לשמוע את השמע או לא?

האתר אינו ידידותי למכשירים ניידים

ראשית, עליך להבין את ההבדל בין עיצוב ידידותי לנייד לבין עיצוב המותאם לנייד. אם העיצוב ידידותי לנייד, האתר שלך יעבוד באותה צורה ללא קשר לסוג המכשיר.

מצד שני, עיצוב המותאם לנייד מייעל תמונות ומתקן רווחים. עיצוב ידידותי לנייד עדיף לדירוגים טובים יותר במנועי חיפוש.

נעשה שימוש בטכניקות קידום אתרים גרועות

אם אתה משתמש בטכניקות SEO לא נכונות, אתה עושה טעות חמורה. קידום אתרים טוב חשוב אם ברצונך לאינדקס לאתר שלך במנועי חיפוש לתנועה אורגנית. לכן, וודאו שהאתר שלכם משתמש בטכניקות SEO טובות.

סיכום

בקיצור, העיצוב של האתר שלך חשוב אם אתה מעוניין להגדיל את התנועה ולצבור יותר ויותר קונים דרך האתר שלך. לכן אנו מציעים לך להימנע מטעויות אלה ויהי מה. מקווה שזה עוזר.

פורסם על ידי Shalini M
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?