7 הטעויות הנפוצות ביותר של SEO שאולי תרצו להימנע מהן

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מבחינת שיווק תוכן, הבלוג או האתר שלך צריכים להיות מותאמים למנועי חיפוש. למרות שטכניקות SEO משתנות עם הזמן, SEO עדיין חשוב לדירוג טוב יותר. עם זאת, תוך כדי אופטימיזציה של האתר שלך לקידום אתרים, הקפד להימנע מכמה טעויות נפוצות. להלן כמה טעויות נפוצות של SEO שרוב האנשים עושים.

1. בחירת מילות מפתח שגויות

אופטימיזציה של תוכן מסתכמת בדירוג האתר שלך למילות מפתח ספציפיות. לכן, חשוב שתבחר במילות המפתח הרלוונטיות. אולי לא תרצה להתעלם מהחשיבות של מילות מפתח עם זנב ארוך.

לפני שתתחיל, אולי תרצה לבצע את המחקר שלך. למטרה זו, תוכלו להשתמש בכמה כלים שימושיים, כמו Moz, SEMrush, Google Trends ו- Google AdWords מתכנן מילות המפתח, רק כדי שם כמה. בחירה במילות מפתח שגויות היא טעות גדולה.

2. מילוי מילות מפתח

טעות נפוצה נוספת היא שימוש מוגזם במילות המפתח. שימוש באותן מילות מפתח יותר מדי פעמים בתוכן של תוכן נחשב לספאם על ידי מנועי החיפוש. לכן, זה יפגע בדירוג שלך במנועי החיפוש.

באופן אידיאלי, צפיפות מילות המפתח צריכה להיות 0.5 עד 1%. גוגל יכולה לזהות שימוש מופרז במילות מפתח בטכניקה הנקראת אינדקס סמנטי סמוי (LSI).

3. יצירת תוכן לא רלוונטי

טעות נפוצה נוספת היא הפקת תוכן שאינו רלוונטי לתוכן שלך. מנועי חיפוש, כמו גוגל, מציגים דפים אלה רק למחפשים מקוונים המכילים מילות מפתח ותוכן רלוונטיים. לכן, אם אנשים נוחתים באתר שלך אך לא מוצאים את התוכן שחיפשו, האתר שלך לא יקבל דירוג.

4. פרסום תוכן לא מקורי

נקודה זו עוסקת באיכות התוכן שאתה מפרסם בבלוג או באתר שלך. התוכן שאתה מתכוון לפרסם בבלוג שלך צריך להיות מקורי או שהאתר שלך ייענש על ידי גוגל. לכן, זה לא רעיון טוב להעתיק תוכן מאתר אחר ולהשתמש בו באתר שלך.

תוכן כפול לא יועיל כלל. לכן, עדיף שתשקיע בתוכן מקורי. אם אינך יכול לכתוב מאמרים בעצמך, תוכל להזמין פרילנסר.

5. לא משתמש בתוויות כותרות ותיאורי מטא

תיאורי מטא ותגי כותרת חשובים למדי עבור SEO. התעלמות מהיבט זה של קידום אתרים תהיה גרועה בדירוג האתר שלך. טעות נוספת היא לשכוח הוספת תגי תמונה. הבעיה היא שבוטים של מנועי חיפוש אינם מתוכנתים לקרוא טקסט בתמונות. לכן, עליך לכלול תגי alt שיעזרו למנועי החיפוש לדעת על מה התמונות שלך.

6. קבלת קישורים נכנסים באיכות נמוכה

כיום, על משווקי התוכן להבין את החשיבות בקבלת קישורים נכנסים איכותיים. עם זאת, הם טועים להשיג הרבה קישורים נכנסים באיכות נמוכה במקום כמה קישורים נכנסים איכותיים מאתרי רשות.

במילים אחרות, עליכם לקבל קישורים נכנסים מאתרים בעלי מוניטין טוב ודירוג גבוה.

7. שימוש ביותר מדי קישורים פנימיים

קישורים פנימיים חשובים גם לדירוג טוב יותר. מה שאתה צריך לעשות זה לקשר את הפוסטים או המאמרים שלך בבלוגים לדפים המניבים ביצועים טובים ולהיפך. עם זאת, ודא שהמאמרים שאתה מקשר רלוונטיים. שוב, אולי לא תרצה להגזים בזה או שאתה עלול להיענש.

בקיצור, וודאו שלא תעשו את הטעויות הללו תוך כדי ביצוע טכניקות SEO.

פורסם על ידי Dhanusuya K
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?