7 הטיפים המובילים לגישה לעולם בעלי חנויות הוורדפרס

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

1. כיצד להגיע לבעלי חנויות וורדפרס?

אז אתה רוצה להגיע לעולמם של בעלי וורדפרס של חנויות. תוכל להגיע לבעלי וורדפרס די מהר על ידי הקלדת המילים WordPress Store במנוע החיפוש בתוך WordPress עצמו. לאחר מכן תקבל רשימה נפתחת של כל החנויות הזמינות ב- WordPress.

לאחר שתקבל את הרשימה הנפתחת, תוכל למצוא את נישת החנויות הספציפית שלך שאליה אתה רוצה למקד ולמשוך ולהתחיל לבנות מערכת כדי להפוך לאטרקטיבית מאוד עבור יזמים מסוימים אלה.

2. למשוך בעלי חנויות

כדי להפוך לאטרקטיבי לבעלי חנויות מקוונות בוורדפרס, נדרש מחקר. כדי ליצור קשר רק עם האנשים שבבעלותם חנויות, פירוש הדבר שהם יכולים לספק לבעלי חנויות משהו שהם יזדקקו לו.

הידיעה מה המטרה החשובה ביותר מבחינתם תעבור דרך ארוכה להשאיר אותך במעגל שלהם ולמשוך לקוחות דומים יותר. פרסום מאמרים חדשים ועדכונים אחרונים בנושאים רלוונטיים לבעלי חנויות כגון מאמרים כמו Generate Online Sales Faster יעבור דרך ארוכה.

3. המטרה העיקרית

לא משנה לאיזה גיל, מיקום או דמוגרפיה הם משתייכים, לרוב הבעלים יש דבר אחד בראש והוא לייצר מכירות. הוצאת המוצרים שלהם אל מחוץ לדלת הווירטואלית היא המטרה העיקרית. זה הרי מה שייצור מזומנים וימשיך לפעול עם הזמן.

הידיעה שזו מטרתם של בעלי חנויות תעזור לך לאפס את מה שאתה יכול לספק להם.

שיש מוצר או שירות שישיגו מוצרים של בעלי חנויות וורדפרס שיעברו מהדלת הווירטואלית זה מה שיביא לך יותר לקוחות.

4. הוציאו את המילה

כדי להגיע לבעלי וורדפרס של חנויות, אתה יכול להתחבר למשפיעים המקוונים של הנישה שלך ולהתחיל להפיץ את הבשורה לבעלי חנויות על מוצר, תכונה, אפליקציה או שירות שאתה מתכנן להציע. זה לא שונה מלהגיע ללקוחות בפועל. ההבדל הוא שהלקוחות שלך או הלקוחות הפוטנציאליים שלך במקרה יזמים ב- WordPress.

זה עוזר לחשוב על כך שיש אסטרטגיה שיווקית קבועה ללקוחות רגילים, אלא שהקהל המסוים שיש לך בראש הוא אנשים שיש להם חנות וורדפרס.

בניית מערכת יחסים עם בעלי חנויות מקצועיים אלה יכולה להיעשות באמצעות ההסברה האפשרית על ידי המשפיעים. הירשם לבלוגים, עקוב אחריהם בחשבונות מדיה חברתית והיה ספציפי לגבי בעל החנות היעד שלך. אתה יכול גם להגיב על פוסטים בבלוג, להגיב לעדכונים בפייסבוק ואפילו לצייץ בחזרה בטוויטר.

העניין הוא שעליך להיכנס למעגל ההשפעה שלהם ובתוך הרדאר שלהם כדי לשים לב ולבנות אמינות כספק שירות או מוצר.

5. בלוגים עוזרים

כדי למשוך את קהל הלקוחות בעל החנות בוורדפרס, זה עוזר לקיים בלוג. פוסטים כמו עשרת הטיפים המובילים לבעלי חנויות הוורדפרס בטוח ימשכו את תשומת ליבם. אתה יכול אפילו לכלול ציוצים ופוסטים שעשית באתרים אחרים כדי לזכות באמינות עוד יותר.

6. בנה מערכת יחסים

רוב בעלי חנויות הוורדפרס נמצאים בו לטווח הארוך. לרוב, כל בעל חנות היה מקים בקפידה אסטרטגיה משולבת ברשתות חברתיות כדי לפרסם ולקדם את האתר והמוצרים שלהם. בדרך כלל יהיו להם יותר מכמה טכניקות להפקת תנועה שהם מיישמים.

כדרך למשוך יזמים, תצטרך להכניס משהו דומה לפעולה. תכנן אסטרטגיה של שיווק משולב ויצירת תנועה. ההבדל הוא שהתנועה הספציפית שלך היא אנשים שבבעלותם חנות ב- WordPress.

בניית מערכת יחסים ארוכת טווח פירושה שמירה על קשר עקבי, אספקת שירותים ומוצרי מוכר שהם מעוניינים בהם ושיטות חדשות למשיכת לקוחות שעליהם ירצו לקפוץ. להקדים את המשחק זה באמת המפתח. זכרו, מטרת הקיום היחידה שלהם היא לגרום למוצרים לעבור מהחנות שלהם.

אם אתה יכול להוכיח שאתה יכול לעזור להם באופן עקבי לייצר מכירות עם מה שאתה מספק, אתה יכול להיות בטוח לבנות קשר ארוך טווח עם כל בעל חנות שאליו אתה מתחבר.

7. משוב קבלת פנים

בכל תחום של קיום וירטואלי, השיפור נובע מלהיות פתוח למשוב ולעצב את השירותים שלך כך שיתאימו לצרכי הלקוחות שלך. זה כולל בעלי חנויות ב- WordPress. גלה מה הם אוהבים ומה לא.

מה צריך לשפר? קבלת משוב בברכה והתאמה בהתאם תהפוך אותך למאוד פופולרי בקרב הנישה הזו. כאשר לקוחות רואים שהדלת שלך פתוחה לביקורת ושאתה מוכן יותר להסתגל בכדי לתת לנישה שלך את מה שהם רוצים, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שעוד בעלי חנויות ירצו קשר איתך.

פורסם על ידי Jennifer Cosculluela
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?