6 טעויות שיווק SEO שכדאי להימנע מהן

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

קידום אתרים הפך לכלי שיווקי משמעותי ביותר בעולם של ימינו. זה לא רק משפר את המיקום של האתר אלא גם מסייע בהנעת תנועה רבה יותר בפלטפורמות מקוונות של המותג. עם זאת, ישנן כמה טעויות שאנשים לעיתים קרובות עושים בתחום זה. טעויות אלה יכולות להשפיע על דירוג ה- SEO של אתר אינטרנט ולדחוף אותו למטה ברשימה.

להלן כמה מאותן טעויות ופתרונות לכל אחת מהן:

1. בהנחה שהניתוח אינו חשוב כשמדובר בדירוג SEO.

חשוב מאוד לוודא כי המעקב אחר ניתוחים נבדק בתדירות גבוהה, כך שניתן יהיה לעקוב אחר שיווק SEO (דירוגים). זה עוזר לך לזהות היכן יש היקף של שיפור ובאיזה כיוון המאמצים מופנים .. מעקב תמיד עוזר בזיהוי איומים והזדמנויות פוטנציאליים גם כן.

2. זה רק לקחת מוטיבציה, אף פעם לא בסדר להעתיק את זה לחלוטין.

יש תוכן חדש שנוצר כמעט כל יום בעולם המקוון העצום ובמרוץ העכברים הזה, זה הופך להיות חיוני עבור מותג לא רק לייצר תוכן ייחודי אלא גם מעניין. עם זאת, באותו התהליך, חשוב גם לוודא שאף אחד מהתכנים שמגולגלים תחת שם המותג לא יועתק בדיוק ממקום אחר. חיקוי עלול להרוס את המוניטין של חברה.

3. לא מקבלים נכון את מילות המפתח.

חשוב מאוד לוודא שמילות המפתח בהן אנו משתמשים לשיפור דירוג ה- SEO תואמות את מה שלקוחותינו היו כותבים בפועל במנועי החיפוש. לפעמים מה שאנחנו מניחים שהיא מילת המפתח הכי מושכת אולי לא באמת נמצא ברשימה. כשמדובר במילות מפתח ובדירוגי SEO, צריך לחשוב מנקודת מבט של לקוח או אדם שמחפש את המוצר או השירות שלך. כלים עשויים להוכיח שהם שימושיים בכל הנוגע להיבט זה של שיווק SEO.

4. תגיות כותרות ותיאורי מטא הם חלק לאסטרטגיה שיווקית של SEO כמו כל השאר.

אי הכללת חלקים חיוניים אלה במבנה של תוכן שיווקי SEO עלולה לגרום להחמצה של איסוף קהל רב יותר. תגים חשובים כמו כל דבר אחר ומשפרים את דירוג התוכן המדובר. תוך אופטימיזציה לטווח ההגעה של מאמר או בלוג, הטכניקות הללו גם מקלות על הקורא או קהל היעד לזהות נושא מעניין ולקרוא לפעולה שעשוי להיות להפנות או אפילו לרכוש.

5. אל תשכח לקשר את התוכן שלך אם אתה רוצה תוצאות טובות יותר.

יכול להיות שיש תוכן מסוים שהיה יכול להגיע לטווח טוב יותר מכל השאר. זה יכול להיות בגלל איכות התוכן או הצבתו. עם זאת, העניין הוא שניתן להשתמש בו גם במאמר אחר כקישור פנימי או חיצוני להשגת תצוגות נוספות. לא מומלץ למלא את המאמר, אך בהתאם למספר המילים שהוא מכיל, ניתן גם לווסת את מספר הקישורים וכך להוסיף אותם. יחד עם זאת, צריך גם לוודא שהקישורים המצורפים אכן רלוונטיים לנושא ולא רק בשביל זה.

6. מיקוד למובייל הוא חלק מהקידום האתרים כמו כל דבר אחר.

אחת הסיבות העיקריות לכך שהעולם המקוון התפתח בצורה כה דרסטית היא שכעת לחלק עצום מאוכלוסיית העולם יש גישה לאינטרנט דרך הטלפונים הניידים שלהם. שיווק בקידום אתרים מתמקד באותה מידה בתוכן כפי שהוא מתייחס לייצוג החזותי שלו, השונה בהתאם למדיום או לגאדג'ט שהמשתמש ניגש אליו. לפיכך, יש ליצור את התוכן תוך התחשבות בכך שהוא נגיש וקריא בכל המדיומים או הגאדג'טים.

שיווק SEO מהווה חלק חשוב מאסטרטגיית השיווק הדיגיטלי של המותג ובעל פוטנציאל לשנות לחלוטין את הנוכחות המקוונת של החברה. הימנעות מטעויות אלה לעיל תעלה את הרייטינג. אז קדימה, הרגש את נוכחותך בעולם המקוון.

פורסם על ידי Chirag Dagli
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?