6 טיפים לפיתוח אתרים עסקיים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כשמגיע הזמן לפיתוח אתר עבור העסק שלך, עליך לשקול את 6 הטיפים הבאים. אני מקווה שהם יעזרו לך לפתח כלי שיווקי שימושי ורווחי עבור העסק שלך.

1. ערכו מחקר מילות מפתח

כשאתה מתחיל פרויקט פיתוח אתרים לעסק שלך אחד הדברים הראשונים שאתה צריך לעשות זה לבצע מחקר מילות מפתח. בחירת מילות המפתח הנכונות ושימוש יעיל בהן יעזרו להוביל תנועה לאתר שלך. השתמש בכלי מחקר מילות מפתח כמו Wordtracker כדי לגלות את מילות המפתח הפופולריות ביותר עבור המגזר והשירותים שלך.

2. לנתח תוכן לאתר שלך

אתה באמת צריך לנתח את התוכן שיהיה באתר שלך. פיתוח התוכן באתר העסק שלך יכלול טקסט ישר קדימה שתכתוב לכל עמוד בתוספת מסמכים כמו מסמכי PDF. אבל תצטרך גם לנתח את מספר וסוג התמונות שתצטרך כדי להמחיש שירותים ומוצרים, בין אם יש לך המלצות מלקוחות. וחשוב על תוכן שישמור על האתר שלך רענן ומעודכן כמו חדשות, אירועים קרובים או טיפים חודשיים שמבקרים ימצאו מועילים.

3. פיתוח הארכיטקטורה של האתר שלך

זה באמת חשוב לפיתוח אתרים. האתר העסקי שלך צריך לפתור בעיה עבור מבקר. הם רוצים מידע והם רוצים אותו מהר. עליכם לוודא שהגישה למידע באתר שלכם פשוטה ויעילה. מבחינת ניווט וודא שהאזורים העיקריים באתר שלך מופיעים ברשימה באמצעות מערכת ניווט שאנשים מכירים. פיתוח ארכיטקטורת אתרים חדשה שעוברת על הכללים הוא בזבוז זמן ורק ישכנע את המבקרים שלכם.

4. קבלו עיצובי אתרים מקצועיים

כדאי לגרום למעצבי אתרים מקצועיים לפתח אתר לעסק שלך. המבקרים באתר שלך יבצעו פסק דין מהיר אם אתה חברה אמינה ועיצוב מקצועי עוזר מאוד. יש מעצבי אתרים במחירים סבירים באיכות טובה שם בחוץ. נסה elance או rentacoder למצוא אנשי מקצוע באיכות טובה בפיתוח אתרים במחירים עסקיים נוחים.

5. ערכו בדיקות שימושיות

במהלך תהליך פיתוח האתר שלך העסק שלך צריך לבצע בדיקות שימושיות. בדוק את העיצובים, בדוק את הפונקציונליות ו. גם זה לא צריך להיות יקר. בשלב התכנון בחרו 3 אנשים מחוץ לחברתכם להוכחת העיצוב שלכם. בקש מהם לומר לך; מה הם חושבים שהאתר שלך עושה, מהם התחומים העיקריים באתר ומי לדעתם יתעניין באתר שלך. אם הם מתקשים לענות על אחת מהשאלות הללו, יש להשהות את פיתוח נוסף של האתר כדי שתוכל לפתור בעיות. אל תזרקו את התינוק עם מי האמבטיה. ייתכן שתצטרך לבצע שינויים קלים בלבד.

כאשר האתר מוכן לבדיקה בחרו עוד 3-4 אנשים מחוץ לחברתכם ובקשו מהם שוב; מה הם חושבים שהאתר שלך עושה, מהם התחומים העיקריים באתר. אך בקש מהם למצוא מידע ספציפי באתר שלך. בקש מהם לחשוב בקול כדי שתבין את תהליך החשיבה שלהם. התבונן היכן הם מניחים את העכבר בעת הניווט וראה כיצד מתקשר האינטראקציה עם מערכת הניווט.

שמישות כוללת קשורה להפחתת מספר השאלות שאנשים צריכים לשאול את עצמם בעת ניווט באתר שלך. שאלה כמו; האם זה כפתור? איפה הניווט? במה שונה חיפוש מהיר מחיפוש רגיל? הפוך מידע לאינטואיטיבי ולפיתוח אתרי העסק שלך [http://www.larismarketing.co.uk/pages/articles/Default.aspx?art=51] יצליח.

6. קבל קוד של Google Analytics בכל עמוד

זה חשוב מאוד להתפתחות השוטפת של האתר העסקי שלך. Google Analytics הוא שירות חינמי המאפשר לך לעקוב אחר ביצועי האתר שלך. פשוט הגדר חשבון Google Analytics והוסף את הקוד שהם נותנים לך לכל עמוד באתר. זה תהליך ממש פשוט, אבל אם אתה לא בטוח איך לעשות את זה לגרום למפתחי האינטרנט שלך לעשות את זה בשבילך. Google Analytics מספק שפע של מידע כולל; מספר מבקרים באתר שלך, מילות המפתח שאנשים השתמשו בהם כדי למצוא את האתר שלך, דפי הנחיתה העליונים, דפי היציאה העליונים ושיעור כולל שיכול להוות גורם מובהק לחשיבותו הכוללת של האתר שלך. לאחר חודש בערך יהיה לך שפע של מידע שתוכל להשתמש בו כדי לשפר את ביצועי האתר שלך במנועי החיפוש ושימושיות עבור מבקרים.

פורסם על ידי Anthony W Weedon
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?