משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

6 טיפים לאבטחת סייבר שיעזרו לך להגן על אתר הביטוח שלך מפני פריצה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

איומי אבטחת הסייבר משתנים כל הזמן. חשוב לעקוב אחר המגמות המתפתחות כדי לשמור על אבטחת אתר סוכנות הביטוח שלך. אתר מאובטח לא רק מגן על לקוחותיך, אלא מגן על המותג שלך. להלן שש הטיפים המובילים שיעזרו לך לשמור על אתר הביטוח שלך.

 1. היזהר בעת יצירת אישורי כניסה
  לתת למישהו גישה לחלק האחורי של האתר שלך זה כמו לתת למישהו מפתח לעסק שלך. שמור על זהירות כשאתה נותן גישה לכניסה למישהו ושמור תמיד על גישה לכניסה למינימום האנשים הנחוצים כדי לעדכן את האתר שלך.
 2. עדכן תיקוני אבטחה, הגבל ניסיונות סיסמה, השתמש בתוכנת הגנה מפני תוכנות זדוניות
  אחת הדרכים הפרואקטיביות ביותר בהן ניתן לשמור על האקרים עתידיים היא לעדכן את כל היבטי קוד האתר שלך. כאשר מתפרסמים תיקוני אבטחה, תוספים או עדכוני תלות, התקן אותם בהקדם האפשרי. האקרים מחפשים כל הזמן מנצלים לשיטות קידוד פופולריות. כאשר מתגלה ניצול, הוא מתוקן בדרך כלל על ידי מפתחי הקוד במהירות האפשרית. ככל שתעדכן את הקוד שלך מוקדם יותר תסיר איום שנגיש לאלפי האקרים. ועל כל אתרי הביטוח להשתמש בפתרון זיהוי ומניעה של תוכנות זדוניות ולהגביל את ניסיונות הסיסמה.
 3. צור תוכנית תגובה "נפרץ לנו"
  אפילו הניסיונות הטובים ביותר לשמור על פריצה מהאתר שלך יכולים לקצר. חובה בהחלט שיש לך תוכנית תגובה. יומני ביקורת, גיבויים ופרטי קשר לתמיכה ב- IT צריכים להיכלל בתוכנית התגובה שלך.
 4. אסוף יומני פעילות מפורטים
  וודא שיש לך גישה לדוחות יומן על כל פונקציות האתר האחורי, כדי לעזור לאתר בעיות בעת הפרה. כל ניסיון כניסה, התאמת עמוד, התאמת קוד ותוספת תוסף צריך להירשם עם חותמות זמן של המשתמש.
 5. בצע גיבויים תכופים ושמור עותק של נתוני הגיבוי האחרונים מחוץ לשטח.
  הגיבוי באתר שלך אמור להיות חלק בלתי נפרד מתוכנית התגובה שלך, וכמה מספקי אירוח מציעים שירותי גיבוי יומיים. באיזו תדירות אתה צריך לבצע גיבוי לאתר שלך תלוי בתדירות העדכון שלך. כשסוכנות הביטוח שלך מגבה את האתר שלך, שמור עותק של הגיבוי מהשרת שלך באחסון ענן נגיש בקלות. אם המארח שלך נפרץ ותכני השרת נפגעים, תהיה לך גרסה ללא שינוי המאוחסנת מידי האקרים.
 6. הכשיר משתמשים כיצד להישאר בטוחים
  ברגע שהפעלת את תוכנית אבטחת הסייבר שלך, הכשיר את כל המשתמשים כיצד לשמור על בטיחות ולמנוע התקפות. חנך משתמשים כיצד ליצור חזק מאוד סיסמאות ושמר על בטיחותן באמצעות מנהל סיסמאות, זיהוי הונאות דיוג בדוא"ל וכיצד להצפין דוא"ל המכיל מידע רגיש. מהי סיסמה חזקה? כיום, השתמשו לפחות ב -10 תווים, עם אלפא (כולל כובע), מספרי (אקראי ולא מחרוזת רציפה) ותווים מיוחדים (קריאה וכו '). פלטפורמות אתרים רבות כמו WordPress, ייצרו ו / או ימדדו את חוזק הסיסמה שלך.

כדי להגן על האתר שלך, התחל מהיסודות שלמעלה, וקבע אם יש לך את המומחיות להתעדכן כל הזמן בהתקפות סייבר פוטנציאליות. אם לא, שקול למיקור חוץ של יוזמה זו לחברת בקיאים בבעלות אירוח ופיתוח אתרים או סוכנות שיווק ביטוח.

פורסם על ידי Alan Blume
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?