6 טיפים לאבטחת סייבר שיעזרו לך להגן על אתר הביטוח שלך מפני פריצה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

איומי אבטחת הסייבר משתנים כל הזמן. חשוב לעקוב אחר המגמות המתפתחות כדי לשמור על אבטחת אתר סוכנות הביטוח שלך. אתר מאובטח לא רק מגן על לקוחותיך, אלא מגן על המותג שלך. להלן שש הטיפים המובילים שיעזרו לך לשמור על אתר הביטוח שלך.

 1. היזהר בעת יצירת אישורי כניסה
  לתת למישהו גישה לחלק האחורי של האתר שלך זה כמו לתת למישהו מפתח לעסק שלך. שמור על זהירות כשאתה נותן גישה לכניסה למישהו ושמור תמיד על גישה לכניסה למינימום האנשים הנחוצים כדי לעדכן את האתר שלך.
 2. עדכן תיקוני אבטחה, הגבל ניסיונות סיסמה, השתמש בתוכנת הגנה מפני תוכנות זדוניות
  אחת הדרכים הפרואקטיביות ביותר בהן ניתן לשמור על האקרים עתידיים היא לעדכן את כל היבטי קוד האתר שלך. כאשר מתפרסמים תיקוני אבטחה, תוספים או עדכוני תלות, התקן אותם בהקדם האפשרי. האקרים מחפשים כל הזמן מנצלים לשיטות קידוד פופולריות. כאשר מתגלה ניצול, הוא מתוקן בדרך כלל על ידי מפתחי הקוד במהירות האפשרית. ככל שתעדכן את הקוד שלך מוקדם יותר תסיר איום שנגיש לאלפי האקרים. ועל כל אתרי הביטוח להשתמש בפתרון זיהוי ומניעה של תוכנות זדוניות ולהגביל את ניסיונות הסיסמה.
 3. צור תוכנית תגובה "נפרץ לנו"
  אפילו הניסיונות הטובים ביותר לשמור על פריצה מהאתר שלך יכולים לקצר. חובה בהחלט שיש לך תוכנית תגובה. יומני ביקורת, גיבויים ופרטי קשר לתמיכה ב- IT צריכים להיכלל בתוכנית התגובה שלך.
 4. אסוף יומני פעילות מפורטים
  וודא שיש לך גישה לדוחות יומן על כל פונקציות האתר האחורי, כדי לעזור לאתר בעיות בעת הפרה. כל ניסיון כניסה, התאמת עמוד, התאמת קוד ותוספת תוסף צריך להירשם עם חותמות זמן של המשתמש.
 5. בצע גיבויים תכופים ושמור עותק של נתוני הגיבוי האחרונים מחוץ לשטח.
  הגיבוי באתר שלך אמור להיות חלק בלתי נפרד מתוכנית התגובה שלך, וכמה מספקי אירוח מציעים שירותי גיבוי יומיים. באיזו תדירות אתה צריך לבצע גיבוי לאתר שלך תלוי בתדירות העדכון שלך. כשסוכנות הביטוח שלך מגבה את האתר שלך, שמור עותק של הגיבוי מהשרת שלך באחסון ענן נגיש בקלות. אם המארח שלך נפרץ ותכני השרת נפגעים, תהיה לך גרסה ללא שינוי המאוחסנת מידי האקרים.
 6. הכשיר משתמשים כיצד להישאר בטוחים
  ברגע שהפעלת את תוכנית אבטחת הסייבר שלך, הכשיר את כל המשתמשים כיצד לשמור על בטיחות ולמנוע התקפות. חנך משתמשים כיצד ליצור חזק מאוד סיסמאות ושמר על בטיחותן באמצעות מנהל סיסמאות, זיהוי הונאות דיוג בדוא"ל וכיצד להצפין דוא"ל המכיל מידע רגיש. מהי סיסמה חזקה? כיום, השתמשו לפחות ב -10 תווים, עם אלפא (כולל כובע), מספרי (אקראי ולא מחרוזת רציפה) ותווים מיוחדים (קריאה וכו '). פלטפורמות אתרים רבות כמו WordPress, ייצרו ו / או ימדדו את חוזק הסיסמה שלך.

כדי להגן על האתר שלך, התחל מהיסודות שלמעלה, וקבע אם יש לך את המומחיות להתעדכן כל הזמן בהתקפות סייבר פוטנציאליות. אם לא, שקול למיקור חוץ של יוזמה זו לחברת בקיאים בבעלות אירוח ופיתוח אתרים או סוכנות שיווק ביטוח.

פורסם על ידי Alan Blume
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?