משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני8 שעות, 45 דקות
 • פעיללפני12 שעות, 34 דקות
 • פעיללפנייום1, 9 שעות
 • פעיללפנייום1, 15 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 13 שעות

6 דרכים לגרום ליחסי ציבור מקוונים שלך להניע SEO

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

אם אתה חושב שיחסי ציבור מתים, אז אתה מפסיד בגדול את הזדמנויות הנראות של המותג שיח"צ בעידן הדיגיטלי הזה מגיע איתן. כמובן, הזמנים השתנו. הטקטיקות הישנות של יחסי ציבור מסורתיים המגיעות לידי ביטוי בתיאום אירועים אסטרטגיים, תקשורת משברים, ניהול מוניטין, תערוכות, הזדמנויות חסות, הסברה, הפצת הודעות לעיתונות ומינוף בתקשורת המסורתית (רדיו, טלוויזיה, עיתונים) – נתנו כעת דרך לגישות דיגיטליות יותר.

האסטרטגיות החלות על יחסי ציבור ישנים ודיגיטליים מתכנסות בנקודה בה נבנים ומנוהלים חיבורים. עם זאת, יחסי ציבור דיגיטליים מגיעים עם היתרונות הנוספים של אופטימיזציה למנועי חיפוש ובניית קישורים ברחבי האינטרנט תוך מתן תוצאות ותובנות ניתנות למדידה ומוחשית וייצור תוכן הניתן לשיתוף בקלות.

מדוע צריך לשלב יחסי ציבור מקוונים עם קידום אתרים?

קידום אתרים ויחסי ציבור עובדים יחד בדרכים יותר מאחת. ראשית, יצירת תוכן באיכות פרימיום יכולה להרוויח קישורים נכנסים לאתר שלך. ואז ככל שכמות המותג שלך זוכה לסיקור רב יותר, כך תקבל קישור רב יותר לאתר שלך. לבסוף, עם תהליך יחסי ציבור מעולה, אתה יכול ליצור קשרים גדולים יותר עם משפיעים בענף שלך ובכך לקבל יותר קישורים מבלוגים ופרסומים ברשתות החברתיות, מה שמוביל לעלייה ב- SEO.

מכיוון שתחום יחסי הציבור המקוונים מוגדר יותר מזה של המסורתית, זה יעזור להגדיל את נראות המותג שלך ואת חסותך באופן מקוון. עם זאת, השילוב בין קידום אתרים ויחסי ציבור מתחזק הרבה יותר כאשר מבצעים אותו בצורה אסטרטגית.

להלן 6 דרכים מובילות להפעלת אופטימיזציה למנועי חיפוש באמצעות יחסי ציבור מקוונים.

1. לאחד את המטרות שלך בין קידום אתרים, יחסי ציבור ומאמצים שיווקיים אחרים

לכל אחד ממושגי השיווק הללו סגנונות הביצוע הייחודיים שלהם, אך מטרתם היא זהה. בעוד SEO ממנף בערוצים דיגיטליים כדי ליצור קשר עם לקוחות וליצור יותר לידים, יחסי ציבור מסתמכים במידה רבה על קשרי מדיה כדי לייצר יותר כיסוי תקשורתי של המותג. בסופו של דבר, המטרה שלהם היא להגיע ללקוחות – וזה החלק שעליכם להתמקד בו ביותר. רק כך תוכלו לנצל את יכולות הערוצים השונים.

2. השתמש בנתונים שהתקבלו ממחקר הן קידום אתרים והן יחסי ציבור ליצירת פרסונה כוללת.

בעוד קידום אתרים מסתמך על מחקר קהל כדי ליצור אישיות מותגית, יחסי ציבור מתמקדים במחקר מדיה כדי לגלות את סוג הפרסומים הפונים לקהל יעד של מותגים ולחפש כתבים המכסים נושאים הרלוונטיים למותג. שילוב של שתי התוצאות ייצור פרסונה חזקה ומאוחדת.

3. תיאום תוכן ומילת מפתח בכל הערוצים הדיגיטליים כדי להקרין זהות מותגית מאוחדת.

כל המדיה החברתית והפוסטים שלך בבלוגים, ספרים אלקטרוניים, עלוני מידע, דפי נחיתה, מודעות וידאו, הודעות מדיה והודעות לעיתונות אמורים להקרין את התמונה שהמותג שלך מנסה לתקשר.

4. השתמש במומחיות שלך ליחסי ציבור כמדריך בעבודת תוכן.

עם מחקר נכון, מומחי יחסי ציבור מקבלים נתונים על סוג התוכן שהקהל שלהם ימצא מתכלה, יקר ערך וניתן לשיתוף. תנו למומחיות זו להנחות אתכם ביצירת תוכן SEO איכותי. בעוד שאנשי מקצוע בקידום אתרים יוצרים תוכן בדרגה גבוהה, משלבים את מילות המפתח המתאימות ביותר ומשתפים אותם בערוצי מדיה חברתית, מומחי יחסי ציבור העומדים לרשותם צריכים להיות עסוקים בהצבת תוכן זה ולהפנות אליו כמה שיותר תשומת לב מקישורים איכותיים.

5. יחסי ציבור יכולים לנצל אסטרטגיית מילות מפתח של SEO

מילות המפתח המשמשות בהודעות לעיתונות יכולות לגרום לעיתונאים להשתמש באותן מילות מפתח ממוקדות בעת תיאור המותג, ובכך להגדיל את הסבירות שהעסק מופיע בחיפושים אחר מונחים שצוינו.

יחסי ציבור צריכים לרתום ולהרחיב את אסטרטגיית מילות המפתח של SEO – לדוגמה, מילות מפתח וביטויי מילות מפתח צריכים להופיע בהצהרות קריטיות, הודעות לעיתונות, ראיון למדיה, מסמכי שאלות נפוצות, ביוס של מדיה חברתית, כותרות ותיאורי מטה של ​​אתרים והעתק אתרים.

6. התחבר עם משפיעים מתקדמים בענף שלך

שיווק משפיעים אינו ניתן למשא ומתן בשילוב מאמצי קידום אתרים ויחסי ציבור עבור האתר שלך. חיבור עם משפיעים יכול להרוויח לך גב קישורים איכותי מהמדיה, עסקים אחרים ודפים עם תנועה גבוהה. יצירת קשרים עם משפיעים אלו מגדילה את הסיכויים שהם ישתפו את התוכן שלך עם הקהל שלהם ואף יקשרו חזרה לאתר שלך, מה שהופך תוכן כזה לגלוי יותר, מקושר וכמובן ישתף.

קידום אתרים הוא היבט מכריע בבניית נוכחות מקוונת בת קיימא, אך הוא מבצע ביצועים טובים יותר כאשר הוא משלב כוחות עם יחסי ציבור ליצירת תוצאות חזקות, קישור חזרה מפורבס למשל, גם אם מדובר בקישור טקסט משקל כבד יותר מאשר הערות בבלוג בלבד. לכן עליכם להתמקד ביצירת תוכן איכותי וניתן לשיתוף. אתה גם רוצה להפוך את התוכן שלך למילוי הולם ופרופורציונלי במילות מפתח שנוספו לעובדה שעליהם להיות רלוונטיים לקהל יעד.

פורסם על ידי Stephen E
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?