6 דברים המשפיעים על פיתוח אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

פיתוח אתרים מחזיק בחלק השירות העיקרי בספקטרום השיווק הדיגיטלי, הכולל אירוח, מסד נתונים ועיצוב אתרים כהיבטים מכריעים בתחום זה. לאחר שהדרישות הבסיסיות עונות על הציפיות ובדיקות אירוח מקומיות הושלמו, זמינות האתר היא ציבורית באינטרנט לאחר השלמתה. למרות המצביעים הבסיסיים שהוזכרו להשלמת אתרים, לפלחים ספורים עדיין יש השפעה רבה בתהליך פיתוח האינטרנט כדי להפוך אותו לגמיש, מגיב ומושך ללקוחות או לא מצליח לערער בגלל היעדר תכונות אבטחה מתאימות שנדונו במהירות. רשימת 6 דברים להלן:

1) אתר סטטי מעל דינמי

אתרים סטטיים מקבלים חשיבות על בסיס יומיומי ומספקים תוכן מקוון ממוקד חזק יותר ומקלט לבלוגרים או מיזמים. עלויות משתלמות ונמוכות, מהירות משופרת וביצועים עם קלות הבנה ואבטחה נוספת הם בין כמה יתרונות של אתר סטטי. אמנם, מלבד חלק הפיתוח, אתרים דינמיים יכולים להיות מורכבים להבנה וטעינה עבור הצרכנים בשל מבני מסדי הנתונים השונים שנוצרו לצורך פונקציונליות של אתרים דינמיים המעצבנים את המשתמשים המנסים להשתמש בשירותים שונים, ואילו טקסט רגיל ופיתוח פשוט מקלים על אתר סטטי. להבין ולזרום דרך.

2) שילוב AI בפיתוח אתרים

בינה מלאכותית (AI) מתארת ​​חיים שנוצרו באמצעות מכונות, בעיקר מערכת מחשוב המתכוונת לתת לצרכן – נימוקים והסברים קלים וחלקים יותר. למרות ש- AI עדיין נמצא בתהליך הגעה לציבור והשפעה על חייהם עם קיומו, העתיד הקרוב בהחלט מחזיק בחלק מכריע ברחבי העולם! היזמים מרחיבים שירותים אלה במחלקה החינוכית לטובת התלמידים ומקלים על כל מערכת הלמידה. פיתוח אינטנסיבי של AI יכול לחזק את החלופות לדורות הבאים המתחילים בממד חדש להבנה ולחיים.

3) בוטים מתפקדים או לא תקינים

תוכניות אוטומטיות הפועלות באופן רציף באינטרנט מכונות כ- Bots. Python, PHP, Java, AngularJS ו- NodeJS הן השפות העיקריות שעליהן פועלים הרובוטים, ויוצרים ממשק משתמש גרפי קל להבנה מעל דף אינטרנט. בוטים ממלאים טפסים באופן אוטומטי, מנהלים ומתנהלים בכל שלב ויכולים להוות סכנת אבטחה גדולה עבור לקוחות או ארגונים. עם זאת, מפתח זקוק למכלול הכישורים העדכניים ביותר כדי לגרום לו לתפקד או להגן עליו מפני הריצה של סקריפט אתר.
בוטים שוכנים באפליקציות צ'אט שתוכנתו לפי הקשר אנושי כדי לסייע ללקוחות בזמן קניות באינטרנט, בקשת עזרה וכו '.

4) JavaScript בשיאו

מתודולוגיות, ספריות ומסגרות שונות שכבר מבוססות על JavaScript מציעות תכנון טרנזקטיבי ודטרמיניסטי עבור אתרים ויישומים עם יסודות JavaScript ידועים כגון DOM, DHTML, פונקציות, הבטחות, שיעורים, התקשרות חוזרות, RAIL, Node ו- Express וכו '. ל- JavaScript יש יכולת שפר את משיכת האתר ואת המבנים המושכים את המוקד של מפתחי אתרים מודרניים כפלטפורמת התסריט העיקרית לפרויקטים שלהם.

5) יישום של עמוד יחיד

אין ספק ש- JavaScript מחליף לאט את ה- HTML ויוצר אפשרויות רחבות עבור מפתחים לשימוש ולעצב פורטלים ויישומי אינטרנט לצורך אינטראקציה קלה עם הצרכן והגדלת מעורבות האתר. משתמש מעדיף להישאר בעמוד יחיד במקום להפנות מחדש או להמתין לדף חדש. ES6 המצאה מועילה ללקוחות עם חווית המשתמש הטובה ביותר ותצוגת פיתוח חזית חזיתית. לפיכך, המשתמשים יישארו בעמוד יחיד מבלי לנווט או לטעון מחדש את העמודים. לפיכך, יישום יחיד יוביל את המשתמש מההתחלה ועד הסוף.

6) אין מקום ל- MySQL?

HBase, קסנדרה ומונגו כבר החלו להחליף את MySQL בשימוש בממשקי API של JAVA, קישוריות קלה ל- Big Data & Hadoop מספקות ממשק תפעולי קל לאורך זמן באתרים. MySQL אינו תומך בגודל מסד נתונים גדול מאוד, ואילו ל- Hadoop יכולות כאלה.

במקרה שחסרות נקודות ברשימה, אנא הגיב, שתף את הרעיונות שלך ותן למשתמשים את המידע המעודכן הנדרש במאמר זה.

פורסם על ידי Joyal Daniel
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?