6 אלמנטים של עיצוב אתרים החשובים להצלחה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

1. קריאה לפעולה (CTA)

לקוחות מעודדים להתקשר עם עסק כשיש קריאות לפעולה (CTA) באתר האינטרנט שלו. למשל, מילים כמו "צור איתנו קשר עוד היום" מראות שעסק רוצה לבנות מערכת יחסים עם לקוחותיו. עם זאת, עסקים צריכים לוודא שקריאות קריאה רלוונטיות לרמת המעורבות של המבקר בחברה.

כאשר מבקרים מתחילים ללמוד יותר על מותג, החברה יכולה לבקש מהם להירשם לניוזלטר האימייל שלו. מצד שני, לקוחות נאמנים ירצו כנראה להצטרף לתוכנית תגמול הנאמנות של המותג. לא משנה מה חברות רוצות שמבקרים יעשו באתר שלהם, עליהם להוסיף קריאה לפעולה בכל דפי האינטרנט שלהם.

2. זמן טעינה קצר

בכל פעם שאנשים מחפשים מידע באינטרנט, הם אוהבים שזמן הטעינה יהיה מהיר ככל האפשר. אחרת, הם יעזבו את האתר בבת אחת. בדיקת אתר האינטרנט שלהם מראש תאפשר להם לקבוע בעיות זמן טעינה, שניתן לטפל בהן בזמן שחרורו של האתר.

מתן חווית משתמש מעולה ללקוחות יגדיל את שימור הלקוחות ולכן עדיף להעריך את זמן הטעינה של האתר ברגע שהושק. עם זמני טעינה קצרים הלקוחות מקבלים את המידע הדרוש להם כאשר הם זקוקים לו. כאשר אתר לא מצליח להעביר אותו, הוא יותיר אחריו תחרות.

3. בלוג פעיל

בלוג פעיל מאפשר ללקוחות להישאר מעודכנים באירועי החברה, במוצרים האחרונים ובמידע אחר הקשור בתעשייה. זוהי דרך יעילה לשמור על קשר איתם, במיוחד אם הדברים שמפרסמות חברות מעודדים את הצופים לעסוק במותג שלהם.

עדכון הבלוג שלהם באופן קבוע מאפשר ללקוחות לדעת יותר על ערכי המותג שלהם ועל נכונותם לעודד תקשורת. כאשר הם מעבירים תוכן טרי, רלוונטי ומרתק למשתמשים, המותג שלהם הופך להיות מוכר, מה שהופך אותם לסמכות בענף.

4. נקי, ידידותי לקידום אתרים

חשוב לחברות שיהיה להם קוד נקי וידידותי לקידום אתרים כאשר הם יוצרים דפי אינטרנט חדשים או מבצעים אופטימיזציה לאלה שקיימים. שיפור קוד אתר יכול להגביר את החזר ה- ROI הכולל (החזר השקעה). קוד ידידותי לקידום אתרים נותן תמונה נקייה של תוכן האתר להנחיית עכבישים למנועי חיפוש.

וורדפרס ושירותי CMS אחרים מציעים תוספים שיכולים להקל על תהליך הדירוג של דירוג מנועי החיפוש וניקוי הקוד. מכיוון שוורדפרס אינה דורשת ידע רב בקידוד, זהו פתרון בר-קיימא עבור חברות המתקשות להניע תנועה לאתריהן.

5. תאימות עם דפדפנים שונים

עם התקדמות הטכנולוגיה מגיעה הצמיחה המתמדת של דפדפני האינטרנט. זה יכול להיות מאתגר לעמוד בקצב של Internet Explorer, Chrome, Safari ו- Firefox, עד כמה שם. בתכנון אתר חובה לוודא שניתן להגיע לאתר מדפדפנים שונים.

אתר צריך להירשם היטב בדפדפנים הראשיים, כמו גם בגרסאות הישנות. התעלמות משלב חשוב זה עלולה להתעלם מאחוז גדול ממספר הלקוחות של החברה. זה יכול להביא להוצאות מיותרות לעסק המתפתח.

6. ניווט

כאשר לקוחות מתקשים לנווט באתר, הם יעזבו ויעברו לאתרים אחרים. כדי להפוך את הניווט ליותר מושך ויעיל, עסקים צריכים לבדוק את האתר שלהם ולהסתכל עליו בעיני מבקר חדש. עליהם לבחור רק בזרמי ניווט הגיוניים.

הכללת מפת אתרים היא דרך יעילה לאפשר למבקרים לנווט ביתר קלות ולמנועי חיפוש לסרוק אתר. בנוסף, ייעול הניווט על ידי הסרת דפים שאינם נחוצים או שאינם מבצעים יכול להפחית את זמן הטעינה, מה שבתורו משפר את איכות הנוכחות המקוונת של המותג.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?