משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

5 שלבים פשוטים לבחירת אירוח וורדפרס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

להחלטתך לבחור אירוח וורדפרס יכולה להיות השפעה רבה. זהו אחד המפתחות להפעלת אתרים דינמיים באינטרנט. ישנם מספר ספקי אירוח ורובם עומדים בדרישות המינימום שנקבעו על ידי WordPress, אולם מיעוטם יספק לך את רמת השירות שאתה מחפש. עם זאת, בחירת אירוח וורדפרס עם איזון נכון של מחיר, דגשים, ביצועים וגיבוי יכולה להיות מטרידה, ולכן תוכלו לנקוט לאחר הצעדים הנתונים.

שלב 1. מצא חברת אירוח אמינה.

על מנת לגלות אירוח יוצא דופן של WordPress בו אתה יכול לסמוך ולא עולה הרבה יותר מדי, אתה יכול לשקול גורמים אלה בחיפוש שלך.

 • תמיכה טכנולוגית. שוחח עם כמה אנשים המשתמשים באותה חבילה. חשוב לקחת בחשבון את החידושים האחרונים, את הצורה האחרונה של PHP, קביעת תצורה של ה- backend, הכללת סקריפטים וטיפול בעומס לפי מסד נתונים.
 • מרחב, העברה ומהירות. בימינו חברות קידום מציעות "מקום בלתי מוגבל" ו"רוחב פס ללא הגבלה ". אולי עדיף שהמארח שלך יתן לכל אדם מגבלה מסוימת למידת השטח והרוחב שיש להשתמש בו. כמו כן, התבונן כמה מהר האתר שלך נטען בכל שרת.
 • מחיר. המחירים משתנים בדרך כלל אצל המארחים, במיוחד עבור רשומות משותפות. בדרך כלל, יקר יותר אינו טוב יותר, לכן אל תבחר שרת תוך התחשבות בעלות בלבד. נסה ללכת במחיר כלשהו באמצע.

• תמיכה. לפני שתבחר עם איזה מארח לרוץ, נסה לחלק התמיכה. אתה יכול לבדוק את טווח הזמן שלוקח לך להכות אותך, את התובנה והגישה שלהם.

שלב 2. בחר בין אירוח מנוהל, משותף, VPS או ייעודי.

כשאתה הולך להירשם לאירוח, אתה צריך לקנות כל אירוח משותף, VPS (שרת וירטואלי פרטי), ייעודי או מנוהל. הבה נבדוק מה המשמעות של כל אחד מהמונחים הללו:

 • אירוח וורדפרס מנוהל. זהו רעיון חדש בדרך כלל, במידה רבה שהתקדמו על ידי החלוצים הנוכחיים בתחום אירוח וורדפרס המנוהל.
 • אירוח משותף. זו הבחירה הכי פחות יקרה והכי בולטת – והיא בגדול נקודה יוצאת דופן להתחיל בה. בכך תשתף את נכסי השרת – הזיכרון, כוח החישוב וכו '- בינך לבין לקוחות חלופיים המשתמשים באותו שרת.
 • אירוח VPS (שרת וירטואלי פרטי). בכך תחלק את הקטע המסוים שלך בשרת עם מידה מאובטחת ומוחזקת של זיכרון וכוח חישובי. זה אידיאלי לאתרים שצומחים במהירות.
 • אירוח ייעודי. עסקים ענקיים מבוססים משתמשים בזה והניעו לקוחות המפעילים אתרי אינטרנט בעלי תעבורה גבוהה, יישומי אינטרנט עתירי מעבד או מאגרי מידע מורכבים.

שלב 3. בחר אחד מספקי אירוח הוורדפרס הטובים ביותר.

להלן תיאורים של כמה ספקי אירוח וורדפרס המוצעים:

 • WPEngine מיועד לאירוח וורדפרס מנוהל העוסק בפרטים הטכניים של התקנת WordPress משלכם ותצורות שרתים משופרות במיוחד.
 • SiteGround מיועד לאחסון וורדפרס אשר מעדכן כל העת את השרתים והתוכנות שלו לדגמים / גרסאות העדכניות ביותר באיכות, מהירות ואבטחה בלתי מעורערים. הוא מציע גם גיבויים יומיים בחינם, הגדרה והעברה בחינם, שם דומיין בחינם, התקנות בלחיצה אחת, אחריות להחזר כספי למשך 30 יום וכנראה התמיכה הטכנית הנגישה ביותר ללא מאמץ בתעשייה, כולל סיוע 24/7 באמצעות שני הטלפונים. ושירותי צ'אט מיידי.
 • Media Temple מיועד לאחסון וורדפרס של VPS שמתרכז במתן אירוח אתרים עבור מעצבי אתרים ומפתחים, יזמים דיגיטליים וחדשנים. הוא מספק ליותר ממאה אלף משתמשים שרתים מוצקים, מעולים וניתנים להרחבה במחיר תחרותי, כולל תמיכת לקוחות מעולה 24/7.
 • אין אירוח ייעודי של וורדפרס שנקבע לאור העובדה שמדריך למתחילים הוא מקום טוב לצאת לדרך לצלול לעומק שחשוב להציע כראוי לספקי אירוח ייעודיים ספציפיים.

שלב 4. הירשם לאירוח ובנה את אתר WordPress שלך.

יהיה עליך להעריך את הצרכים של אתר האינטרנט שלך לפני שאתה קונה חבילות אירוח אתרים של WordPress. זה יאפשר לך לחסוך הרבה כסף. לאחר שתדעו איזה סוג של אירוח אתרים בוורדפרס אתם מחפשים, יהיה עליכם לבצע חיפוש מפורט כדי לאתר ספקים רבים.

לאחר איתור הספקים, יהיה עליכם להתחיל להשוות בין החבילות שהם מציעים מבחינת התכונות, המחיר ורמת שירות הלקוחות. שימוש בקריטריונים אלה יעזור לך להחליט איזה ספק אירוח אתרים בוורדפרס מתאים לך ולאתר שלך. ואז התארח, קום ועבר לבנות את אתר WordPress שלך.

שלב 5. קנה ערכות נושא מעולות של WordPress.

כשנמאס לכם מנושאים פרוצים, תוכלו לבדוק אם קיימים נושאי פרימיום. זה יעלה כמה דולרים נוספים אבל האתר שלך יכול להיות ייחודי. אז, השלב הבא הוא לחפש את המוצרים הטובים ביותר ואמינים ביותר. תוכל להציץ בין נושאי וורדפרס מהשורה הראשונה להלן:

א. תמהו. זה יש התאמה אישית פשוטה ומהירה מבלי לבקש קוד. יש לו לוח אפשרויות בסיסי, כך שתוכל להתאים את ההגדרות והסגנונות של העיצוב שלך. זה עולה 49 דולר עם חברות של 79 דולר בתוספת תוספים.

ב. נושאים אלגנטיים. יש לו שמונים וחמישה נושאים מופלאים עבורך. יש לה מעל 260,000 לקוחות נכון לעכשיו עם 69 $ כדמי חבר בתוספת תוספים.

ג. נושאים. הוא בולט בין ספקי ערכות הנושא הוורדפרס המבוקשים ביותר המציעים נושאים יוצאי דופן בתוספת תוספים כמו Backup Buddy שהוא הפופולרי ביותר. זה עבור $ 80 עם דמי חבר של $ 150.

יש הרבה חברות אירוח שאיכשהו מספקות כמעט את אותו השירות אך מספקות מפגשים ייחודיים עם מוצרים. עם זאת, בחירת אירוח וורדפרס לא מסתיימת שם. אתה עלול להתמודד עם קשיים כמו מינוחים שפגשת זה עתה ושאלות לגבי האתר. בחירת אירוח וורדפרס יכולה להיות כל כך קלה אם אתה יודע שתוכל לקבל סיוע נהדר ממש מאחוריך בכל שעות היום והלילה.

פורסם על ידי Richard Cunningham, IV
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?