משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

5 צעדים לאופטימיזציה של מהירות וורדפרס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

זהו עידן הטכנולוגיה וטווחי תשומת הלב של האנשים מצטמצמים מיום ליום. לכן, זמן הטעינה של האתר צריך להיות מהיר ככל האפשר. מלבד הגדלת ההמרות, אופטימיזציה מהירה יכולה להציע גם הרבה יתרונות SEO.

על פי מחקרים גוגליים, 53% מהמחפשים המקוונים לוחצים משם אם אתר לא מצליח להיטען בתוך 3 שניות. ונתונים סטטיסטיים מראים שלאתרים לוקח 19 שניות בממוצע לטעון במכשירי 3G. במאמר זה נדבר על חמישה צעדים שתוכלו לנקוט על מנת לייעל את מהירות אתר הוורדפרס שלכם.

1. בחר במארח אתרים אמין

קודם כל, אתה צריך להיות בסיס יציב, כלומר אתה צריך ללכת עם מארח אתרים אמין. אתר אינטרנט של WordPress אינו מספיק אם יש לך מארח אתרים איטי. ללא שירות אירוח אתרים מהיר ואמין, אף אחד מהטריקים והתצורות שלך לא יעבוד.

כאשר אתה מזין את כתובת האתר של האתר, המכשיר שלך מוריד את דפי האינטרנט משרת האינטרנט. באמצעות שרת מהיר תוכלו להוריד את הדפים הנדרשים הרבה יותר מהר. לכן, די חשוב לבחור את מארח האינטרנט הטוב ביותר.

עם זאת, חשוב לזכור כי מהירות אינה המאפיין היחיד של חברת אירוח אתרים הטובה ביותר. מלבד המהירות, על ספק השירות לוודא כי תקבל את תמיכת הלקוחות הטובה ביותר האפשרית. אם יש לך אתר מסחר אלקטרוני, אופטימיזציה של מהירות האתר שלך חשובה הרבה יותר.

דבר חשוב נוסף שתרצה לזכור בעת שכירת שירותיו של מארח אתרים הוא לשקול את גיבוי האתר. שלב זה חשוב אם ברצונך להפיק את המרב ממאמצי ייעול המהירות שלך. עם מערכת גיבוי אמינה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שתוכל להחזיר את הנתונים שלך גם אם השרת שלך קורס. אם ברצונך ליצור גיבוי לאתר שלך, תוכל להשתמש בתוספים הרלוונטיים.

אתה יכול לבחור בין הרבה ספקי שירותי אירוח אתרים. עם זאת, אם אתה רק מתחיל, אתה יכול לנהל גם שירות אירוח משותף. במקרה זה, השרת שלך ישותף עם אתרים רבים אחרים.

אם אתה בעל תקציב, אירוח משותף הוא הבחירה הטובה ביותר עבורך. עם זאת, ככל שתקבל יותר ויותר תנועה באתר שלך, ייתכן שתרצה להזמין תקציב רב יותר לשירות אירוח אתרים טוב יותר כגון מארח ייעודי. אתה יכול גם לבחור שרת פרטי כאשר האתר שלך מקבל את התנועה שלו. זה חשוב גם מנקודת המבט הביטחונית.

רק וודא שאתה יכול להרשות לעצמך את השירותים של מארח אתרים ייעודי. אחרי הכל אתה לא רוצה להוציא יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך.

2. בחר בעיצוב WordPress המתאים

מבחינת אופטימיזציה של מהירות אתרים, הנושא הוא גורם חשוב נוסף. אם תבחר בנושא לא נכון, אתרך יעבור עידנים. זו תשפיע לרעה על ביצועי האתר שלך.

ייתכן שתרצה לבחור באותם נושאים של WordPress המותאמים למהירות. חשוב לדעת כי נושאים טובים מיועדים למהירות. יחד עם זאת, העיצוב שלהם די פשוט, וזה חשוב לעסקים של ימינו.

החדשות הטובות הן שקל להתאים אישית את ערכות הנושא של וורדפרס. הקרדיט מגיע לשילוב של יישומונים ותוספים רבים. מלבד זאת, נושאים אלה מגיבים לניידים, וזה חשוב מבחינת הדירוג.

כיום, רוב המשתמשים גולשים באינטרנט במכשירים הניידים שלהם, כמו טלפונים ניידים, מחשבי לוח ומכשירים אחרים.

3. נסה את תוסף המטמון בתשלום: WP Rocket

עם סוג הנכון של תוסף למטמון, אתה יכול לגרום לאתר שלך לטעון הרבה יותר מהר. אחד התוספים הפופולריים ביותר מכונה רקטת WP. תוסף זה מציע הרבה תכונות, כמו דחיסת GZIP, אחסון במטמון בדפדפן, CDN, תאימות Cloudflare וכן הלאה.

תוסף זה שולח את התוכן הנדרש לשרת הקרוב ביותר למבקש. וזה עוזר להפחית את זמני הטעינה. הסיבה היא שתוסף זה מצמצם את המרחק בין המשתמש לשרת המאחסן את דף האינטרנט הנדרש.

בעזרת רקטת WP תוכלו ליהנות ממגוון תכונות, מה שאומר שאינכם צריכים לרכוש תוספים נוספים כדי להשיג את אותה מטרה. ככלל, עדיף אפילו אם תשתמשו בפחות תוספים.

אם אתה מפתח ומנהל סוכנות המשרתת לקוחות רבים, עדיף שתשתמש באפשרות התווית הלבנה המיוחדת שלהם על מנת להיפטר מההפניות לתוסף.

למרות שאתה צריך לשלם עבור התוסף, זה שווה כל שקל שתבזבז עליו. לכן, ייתכן שתרצה לנסות זאת שוב. תוכלו ליהנות מתוצאות נהדרות בכל מה שקשור למהירות.

4. השתמש ב- CDN

מיקום השרת שלך הוא גורם חשוב נוסף שיכול להשפיע על זמן הטעינה של האתר שלך. ככל שהשרת שלך קרוב יותר למבקר האתר, כך זמני הטעינה יהיו מהירים יותר.

עם זאת, אם האתר שלך מושך אליו מבקרים מכל רחבי העולם, תוכל לנסות את CDN, שהיא רשת פופולרית למסירת תוכן. באמצעות מערכת זו תוכלו להאיץ את זמני טעינת הדף.

למעשה, ה- CDN מורכב משרתים רבים. מערכת זו שומרת את הקבצים הסטטיים שמאתרכם מורכב. קבצים אלה אינם משתנים, בניגוד לקבצים אחרים. דוגמאות לקבצים אלה כוללות javaScript, CSS ותמונות.

Cloudflare נמצא ברשימת הכלים הפופולריים ביותר שניתן להשתמש בהם עבור אתרים שונים. אתה יכול לתת גם ל- Cloudflare.

5. ודא שיש לך את גרסת ה- PHP האחרונה

PHP 7.2 היא הגרסה האחרונה של PHP. הוא שוחרר לפני כמה שנים, בנובמבר 2017. על פי דרישות וורדפרס, על מארח האינטרנט שלך לתמוך ב- PHP 7.2 ומעלה, במיוחד אם אתה רוצה לראות את האתר שלך מתפקד כראוי. מוקדם יותר הוורדפרס הודיעה כי אתרים חייבים לתמוך לפחות ב- 7.0 7.0.

בקיצור, אם ברצונכם לשפר את מהירות אתר הוורדפרס שלכם, אנו ממליצים לבצע את חמשת השלבים שתוכלו למצוא במאמר זה.

פורסם על ידי Shalini M
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?