5 עיצוב בלתי נסבל של שגיאות אתה חייב להתחמק

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

עסקים גדולים או קטנים אינם סטטיים. בעולם התאגידי המתפתח של ימינו, העסק שלך יהפוך להצלחה גדולה או נתקע בתוך חריץ. עסקים קטנים, ארגונים או ארגונים, אתר בעיצוב מקצועי מסמן את הנוכחות המקוונת הראשונה שלך. זה צריך להיות ללא רבב. לכן, מעצבי האתרים צריכים לבחון דרכים חדשניות להמשיך לנוע ולצמוח עם המגמות והטכנולוגיות המתהוות.

הפוך את האתר שלך למחולל הכנסות קבוע.

אֵיך?

עשו את מה שהכי חיוני ומועיל. עיצוב אתרים מושך תשומת לב יכול להזניק את העסק שלך. דע לאן לנקוט את אסטרטגיית העיצוב שלך והשקיע את מאמציך בחוכמה לביצוע יעיל של התוכנית שלך.

הפסיקו לעשות googling. תפסיק לנחש. קח את הכללים ונקוט פעולה.

למד כיצד ליצור עיצוב אתרים משמעותי.

שלבו מגמות בשוק בכדי להניע את העיצוב.

עקוב אחר טכניקות ותהליכים מוכחים.

השתמש בכלים ותבניות שנבחנו.

הבן את צרכי הלקוח בתעשייה ממוקדת

לפני הכל חשוב שיהיה לך ידע והבנה משמעותית של מרכיבי המפתח בתהליך עיצוב אתרים.

1. רעיון

2. מחקר

3. תכנן

4. סקיצה

5. מסגרות תיל

6. לנתח

7. צמצם

8. הפעל

עיצוב נהדר משאיר השפעה חזקה על הצופים. זה הדבר הראשון שמשתמשים באתר מבחינים בו. אם בשלב זה אתה לא מצליח לתפוס את תשומת ליבם בכך שאתה מעניק להם חווית משתמש יוצאת דופן. עם זאת, מעצבים טירונים לרוב לוכדים שגיאות המושרות על ידי עצמם ומתעסקים בכל הרעיון של יצירת אתר יוצא מן הכלל. הנה רשימה של שגיאות בתכנון אתרים נפוצות שאינן מקובלות מאוד בתחום הדיגיטלי של ימינו.

1. גודל בד לא מתאים:

בַּד? אתה מתכוון לצייר משהו? זה אולי הלך הרוח של אנשים שאינם IT, אך אנשי מקצוע מבינים מה זה אומר כשמדובר בפיתוח אתרים. בעיצוב אתרים, UX (חוויית משתמש) וממשק משתמש (ממשק משתמש) הוא בעל חשיבות עליונה שתלוי בעיקר בפריסת דפי האינטרנט.

בואו נעשה את זה פשוט. גודל הבד הוא הרוחב והגובה של דפי האינטרנט, המעצבים את אופן הופעתם על גבי צגים שונים. הוא מתאר את ההיבט החזותי הכולל של אתר אינטרנט, כולל פריסה, צבעים וטיפוגרפיה.

על המעצבים להימנע משימוש בגודל בד לא מתאים כדי לבנות עיצוב אתרים מושך עין ויעיל. השתמש תמיד בגדלים המתאימים למסכי תצוגה מכל הסוגים והגדלים מבלי להפריע לגורם השימושיות.

האתגר הגדול ביותר הוא לשמור על גודל בד תואם למכשירים ניידים. לשם כך, אתה יכול להשתמש בנקודת השבר המשתנה בנתוני האתר כדי להתאים לכל רזולוציית מסך.

להבטיח שביעות רצון המשתמשים באמצעות שימוש הולם בגודל הבד.

2. בחירת תבנית מותאמת:

השימוש בנושא inapt לאתר שלך יהווה רוצח להתפתחות העסק שלך ולצמיחה שלך. אנשים, רצוי, אוהבים את האתרים שנראים ומרגישים נעימים להם. לפיכך, על המעצבים לבחור תבנית מתאימה לאתרים. נושא אתרים מגיב וגמיש לחלוטין הוא הפיתרון הטוב ביותר בנושא זה.

נושא אינטרנטי חסר את המסר הברור יכול לסכן את העסק שלכם. אֵיך? זה עלול לבלבל את המבקרים באתר או הלקוחות הפוטנציאליים אם הם לא מבינים למה בעצם האתר מיועד. זה יגדיל את הסבירות לבריחתם מהאתר שלך. אנשים חפצים באתר קל לשימוש בו הם מקבלים הכל בצורה נטולת בעיות.

מכאן, השתמש בתבנית עם ניווט קל, קריאות נוחה, גופנים נעימים, צבעים מרגשים ואיקונוגרפיה מעוצבת, כך שהיא לא תבדוק את הסבלנות של משתמשי האינטרנט.

3. יישור תוכן שגוי:

חשוב לדאוג לתוכן האתר שלך. זו אחת הטעויות הנפוצות ביותר של מתחילים שהם מתעלמים מחשיבות יישור התוכן. עם שפע של מסכי תצוגה הזמינים בשוק, מיקום שגוי של תוכן אינטרנט עלול לפגוע בשימושיות האתר.

שמור על עיצוב אתרים פשוט, אך גמיש ומסתגל. תן למשתמש מספיק מרחב נשימה בזמן השימוש באתר שלך. אֵיך? אל תתעלם ממשמעות התוכן המסודר בצורה הגונה באתר. זכור שאנשים נוטים לעזוב את האתרים המבולגנים ולעתים נדירות חוזרים.

כמו כן, כמות מוגזמת של תוכן מעכבת את מהירות הטעינה של האתר. זה, שוב, מתסכל את המשתמשים. אם אינך מצליח לצמצם את כמות התוכן, פיתרון קל הוא להוסיף כפתור "קרא עוד". זה יעזור להתחמק מהצפת התוכן, במיוחד בדף הבית.

4. שימוש במשפחות גופנים שגויות:

חובה לתת עדיפות לחוויית המשתמש. השימוש במשפחות גופנים שגויות משפיע על קריאות המשתמש.

הבחירה המוזרה של הגופנים תעניק לאתר שלך מראה ישן ומכוער. זה הרה אסון בנוכחות המקוונת של העסק שלך.

הימנע תמיד מהגופנים המהודרים. יתר על כן, עדיף לעקוף את הניגודיות הנמוכה במיוחד אם אינך יכול לעשות זאת כראוי. אבל אם אתה עדיין רוצה עיצוב בעל ניגודיות נמוכה, היזהר בבחירת הגופן כדי שמשתמשי האתר יוכלו לקרוא את התוכן בקלות.

5. חוסר תגובה:

המחסור בתגובה בעיצוב אתר הוא צעד נורא. רוב האנשים משתמשים במכשירים חכמים כדי לגלוש באתרים מסיבות שונות. לפיכך, חיוני להשתמש בעיצוב רספונסיבי בכדי לענות על צרכי המגמה ההולכת וגוברת.

בנוסף, גוגל הציגה לאחרונה את תכונת האינדקס הראשון לנייד. זה משפר את החשיבות של היענות לאתר. זה נוגע לעובדה שעל האתר שלך להיות תואם לכל סוגי המכשירים הניידים.

ספקו תמיד פתרונות חכמים למשתמשים על ידי שימוש במסגרת תגובה בשלב העיצוב של פיתוח האינטרנט.

עוטפים את הכל, מקבלים החלטות מושכלות ומעוגלות יותר בנושא עיצוב אתרים על ידי הימנעות ממלכודות הרוצחות הללו. בנוסף, עדיף להימנע מעודף חלונות קופצים, חלונות מרובים, פלאש מיותר וכל דבר שיכול להרוס את ההשפעה הכוללת של עיצוב האתר שלך. יתר על כן, הישאר מעודכן לצורך של הלקוח שלך ושלב את המומחיות שלך כדי לתת לו את הזריקה הטובה ביותר שלך.

זכור כי שום אתר אינו מהווה תמצית של מצוינות, דיוק וחוסר דופי ללא בדיקות מתאימות. לכן, השתמש בבדיקות השימושיות של עיצוב אתרי האינטרנט שלך בכל הדפדפנים והמכשירים.

פורסם על ידי M. Rana
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?