5 עיצוב אתרים רספונסיבי רגישות שיש למנוע

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

עיצוב אתרים רספונסיבי מציע חווית אינטרנט מדהימה. אם אתם מחפשים לפתח ולעצב משהו לשולחן העבודה המסורתי, כנראה שאתם עושים את הטעות הגדולה ביותר בחייכם. כן, ככה, אתה רק נותן קייטרינג ל 75 אחוז מהקהל, ומשאיר את 25 האחוזים האחרים. חלפו הימים שבהם נהגת לגלוש באתרים במחשביך; היום הוא העידן של עיצוב אתרים רספונסיבי. כאשר הטכנולוגיה הופכת את נוכחותה כמעט בכל בית, האתר שלך יהיה גלוי בכל דבר שיש בו מסך, כלומר שעונים חכמים, מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, טאבלטים וטלפונים. אם תתעלם מחוויות אלה, יעילות האתר שלך תפחת ובכך תגביל את החשיפה המקוונת שלך. ברור שהשקעת המאמץ והזמן הנדרשים לפיתוח אתר רספונסיבי היא יותר בהשוואה למקבילה למחשבים שולחניים בלבד, אך הפוטנציאל והקהל שנצבר הם עצומים, שכן ניתן לגשת לאתרים אלה בכל עת ובכל מקום. עם זאת, מפתחים רבים עושים טעויות מסוימות בזמן שהם מתחילים בפרויקט עיצוב אתרים רספונסיבי. במקרים כאלה, טוב לתת לחברה להתמחה בה שירותי עיצוב אתרים רספונסיביים, לטפל במשימה. המשך לקרוא כדי לדעת בפירוט על כמה טעויות נפוצות וגם על הדרכים להימנע מהן.

טעות מס '1 לא מנתחת את התנהגות המבקרים!

כנראה בהתרגשות ובמהירות לבנות נוכחות ניידת טובה, קמעונאים נוטים לעתים קרובות להחמיץ את התנהגות האורחים. עבור עיצוב אתרים רספונסיבי, ניתוח זה הוא קריטי ביותר מכיוון שהוא חושף נתונים סטטיסטיים רבים כגון פעולות בעלות ביצועים גבוהים, מכשירים נפוצים, שיעורי המרה, נושאים שהועלו על ידי קונים ועוד ועוד. עליכם לשקול את כל זה בכדי לענות באופן מושלם על צרכי המבקרים האהובים עליכם.

טעות מס '2 ראשית התמקדות בגרסת שולחן העבודה!

בכל מה שקשור לפיתוח אתרי מסחר אלקטרוני, רוב הסוחרים מתמקדים בתחילת עיצוב גרסת שולחן העבודה שלהם ואז עוברים לגרסאות קטנות יותר למסכים ניידים ומכשירים אחרים. מפתחים נוטים להתעלם מהאתגרים הטכניים שעשויים להתמודד כאשר האתר מצטמצם מגרסאות שולחן עבודה לגירסאות ניידות; זה טוב להתחיל עם המסך הקטן ואז לשנות את הגודל כלפי מעלה לגרסאות שולחן העבודה המסורתיות.

טעות מס '3 בדיקה נכונה לא נעשתה!

לפני שתפרסם את האתר הרספונסיבי לציבור, חובה לבדוק אותו ביסודיות. לעיתים קרובות מפתחים משחררים אתרים רספונסיביים אלה ללא בדיקות מינימליות או ללא בדיקות כלל. לחלק מהקמעונאים אין מספיק משאבים וממהרים להפוך את האתר לאוויר, הם נמנעים מלבדוק אותו ביסודיות.

טעות מס '4 עיצוב כפתורי קריאה לפעולה קטנים!

מפתחים עושים את כל הניסיונות להתאים הכל על גבי מסכים קטנים וכתוצאה מכך כפתורי הקריאה לפעולה שהם מעצבים הם קטנים מדי. בשל כך, בסופו של דבר המשתמשים לוחצים על הכפתורים הלא נכונים ומתבשלים מתסכול, בזכות הגודל הזעיר.

טעות מס '5 פחות תוכן

לעתים קרובות, מפתחים מסתירים תוכן כדי שדף האתר יראה קטן יותר. כעת, כאשר התוכן אינו גלוי, ביצועי SEO מונעים במידה רבה מכיוון שמנועי החיפוש מוצאים תוכן חסר בגרסאות חלופיות. זה מקטין את הערך של האתר, מה שמוביל ל- SERP נמוך.

חפש את עזרת הטוב חברת פיתוח אתרי מסחר אלקטרוני שיכולים להדריך אותך בתוכניות העיצוב הרספונסיביות.

פורסם על ידי Brian Gibson
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?