משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני9 שעות, 28 דקות
 • פעיללפני13 שעות, 17 דקות
 • פעיללפנייום1, 10 שעות
 • פעיללפנייום1, 15 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 14 שעות

5 משרות שימלאו לבניית אתר האינטרנט שלך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

ברגע שיש לך תוכנית לבניית אתר, אתה זקוק לעזרה מקצועית לפיתוח האתר. מגוון מקצועות המחשבים רחב כמו מגוון המקצועות הרפואיים. זה לא הגיוני לצפות מאדם אחד שיידע הכל על מחשבים כמו שזה מצופה מרופא הרופאים שלך לבצע ניתוח מוח.

החלטה אחת שתשפיע על בחירתכם למפתחים היא האם האתר שלכם יהיה סטטי או דינמי. באתר סטטי מישהו בונה כל עמוד באתר. באתר דינמי, לדפים יש תבנית בסיסית ואז התכנות ממלא את התוכן. לדוגמא, אין מפתחים שישבו בגוגל שיוצרים כל דף חיפוש שאתה מבקש. יש תבנית בסיסית לתוצאות החיפוש והתכנות לוקח את התוצאות ממסד נתונים, עושה את הדף ושולח אותו חזרה לצופה. אחד הסוגים הנפוצים ביותר של תכנות אתרים הוא עגלת קניות. ככל שהאתר שלך תלוי בתכנות, כך חשוב לתכנת תפקיד חשוב יותר.

תיאורי התפקידים הבאים יעזרו לך לחפש אנשים עם הכישורים שאתה זקוק להם.

מעצב אתרים / מפתח: מעצב אתרים אחראי על "מראה והרגשה", זרימת העמודים וכמה קל לצפייה באתר שלך (ממשק משתמש.) למעצבים רבים יש רקע ביצירת חוברות הדפסה, שהיא סביבה שונה מאוד מהאינטרנט. היכנס לאתרי האינטרנט שעיצב המעצב. בדוק א) עד כמה הם מושכים, ב) עד כמה הם משתלבים בשוק שלהם, ג) כמה הם נוחים לשימוש.

מעצב האינטרנט עשוי פשוט לייצר תמונת פריסה במקום אתר. במקרה כזה תזדקק למפתח אתרים שייקח את העיצוב ויהפוך אותו למבנה עמוד אינטרנט. למעצב כישורי האמנות הגרפית והפריסה ולמפתח האינטרנט יש את הכישורים הטכניים להפוך את העיצוב לאתר אינטרנט.

אם אתה חדש מאוד בבעלותך על אתר, המעצב שלך עשוי גם לשמש כמנהל פרויקט שיעזור לך להחליט מה עליך להיות באתר שלך ולנהל את הפרויקט עד לסיומו. זה עשוי לכלול כתיבת תוכנית פיתוח לאתר שלך, הדנה בשוק שלך, מה ייחודי לחברה שלך, אילו דפים צריכים להיות באתר שלך, תכונות מיוחדות לאתר שלך ושיווק ותחזוקה לטווח ארוך.

קופירייטר: לא משנה כמה העיצוב נהדר, ללא טקסט אודות המוצר או השירות שלכם, היזם לא יכול לסיים את האתר. הפיתוח של אתרים רבים ננטש או הושהה מכיוון שהיזם המתין למילים שיעלו על הדפים.

כתיבה לדפי אינטרנט שונה במקצת מכתיבה לדף מודפס. קשה יותר לקרוא מסך מחשב מאשר לדף מודפס. לצופים יש גם ציפיות שונות מאתרים מאשר מחומרים מודפסים. פסקאות בדרך כלל צריכות להיות קצרות ופשוטות יותר.

אם עדיין אין לך חומרים כתובים, או אם אתה לא אוהב לכתוב (או שאתה לא כותב טוב), ייתכן שיהיה עליך להזמין קופירייטר כדי ליצור את הטקסט המקוון שלך. שוב, קרא דוגמאות מעבודות הקופירייטרים כדי לוודא שהכתיבה כתובה ומעניינת.

גרפיקאי / צלם: יתכן שמעצב האתרים שלך אינו בעל כישורים ליצור לוגואים, אייקונים ספציפיים ואיורים לאתר שלך. למעשה, מעצב האתרים שלך דומה יותר לאמן פריסה שלוקח יצירות ויוצר מראה אחיד ותוכנית כוללת. אם מעצב האתרים שלך אינו מאייר, יתכן שתצטרך גרפיקאי ליצור את האלמנטים הספציפיים שהמעצב זקוק לאתר.

תמונות גרועות הופכות אתר גרוע. אתה יכול לעשות תמונות גרועות טוב יותר, אבל אתה אף פעם לא יכול לעשות אותן נהדרות. אין דבר שיכול להחליף תמונות באיכות גבוהה עבור אתר האינטרנט שלך. קיום צלם מקצועי הוא הפיתרון הטוב ביותר, אך אם אתה מתכוון לצלם בעצמך, עיין בקורסי צילום ולמד כיצד השפעה על תאורה ופרספקטיבה באופן שבו אנשים מפרשים את התמונות שלך.

מְתַכנֵת: תכונות אתרים מיוחדות, כגון עגלת קניות, גלריה מקוונת, טפסים וכו 'נוצרות באמצעות מאגרי מידע ותכנות. זו מיומנות שמעבר למבנה האינטרנט הסטטי, ודורשת כישורי תכנות. יתכן שכבר נכתבה תוכנה שתתאים לצרכים שלך, או שניתן להתאים אישית כך שתמלא את הצרכים שלך, אך ייתכן שעדיין תזדקק לתכנות כדי למצוא את התוכנה או להתקין אותה.

אם התכנות באתר שלך הוא נרחב מאוד, על המתכנת שלך להציע גם ליצור תוכנית תוכנה. זה מאוד יקר לבצע שינויים משמעותיים בתכנות; לכן, ככל שתבין יותר פריטים מחורבנים מראש, כך תחסוך יותר בטווח הארוך. צפה במאמרים הקרובים במיוחד על תכנות אתרים.

מנהל האתר: זה האדם ששומר על האתר שלך לאחר בנייתו. כשאתה צריך להוסיף דף חדש, להחליף תמונה, לשנות מחירים וכו ', זו המשימה של מנהל האתר. אם מנהל האתר שלך עובד בעבודה חוזית, במקום עובד, עליך לזכור כי לאותו אדם יש לקוחות אחרים. עבודתך עשויה להופיע ברשימה ולא תבוצע במשך מספר שבועות. הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה שיהיה מישהו בצוות שיש לו את ההכשרה לבצע את השינויים הדחופים האלה שלא יכולים לחכות.

תכנן להשקיע כמה שעות בשיחה עם כל אחד מהאנשים שאתה שוקל. שיחות אלה יעזרו לך להבין גם את הידע של האדם ועוד על תהליך הבנייה של האתר שלך.

פורסם על ידי Nora McDougall-Collins
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?