5 מסגרות יישומי אינטרנט פופולריות לבניית אתר האינטרנט שלך בשנת 2018

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

שנת 2018 היא שנת היישומים הניידים והזמן הנכון לקבלת שירותי פיתוח אפליקציות סלולריות. ובכן, אין להכחיש זאת. אבל אם חשבתם שעם הופעתן של אפליקציות סלולריות, הפופולריות של מסגרות יישומי האינטרנט הלכה ופחתה, אולי אתם טועים מעט. גשו לחברה לפיתוח אפליקציות אינטרנט והן יספרו לכם על המסגרות הקיימות למדי שעדיין מטלטלות את עולם האינטרנט.

עם זאת, בכל הנוגע לבניית יישומי רשת, עליכם לשמור על תחרות סלולרית בפרספקטיבה ולפתח אפליקציה מודרנית ומשווקת לעסק שלכם. אם יש צורך, עליכם לפנות לחברה המציעה שירותי פיתוח אתרים בהתאמה אישית בהתאם לדרישותיכם. אך לפני כן, אנו נביא לכם מידע על כמה מסגרות פופולריות ליישומי רשת לבניית האתר שלכם בשנת 2018. בואו נבין את המסגרות הללו בפירוט:

1. Node.js:

מאז השקתו בשנת 2011, Node.js הייתה מסגרת יישומית מועדפת בקרב המפתחים. זה עוזר להם לבנות תוכניות מהירות ומדרגיות. הסיבה לכך היא כי ראיין דאהל, היוצר בנה את המסגרת באופן שיאפשר למפתחים לנהל מספר חיבורים בבת אחת. זה גם מאפשר להם ליצור כלי רשת ושרתי אינטרנט בעזרת JavaScript והמודולים שלו שאחראים על פונקציות ליבה שונות.

2. React.js

פייסבוק יחד עם קבוצת מפתחים מקיימת את React.Js. זוהי ספריית סקריפט Java בעלת קוד פתוח המאפשרת למפתחי אפליקציות אינטרנט לעצב יישומי רשת ענקיים. יישומים אלה צורכים כמות גדולה של נתונים ותוכל לשנות אותם כאשר אינך צריך לטעון מחדש את הדף. הסיבה שחברות פיתוח אתרים מקצועיות ממליצות על מסגרת זו בשנת 2018 היא משום שהיא מציעה מדרגיות, פשטות ומהירות. אתה יכול להשתמש בהם יחד עם מסגרות JavaScript אחרות או ספריות ב- MVC.

3. Angular.js

AngularJs היא עוד מסגרת JavaScript. אתה יכול להוסיף אותו לדף אינטרנט HTML באמצעות תג. זה מעביר ידע ל- HTML בעזרת הרחבות והוא מרחיב תכונות HTML באמצעות הוראות. אם אתה רוצה ליצור יישומי אינטרנט דינמיים, יש לו מסגרת מבנית מושלמת. כמו כן, הוא מאפשר לך להשתמש ב- HTML כשפת התבנית שלך. הודות לכריכת הנתונים ולהזרקת התלות, אתה יכול לשמור על קידוד המסורבל.

4. Express.js

מסגרת מושלמת למי שחושב שפחות זה יותר! כן, אם אתה מחפש מסגרת קוד פתוח גמישה ומינימליסטית, Express.js הוא מה שאתה צריך ללכת אליו. מפתחים אוהבים להשתמש בו מכיוון שהוא קל מאוד לפיתוח וגמיש. בעזרת מודולי NPM הם משפרים את הפונקציונליות של מסגרת האתר שלך. החלק הכי טוב? מפתחים צריכים רק להיות בעלי ידע בסיסי ב- HTML, CSS ו- JavaScript ומעט להבין את MongoDB. מכיוון שהוא תומך בקוד דינמי, קוד האפליקציה שלך לא יהיה מסובך.

5. Laravel

אחרונה, אך לא פחות מכך, מגיעה מסגרת הפיתוח הנפוצה ביותר ב- PHP, Laravel. זה די תכליתי ומפתחים יכולים להשתמש בו ליצירת מסגרות אינטרנט ומובייל עבור מגוון עסקים. זה מציע כמה יתרונות לא רק לבעלי האפליקציות אלא גם למפתחים. ל- Laravel תכונות רבות, כולל העברת מסד נתונים, hash bcrypt, תמיכה ב- MVC, איפוס סיסמא ואבטחה. אם אתם מחפשים מסגרת מאובטחת וגמישה במיוחד המנצלת את המרב מ- MVC, Laravel הוא מה שאתם צריכים ללכת עליו בשנת 2018.

אנו בטוחים שאולי שמעת על המסגרות הנ"ל. חברות פיתוח אפליקציות אינטרנט משתמשות במסגרות רבות אחרות כדי לפתח יישומי אינטרנט אך לדברינו; אלה יהיו המובילים השנה.

פורסם על ידי Maulik D Shah
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?