5 טיפים לשיטות עבודה מומלצות לטיפוגרפיה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

זו הייתה השנה הראשונה שלי בטיפוגרפיה 2018. טיפוגרפיה 2018 היא כנס לחובבי טיפוגרפיה ברחבי העולם, המתקיים בקופר יוניון. היו חברי פאנל מסן פרנסיסקו, ברלין, בואנוס איירס ויפן; זה באמת הרגיש כמו חוויה בינלאומית באמת.

הייתה לי ההזדמנות לשבת בחלקי הכנס וגם TypeLab של טיפוגרפיה. הנה כמה נקודות עיקריות מהפאנלים / מפגשי הפריצה שממש נהנתי מהם:

1. אמוג'ים = תמונות + דמות (ג'ניפר דניאל, אמוג'י בגוגל)
אימוג'ים הם תמונות שעשויות לתרגם למשמעויות שונות על פני מכשירים שונים. ג'ניפר נתנה דוגמא לאופן שבו אמוג'י ה"כופתא "נראה שונה בפלטפורמות צ'אט שונות – לכל תרבות יש כופתא!
מצאתי מתח מעניין בהצהרה זו – אמוג'ים צריכים להיות חווית משתמש עקבית (על פני פלטפורמות), אך עדיין להיות מותאמים אישית למשתמשים שלהם.

2. סוג בכל מקום הוא יכול לגרום לבלבול משתמשים (מר קידי)
מר קידי יצר את קידי סאנס, גופן פופולרי בשנות ה -90. הגופן נחשב כ"לא מגניב "כעבור 10 שנים והיה בשימוש בכל מקום. סאן קדי משמש על אריזות איפור לנערות בגיל העשרה, כמו גם על סרגלי יין. זה יכול ליצור חווית משתמש גרועה עבור אנשים בגלל חוסר מיתוג. בשנה שעברה מר קידי רענן את הגופן שלו – כדי ליצור התאמה אישית גדולה יותר ולאפשר לחובבי קידי לשכב את הגופן לאפקטים חזותיים מעניינים.

3. ברייל הוא סוג של טיפוגרפיה (אלן לופטון, קופר יואיט)
אלן דיברה על כך שאנשים עיוורים קוראים ברייל בצורה ייחודית – מחזיקים אותו על גופם. היא גם הדגימה את חווייתו של אדם עיוור בצפייה בקליפים על ידי הצגת הדיבור הקולי לנגישות.

4. מותג מחזיק בתוכן יחד עם עיצוב (Gale Bichler, NYTimes)
גייל התבונן כיצד ניו יורק טיימס (NYT) מיתג את עצמו כפרסום המתנסה בסוגים רבים של גופנים. NYT יכול לשחק עם סוגים שונים וגופנים עצומים כהמחשה. אם מישהו מרים דף מהרצפה, הוא בדרך כלל יכול לומר שהוא מהניו יורק טיימס בגלל מיתוג.

5. לבחור גופנים זה כמו לאכול גלידה. (ורוניקה בוריאן וחוסה סקאליונה, סוג יחד)
כשמשלבים גופנים, הסתכלו על תחושות מכניות ואורגניות. ורוניקה וחוסה דיברו על כך שאנשים אוהבים גופנים הומניסטיים, ברמז של יד של קליגרף. באופן אידיאלי, עליכם למצוא גופני איזון המשתפים שפה משותפת.

הנושא הכולל הוא שהטיפוגרפיה היא רחבת היקף וחוצה מדיומים שונים. שפות ויזואליות כוללות סמלים, ברייל וכיתוב שמע. האתגר טמון כעת כיצד לעצב את החוויות הטובות ביותר לצורות שפה חדשות אלה.

פורסם על ידי Amelia Sander
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?