5 הטעויות הנפוצות ביותר שעלולות לשבור את עסק המסחר האלקטרוני שלך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

יצירת חנות מקוונת ממש לא כל כך קשה כשיש שפע של פלטפורמות זמינות, כולל Magento, Shopify ל- WooCommerce או Zencart. עם זאת, בהתחשב בתחרות העזה בתחום המסחר האלקטרוני, פתיחת מיזם מקוון היא יותר לבנות אמינות ולהפוך את הדברים למושלמים כדי להגביר את ההמרות. עבור קמעונאים מקוונים, הצלחה היא מקרה בטוח רק אם הם יודעים להביא לקוחות חדשים באופן עקבי ולמלא את כל החסר באתר. בכל שלב, עליהם להקפיד שלא ליפול טרף לטעויות היקרות שעושים רוב הקמעונאים ולהרוס את היקף הרווחים שלהם.

בין אם סוחרים קמעונאים מעוניינים להקים חנות מסחר אלקטרוני או לבצע אופטימיזציה של החנות הקיימת שלהם, הנה הטעויות הברורות ביותר שעליהם להיות מודעים להציע למבקרים שלהם חווית משתמש מלהיבה.

מס '1 אין תוכנית מתאימה למיקוד

עבור אתר מסחר אלקטרוני אין צורך בתכנית אסטרטגית רשמית, אך עדיין בתכנית פשוטה כיצד להמשיך ולמקד את הסגמנטים הספציפיים. אינך זקוק לתוכנית עסקית כמפת דרכים להצלחה אלא פשוט להיות מודע למי הם הלקוחות שלך, מה הם אוהבים, מה אתה יכול למכור להם ומה הלקוחות מוכנים לשלם עבור המוצרים המוצעים על ידך.

# 2 אין הצעת ערך מוגדרת

המחקר התבטא שרוב הקונים נשארים בחלק מהשניות באתר כלשהו באינטרנט לפני שהם מחליטים אם הם ירכשו או יעזבו ליעד קניות אחר. הדבר היחיד שיכול לאשר את החלטתם להישאר הוא הצעת ערך ייחודית של החנות שלך. הצעת הערך שלך תבדיל אותך ממוכרי המנוחה ותציג את מה שיש לך להציע עבורם. ליתר דיוק, הצעת הערך היא סיכוי מבטיח מקצה הקמעונאים לספק יתרונות ספציפיים ללקוחות ולספר להם מדוע הם הטובים ביותר.

# 3 הסתרת פרטי מוצר ומידע

מרבית הקמעונאים המקוונים טועים בהסתרת פרטים רבים כמו הפריטים המשלימים שנוספו למוצר, הנחות או הנחות, תכונות מסוימות פחות חשובות או התוספות הדרושות למשלוח. הם חושבים שלקוחות יאהבו הפתעות ועלולים להתרגש לאחר ביצוע ההזמנה. אבל האמת היא שלקוחות מרגישים שולל במקרים בהם הם צריכים לשלם יותר ולא ידעו על כך. לפיכך, גם אם יש לך את הכוונות הטובות ביותר להסתיר מידע כלשהו, ​​אל תלך על זה מכיוון שאנשים כמוך יהיו פשוטים במיוחד לגבי משלוח ומחירים.

# 4 מתעלם מטיפול בלקוחות לאחר המכירה

אתה פשוט לא יכול לשכוח את הלקוחות שקנו דבר כזה או אחר מהחנות שלך מכיוון שהם עשויים לחזור לרכישות הבאות שלהם. לפיכך, דאג שתציע להם ניסיון טוב גם לאחר מכירת המוצר. לשם כך קמעונאים צריכים לקדם דרך אינטראקציה בולטת עם הלקוחות לאחר מכן כמו דוא"ל, הודעות, הודעות דחיפה, צ'אט חי וכן הלאה.

# 5 לא שם דגש על אסטרטגיית SEO עם הבנת השוק

קידום אתרים למסחר אלקטרוני או אתר כלשהו כולל בעיקר לימוד המתחרים בשוק ומה מילות המפתח או ביטויי המפתח אליהם הם מכוונים. אסור לך להתנהג מטופש ולהתחשב רק במילות מפתח הרלוונטיות לעסק שלך, אך עליך להתחשב במילות המפתח האיכותיות שיכולות להעלות את הדירוג שלך במנועי החיפוש מעל למתחרים שלך.

תמיד עדיף ללמוד מטעויות של אחרים מאשר משלך. איורים אלה לעיל נועדו לגרום לך ולכל קמעונאי שאפתן להיות מודע לטעויות הנרחבות שעשויות לקרות בפיתוח מסחר אלקטרוני. זה כנראה יאפשר למוחכם לרעץ ברעיונות שונים כיצד להימנע מטעויות אלו ולשפר את היקף ההכנסות לחנות שלכם.

פורסם על ידי Rob Stephen
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?