5 דרכים להפוך את האתר שלך להוכחה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

האם ידעת שגוגל מזהה כ -10,000 אתרים הנגועים בתוכנות זדוניות, מתוכם כמעט מחציתם הם אלה שנפגעו על ידי האקרים? אף על פי שהדעה הרווחת היא כי ארגונים גדולים הם היעדים העיקריים לפשעי סייבר, אתרי עסקים קטנים נמצאים בסיכון הגבוה ביותר להיפרץ מכיוון שלעתים קרובות הם לא משקיעים כל כך הרבה בחיזוק מערכות האבטחה שלהם כמו שהמותגים הגדולים היו עושים.

למרבה הצער, רוב הקורבנות מבחינים בפריצות במקביל כאשר מבקריהם מתחילים לזהות אזהרות סכנה ממנועי החיפוש והדפדפנים. עכשיו זה מאוחר מדי, מכיוון שאתרי האינטרנט שלהם כבר הועמדו ברשימה השחורה עד אז. משימת השחזור הקפדנית כוללת ניקוי כל הקישורים, בניית השרת מחדש ועדכון תוכנת ניהול התוכן. גם אחרי כל האמצעים הללו, אין כל ערובה לכך שמנועי חיפוש יסירו את הודעת האזהרה. מה הדרך החוצה? ובכן, מה דעתך להוציא עלה ממה שסבא תמיד אמר? המניעה עדיפה על תרופה. אל תבזבז זמן וודא שאבטחת האתר שלך תהיה ברמה האופטימלית. להלן חמש דרכים שיכולות לחסוך את פריצת האתר שלך:

השתמש בסיסמאות חזקות ושמור על בטיחותן

תמיד ידעת את זה, אבל אף פעם לא טרחת לקחת את זה ברצינות, נכון? האקרים מומחים כבר מודעים לסיסמאות הנפוצות, ברירת המחדל והצפויות. הימנע משימוש בסיסמאות ברורות המכילות את השם, מספר הטלפון, כתובת הרחוב של העסק או תאריכי הלידה שלך. תוסף אנטי-וירוס עשוי גם להיות שימושי בהגנה על האתר שלך מפני התקפות וירוסים ובכך לעכב האקרים מגניבת סיסמאות ונטיעת תוכנות זדוניות.

עדכן את CMS לגרסתו האחרונה

בכל פעם שמערכת ניהול תוכן (CMS) משיקה עדכון חדש, היא מכילה שיפורי אבטחה גם אם הייתה בסכום הקטן ביותר. גרסאות ישנות יותר של CMS, במיוחד וורדפרס, נוטות להתקפות פולשניות ביותר. לכן, התרופה הבטוחה ביותר היא לעדכן את ה- CMS בכל פעם שיש גרסה חדשה ששוחררה על ידי המפתחים. אתה גם צריך למנוע מהאקרים לדעת את הגרסה האחרונה של ה- CMS שלך. התייעץ עם מנהלי האתרים שלך, החבר'ה שמתחזקים את האתר שלך, והסר את הוו הרלוונטי שמציג את הגרסה.

הירשם בכלי מנהלי האתרים של גוגל

ברגע שאתר נחשב לרשעות זדוניות וברשימה השחורה, באופן טבעי זרימת התנועה היומית מצטמצמת. אם אתה רשום בכלי מנהלי האתרים של גוגל, הוא יודיע לך ברגע שיש זיהום בתוכנה זדונית. זה יקל על היפטרות האיום לפני שמתרחשת הרשימה השחורה.

התקן תוספים לניהול מודעות כדי להגן על AdSense

מודעות הן מקור הכנסה נהדר, אך הן נוטות גם לפריצות. כמה התקפות פריצה נפוצות הן הפצצת קליקים בכדי להעמיס ולסגור חשבון AdSense, והחלפת המודעות 'האמיתיות' למשהו לא רלוונטי. חקרו ביסודיות רבה וגלו את תוספי האבטחה בעלי הביצועים הגבוהים ביותר שיכולים לשלוט בתצוגות המודעות שלכם.

החל הצפנה כדי להגן על הנתונים שלך

על מנת למנוע יירוט נתונים במהלך העברה, הקפד להשתמש בטכניקת הצפנה כמו Secure Socket Layer (SSL). שוחח עם מנהלי האתרים שלך כדי לברר את ההצפנה המתאימה ביותר לאתר שלך. לאחר שתסיים, בקש מהם לקבוע את ההצפנה המתאימה.

מעל לכל, השתמש בספק שירותי אבטחה מורשה לאתר. חברה נחשבת עושה בדיקות יומיומיות ומנקה אתרי אינטרנט בעזרת הכלים שלהם לרשימה השחורה והסרת תוכנות זדוניות. הישאר על בהונותיך ונקוט באמצעי האבטחה הטובים ביותר האפשרי מכיוון שהאקרים תמיד צדים 24×7.

פורסם על ידי Sara Sharma
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?