4 שלבים קלים לבניית אתר WordPress משלך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אם התחלת את האתר שלך בפלטפורמת פרסום מבוססת תבניות, אתה כבר מודע לחסרונות שלו ורוצה לעבור למשהו שהוא מסוגל יותר. זה כאשר אנשים מתחילים לחשוב על בניית אתר וורדפרס משלהם, אך על ידי ביצוע הצעדים הקשורים אליו, רובם מסיקים כי בניית אתר וורדפרס היא ממש קשה.

במציאות, בניית אתר וורדפרס למטרות העסק שלך או למטרות רווחים מקוונות היא ממש פשוטה, מכיוון שאתה מודע היטב לצעדים לבניית אתר וורדפרס משלך.

ישנם כמה צעדים חשובים לבניית אתר וורדפרס משלך, ואם אתה ממשיך בזהירות, אתה יכול לעשות עבודה מדהימה!

1: הבנת התגמולים של WordPress

זה אולי לא נשמע צעד עבור חלק מכם, אך הבנת היתרונות של וורדפרס חשובה ביותר מכיוון שכמתחילים, סביר להניח שתתמודד עם הרבה קשיים, ויקרא לכם לחשוב על חלופות של וורדפרס.

מכיוון שיש כמה חלופות אמיתיות עבור WordPress, ייתכן שתתחיל לקבל את התחושה ש- WordPress הייתה הבחירה הלא נכונה!

וורדפרס היא ללא ספק מערכת ניהול התוכן הטובה ביותר לכל מתחיל עם כמה אלפי ערכות נושא, תוספים בלתי מוגבלים ומספר ניכר של מפתחים.

אפילו יותר טוב, ישנן קהילות ומפתחים רבים המספקים תמיכה יוצאת מן הכלל עבור העולה החדשה ותוכל למצוא את זה ממש קל לקחת את זה משם.

2: בחירת מארח אתרים

מספר חברות האחסון עולה בכל יום ולכל אחת מהן ההיצע הייחודי שלהן.

ודא שאתה מקפיד על מותג אמין; רצוי עם מישהו שיש לו ניסיון בתחום זה. ברגע שאתה מנוסה, אתה יכול לבדוק מים עם חברות אירוח שונות, אך למתחילים, מומלץ להקפיד על שם מותג ידוע.

3: קניית נושא

לוורדפרס יש אלפי ערכות נושא בחינם שתוכלו פשוט להוריד ולהשתמש בהן. אז למה שתשיג נושא פרימיום לאתר הוורדפרס שלך? בפעם אחת, ערכות הנושא של וורדפרס מגיעות עם קומץ תכונות ותמיכה מדהימה של מפתחים. יש להם בלעדיות מובהקת ותכונות רבות המוצעות על ידי ערכות נושא פרימיום לא נמצאות על נושא וורדפרס בחינם.

4: תוספים לעיצוב ומדיה חברתית

על ידי בחירת נושא וורדפרס פרימיום, החלק הפיתוח והעיצוב של הבלוג שלך יהיה קל מאוד מכיוון שניתן לבצע את רוב המשימות באמצעות תבניות. דאג להתקין את כל התוספים הדרושים למדיה חברתית מכיוון שמדיה חברתית חיונית להגברת התנועה לבלוג. יש להשתמש בתוספים למדיה חברתית בצורה כזו שהם נראים בבירור לקורא אך אינם מפריעים ישירות לעיצוב הבלוג.

אלה ארבעת השלבים לבניית אתר WordPress משלך ותוכל להגיע לתוצאות מדהימות. היתרון העיקרי בשימוש בוורדפרס הוא פוטנציאל ההתאמה האישית הבלתי מוגבל ובטווח הארוך תוכלו להכניס לבלוג שינויים הכרחיים על ידי הוספת תבניות שונות או נושאי פרימיום מספקים שונים.

פורסם על ידי Mitz Pantic
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?