4 עקרונות עיצוב אתרים אלה ישפרו את יחס ההמרה שלך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

על פי מחקרים, לבני האדם יש טווח קשב של 8 שניות בלבד. לכן לעסקים יש רק שניות ספורות להשאיר את המבקרים באתר שלהם. כאשר זה לא מושג, רוב הסיכויים שהמבקרים יעזבו את דף האינטרנט ואז יעברו לאתר הבא.

אתר מעוצב היטב הוא המפתח לתפיסת תשומת לב המבקרים וכן להמרת מבקרים ללקוחות פוטנציאליים.

מעצבי אתרים מובילים וחברות פיתוח אתרים יודעים את הדרך הטובה ביותר להעלות את יחס ההמרה בעזרת עיצוב. אנשים שקוראים הלאה יגלו גם את הטכניקה הזו. ארבעת העקרונות והטכניקות של עיצוב אתרים יעזרו לך להגביר את יחס ההמרה של אתרי האינטרנט שלך:

בחר עיצוב אתרים רספונסיבי

כיום משתמשים מבקרים באתרים במגוון רחב של מכשירים פרט למחשבים שולחניים. לאמיתו של דבר, חלקם של התנועה בניידים גדול עוד יותר. בשנת 2019, תנועת המובייל הייתה דומיננטית בסך תעבורת האינטרנט ברחבי העולם עם יותר מ -60%. זו הוכחה מספקת לכך שאתרים רספונסיביים חשובים מאוד. אתרים שאינם מגיבים לאבד מספר רב של קהלים.

כאשר ניתן לגשת לאתר המיועד לשולחן עבודה במכשירים ניידים ובמסכים קטנים יותר, זה יכול להיות מעצבן מאוד. דפים איטיים, לחצנים גלויים היטב וגלילה בלי סוף רק לקריאת טקסט, בין היתר, מספקים חווית משתמש לא נעימה, המאפשרת למשתמשים לעזוב את האתר שלהם מיד.

אתר רספונסיבי מעניק חוויית משתמש נעימה מכיוון שהפריסה מתאימה אוטומטית למסך המכשיר בו משתמשים. לכן, כששוכרים חברה לעיצוב אתרים או מפתחי אתרים, יש לבקש מהם להפוך את האתר למגיב.

כלול פנים

הוספת פנים באתר מושכת בקלות את תשומת לב המשתמשים מכיוון שהם מעבירים רגשות. משתמשים מזדהים עם פרצופים וכאשר זה מראה על רגש מסוים, יש יותר סיכויים לצרכנים להתחבר לאתר.

שימוש בתמונות פנים כדי לשקף כיצד משתמש מרגיש בונה קשר רגשי בין מותג למשתמש. כמו כן, רגשות יכולים לכוון את החלטת הלקוחות. זוהי אסטרטגיה שיווקית שנמצאת בשימוש פופולרי על ידי הרבה חברות פרסום ברחבי העולם.

עם זאת, עסקים צריכים לוודא שהתמונות המוצגות מייצגות את המותג שלהם. בנוסף, אין להשתמש בתמונות מלאי.

צבע עקבי, תמונות, מיתוג וגופנים

עיצוב אתרים שהוא עקבי בצבע, בתמונות, במיתוג ובגופנים נראה מקצועי יותר. כאשר האלמנטים העיצוביים אינם עקביים, זה יכול להשפיע על דימוי המותג. עסק צריך לדאוג שאלמנטים בדף אינטרנט כמו ערכת צבעים, גודל גופן, סגנון גופן ולוגו, בין היתר, יהיו עקביים.

השתמש בצבעים הנכונים

צבעים יכולים לחשוף הרבה על עסק ומותג. הם יכולים למשוך את תשומת לב הלקוחות הפוטנציאליים בקלות ולהשפיע עליהם לרכישת מוצרים / שירותים. בתוך אינטראקציה של 90 שניות, הצרכנים יכולים לבצע שיקול דעת ראשוני על מוצר, עם 60% עד 90% בהתבסס על צבע.

מחקרים מגלים שצבעים מעוררים אצל בני האדם רגשות שונים. לכן, הבחירה הנכונה של הצבעים בעיצוב אתר יכולה לייצג ביעילות מותג כמו גם מצב רוח של אתר.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?