4 טיפים להצלחה בעמוד הנחיתה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

עמודי נחיתה, המכונים גם "דפי סחיטת שמות" או "דפי לכידת לידים", הם הצעד הראשון בשיווק 'משפך'. דף הסחיטה שלך יורכב מכותרת טובה, כותרת משנה, מספר נקודות קליעה קשות – והכי חשוב, הסיבה לדף – טופס לאיסוף כתובות דוא"ל.

טופס איסוף דוא"ל זה נוצר בדרך כלל באמצעות חשבון המשיב האוטומטי שלך שיהיה לך עם נגיד Aweber או GetResponse (ישנם רבים אחרים, אלה פופולריים מאוד). שמעתי מספר פעמים כי ידוע שדפי איסוף הדוא"ל הבסיסיים והמכוערים יותר גורמים למבקרים רבים יותר להזין את כתובת הדוא"ל שלהם מאשר לדפי נחיתה מהודרים. אז נסו את שניהם!

השיב האוטומטי שלך, כמו Aweber או GetResponse, הוא המקום בו תשכון רשימת כתובות הדוא"ל בפועל, ותאפשר לך לשלוח הודעות דואר רגילות עם העלון שלך והצעות מוצר נוספות. הצעות אלה יכולות להיות מוצרים משלך או מוצרי שותפים שפותחו על ידי אחרים. הצעות מוצרים של שותפים משלמות לך עמלה שיכולה להגיע עד 50%, עד 100% ממחיר המוצר (מכיוון שמפתח המוצר יודע שהם יכולים לשווק הצעות נוספות לאנשים שקונים את המוצר שלהם מהמאמצים שלך. ).

אתה בונה את רשימת התפוצה שלך על ידי משפך את המבקרים באתר האינטרנט שלך, או באמצעות רכישת מודעות יחיד, או פרסום בפייסבוק וכו ', דרך דף לכידת לידים זו. ברגע שדף הנחיתה שלך יהיה במקום הראשון, המוקד העיקרי שלך יהיה להתחיל להזרים תנועה מרובה ממקורות תנועה רבים ככל האפשר לדף הנחיתה שלך. אתה מגדיר את זה רק פעם אחת ואז עובד על נהיגת התנועה.

השתמש בטיפים אלה כדי ליצור דף נחיתה מוצלח משלך ולהמיר את המבקרים שלך למנויים! לקבלת אסטרטגיות שיווקיות נוספות, עיין במועדון Emarketers בכתובת https://JosephsMarketing.com/emarketer

טיפ הצלחה 1: מציעים פריט בחינם בתמורה לכתובת הדוא"ל של האורח שלכם. זה יכול להיות דוח בחינם, רשימה של משהו (הטופ 10 או הטופ 3, מה שלא יהיה, אתה מבין את הרעיון). זה יכול להיות גם תוכנית מחשב בחינם או תוסף וורדפרס שיעזור להם במשהו. כמה מסקרים מראים שאנשים יגיבו לתוכנת מחשב בחינם או לתוסף יותר מאשר לדוח בחינם. ההבדל אינו עצום אך יש נטייה לעבר התוכנית החינמית.

טיפ הצלחה 2: דף הנחיתה שלכם צריך להיות כתוב בצורה מקצועית ברורה. כשאתה יוצר את דף הנחיתה שלך כתוב את העותק כאילו אתה כותב מכתב מכירה. כי זה מכתב מכירות, אם כי קצר מאוד. כותרת בכדי למשוך תשומת לב ולגרום להם לעצור ולשים לב, ואחריה משפט או שניים וכמה נקודות קליע, כולם מצביעים על היתרונות שיש במה שאתה נותן להם. אתה לא מבצע מכירה קשה או מנסה לגרום להם לקנות את המוצר שלך בדף הסחיטה שלך. אתה פשוט מעודד את המבקרים שלך למסור את פרטי הדוא"ל שלהם. שום דבר יותר.

טיפ 3 להצלחה: זכרו, יש לכם מטרה אחת לדף לכידת הלידים שלכם – קבלת המיילים שלהם. אז מלבד טופס ההצטרפות שלך, לא אמורים להיות קישורים אחרים בדף הנחיתה שלך.

טיפ הצלחה 4: בתוך העותק שבעמוד הנחיתה שלך, הכותרת ואחריה כותרת המשנה ונקודות התביעה תתמקד ביתרונות של הפריט החינמי שיקבלו. אם אתה יכול, ציין גם היכן הם חווים כאב כלשהו אם הם לא מקבלים את הפריט החינמי שלך. המיקוד העיקרי הוא לעודד אותם להוריד את ההצעה בחינם. ואשר מחדש שאין לו או לה מה לשלם עבור הפריט החינמי.

אתה רוצה להכיר מאוד את דפי הנחיתה מכיוון שהם הכלי הראשון שלך שיש לך רשימת לקוחות פוטנציאליים משלך למכור.

פורסם על ידי Joseph Casey
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?