3 דרכים עיצוב אתרים עובד כדי לעזור לעסק שלך לצמוח

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כידוע, עיצוב ופיתוח אתרים משפיעים על העסק והקהל שלכם. זה הדבר הראשון שהם רואים בנוגע לעסק שלך, אז זה צריך לעשות רושם טוב. להלן שלושה היבטים חשובים של עיצוב אתרים:

1. עושה רושם ראשוני

כמו שאמרתי, האתר שלך הוא הדבר הראשון שלקוח פוטנציאלי רואה לפני שהוא מכיר את השירותים שלך ואיך העסק שלך עובד. השניות הראשונות הללו חיוניות בעסק שלך מכיוון שהן קובעות אם לקוח פוטנציאלי יהפוך ללקוח או לא. וזה גם קובע את שיעור היציאה מדף הכניסה שלך. האם הלקוח יעזוב את האתר כמעט מיד? או שהם היו נשארים לבדוק את השירותים שלך?

אתר לא מושך או – חלילה – אתר מיושן יגרום לקהל שלכם להקפיץ מיד. הסיבה לכך היא שהרושם הראשוני חשוב. מה שהם רואים קודם – המיתוג והאתר שלך – חשוב מאוד על העסק שלך. לכן עליכם תמיד לעדכן את עצמכם ואת העסק שלכם לגבי המגמות והפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים.

2. עוזר לקידום אתרים שלך

עיצוב אתרים נהדר הוא מעבר לכמה שהוא נראה נהדר או כמה קל לניווט. למרות ששני אלה חשובים בפני עצמם, עיצוב אתרים נהדר צריך להיות גם ידידותי לקידום אתרים.

דרך נהדרת להישאר בראש המשחק שלך בקרב המתחרים שלך היא קידום אתרים. תן ל- SEO להשתלב בעיצוב האתר שלך מאפס על בסיס ארוך טווח, וראה כיצד האתר שלך משפר את הדירוג שלו במנועי חיפוש כמו גוגל או בינג.

אם אינך יודע כיצד לשלב SEO באתר שלך, אל תעזוב אותו לתקופה אחרונה. במקום זאת, קבל מפתח אינטרנט מקצועי שיודע מה הוא / היא עושה.

3. בונה את הדמות עבור החברה שלך

איך האתר שלך נראה ומרגיש בפני הקהל שלך הוא איך הם תופסים את שירות הלקוחות. לדוגמא, כשנכנסים לחברה בפעם הראשונה, קורים כמה דברים. אתה מזוהה כלקוח פוטנציאלי ומיד מקבל טיפול בקבלה. פקידת הקבלה מפנה אותך ישירות לחדר ההמתנה או לאחראי.

אם תועבר לחדר ההמתנה, יינתן לך כיבוד מסוים – כמו קפה או תה – בהתאם להעדפתך. וכשאתה סוף סוף פוגש את האדם שיטפל בבקשתך, האופן שבו הוא / היא מתייחסים אליך, אופיו, הוא שגורם לך להישאר או לעזוב.

אותו דבר לגבי אתרי אינטרנט. האתר שלך מספר ללקוח פוטנציאלי איך אופי החברה. אז אתה צריך לשאול את עצמך, האם האתר שלך ידידותי למשתמש? טִבעִי? מסביר פנים? קל לניווט? והכי חשוב, האם זה ידידותי לקידום אתרים, כך שיותר לקוחות יוכלו למצוא את העסק שלך?

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?