3 דרכים ליצור מילים לרקמת מכונות

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אחד הדברים הראשונים שכולם רוצים לעשות כאשר הם מקבלים מכונת רקמה הוא להרכיב אותיות כדי ליצור מילים ולערוך מילים על עיצובים. בין אם אתה רוצה לרקום את שם הנכדה החדשה שלך על סינר, או לשים את שם בנך על חולצת טי עם סמל הספורט המועדף עליו, אתה צריך דרך ליצור מילים שמכונת הרקמה יכולה לתפור.

מאמר זה מסביר שלוש שיטות קלות ליצירת מילים ושיטה ידנית שהיא קשה יותר.

1. גופנים מובנים

השימוש בגופנים המובנים במחשב שלך הוא השיטה הקלה ביותר ולא עולה שום דבר נוסף. כל מכונות הרקמה מגיעות עם גופנים מובנים ליצירת מילים. קל לבחור את האותיות הרצויות אחת בכל פעם בלוח הבקרה. המכונה תרכיב אותם ובהתאם ליכולות המכונה שלך תאפשר לך לשנות את גודל אותן או לבצע פונקציות עריכה כגון סיבוב.

מספר האותיות או המילים שאתה יכול לרקום בו זמנית מוגבל בגודל מסגרת הרקמה המרבית של המכונה. מכונות מסוימות יכולות להגדיר מספר קווים, בעוד שאחרות יכולות לבצע שורה אחת בלבד בכל פעם.

החיסרון בגופנים המובנים הוא שהסגנונות נוטים להיות די קפואים או לא לטעמכם כשאתם רוצים משהו מיוחד. אז במוקדם או במאוחר, תרצו משהו אחר.

2. גופנים דיגיטליים

תוכלו למצוא גופנים מדהימים רבים שכבר עברו דיגיטציה לעיצוב רקמה בחינם באינטרנט או במחיר סביר באטסי או באתרים רבים אחרים. ערכה טובה תכלול את כל האותיות, המספרים, הפיסוק וכמה סמלים מיוחדים – כולם נועדו להתמזג למילים ולתפור בצורה מושלמת.

כל אות היא קובץ עיצוב רקמה פרטני. אתה צריך דרך לשלב אותם למילים. חלק ממכונות הרקמה (בדרך כלל המכונות היקרות והיקרות יותר) יכולות לשלב עיצובים ישירות על המכונה. אם למכשיר שלך אין יכולת זו, תצטרך להשתמש בתוכנת רקמה שפועלת במחשב שלך כדי למזג את האותיות ו / או התמונות שלך, ואז לשמור אותם בקובץ אחד לתפירה.

3. גופני מחשב

תוכנות רקמה רבות ממירות גם את הגופנים מהמחשב לעיצוב רקמה. זה נותן לך מבחר רחב של סגנונות אותיות, אבל אם אתה רוצה משהו מפואר באמת, אתה עדיין צריך למצוא עיצוב דיגיטלי.

4. באופן ידני

ניתן גם לשלב את האותיות והעיצובים באופן ידני. זה מייגע וקשה, אז אני לא אוהב לעשות את זה. אבל גם לא צריך לקנות תוכנה נוספת. החלק המסובך הוא להכין את האותיות מסודרות ומרווחות כהלכה. אתה מגדיר את הרשתות שלך ורוקם אות אחת בכל פעם. יתכן שתצטרך לחגור מחדש את החישוק או להזיז אותו. חזור על הפעולה עם כל האותיות והעיצובים שאתה רוצה.

תעשה חיים!

אותיות הן דרך מהנה להוסיף פיזז לכל פרויקט במיוחד בשילוב עם עיצובים של רקמה ליצירת אמרות חכמות.

פורסם על ידי Kamala Kelly
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?