3 אסטרטגיות יעילות לאתרי אינטרנט להגברת שיעורי ההמרה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

1. יש למקם מידע במקום בו המשתמשים צופים למצוא אותו.

גם כשאתה נראה לראשונה, אתר אינטרנט אמור להיות מסוגל לתת את המידע הדרוש למבקרים פוטנציאליים וקיימים.

פרטי מיקוד ומידע חיוני אחר צריכים להיות ממוקמים בחלק הבולט ביותר באתר – כמו בפינה הימנית העליונה של הכותרת, שהיא המקום בו המשתמשים מצפים לראות אותם. בנוסף, כדאי גם להדגיש מידע כזה על ידי הוספת פרטי קשר בכותרת התחתונה יחד עם מפה מקוונת למיקום החנות הפיזית של האתר. כמו כן, כפתורי ה- CTA, תפריט הניווט והטפסים צריכים להיות ממוקמים בחלק גלוי לעין של האתר – כמו מתחת לכותרת ובמרכז.

חוויית המשתמש באתר צריכה להיות כמו שירות יוצא דופן המסופק על ידי מסעדת אוכל משובחת, בה הכל ניתן על מגש כסף. משתמשים מקוונים אוהבים לקבל את המידע הדרוש להם במהירות ובקלות. אז, כל המידע החיוני צריך להיות ממוקם במקום בו מבקרים מצפים למצוא ציצי.

2. יש להדגיש את כפתורי הקריאה לפעולה (CTA).

אתר צריך לחצני קריאה לפעולה כדי לייעל את שיעורי ההמרה. גם אם המבקרים מודעים היטב, הם עדיין צריכים להיות מעודדים ללכת לאן שאתה רוצה. לכן, צריך להיות כפתור קריאה לפעולה בכל עמוד אינטרנט. חשוב שה- CTA יתיישר עם יעדי האסטרטגיה העסקית מכל סיבה שהיא, כמו להוביל אותם לדף יצירת הקשר, דף המוצר והשירותים או טופסי ההרשמה.

כפתור CTA יהיה יעיל אם הוא מתוכנן בצורה שקל לראות וללחוץ עליו. הצופים לא יצליחו לראות את זה אם צבעו מנוגד לרקע. אין צבע נכון או לא נכון, אך הטיפ הוא לבחור צבע כפתור הבולט משאר פלטת הצבעים של האתר. רעיון נוסף שיש לקחת בחשבון הוא להקיף את כפתור ה- CTA בחלל לבן כדי להדגיש אותו עוד יותר.

3. אתר מעוצב היטב הוא פשוט וקל לניווט.

בעבר היה זה הסטנדרט למלא אתרי אינטרנט בכל המידע שניתן לכלול, בתקווה שמבקרים ימצאו את כל מה שהם צריכים לדעת. עם זאת, המגמה של עיצוב אתרים השתנתה, וכעת נוקטת גישה מינימליסטית, עם עיצוב פשוט ונקי, בעוד שהמידע נשאר ברור וישיר.

מאפיינים עיקריים המאפשרים להמיר אתר מעוצב היטב הם פשטות וניקיון. כשאתה נראה לראשונה, אתר נקי מראה מקצועיות ואמינות. אלה הם קריטיים בכדי ליצור אמון ומיתוג. עיצוב אתרים פשוט יכול גם לשדר את קלות הניווט ולהציע חווית משתמש נהדרת. אתר צריך להיות קל לניווט על מנת שהמבקרים יקבלו מיד את המידע הדרוש להם.

חשוב ליישם היררכיה חזותית בעת הוספת אלמנטים עיצוביים לאתר. יש לארגן את האלמנטים החשובים ביותר במקומות בהם המשתמשים יכולים למצוא אותם בקלות. שימוש רב בשטח לבן הוא גם שיקול טוב. יתר על כן, יש לשמור על מינימום אלמנטים עיצוביים נוצצים ואפקטים תנועתיים מכיוון שיותר מדי אלמנטים עיצוביים יכולים להסיח את דעת המשתמשים ולהאט את זמן הטעינה של אתר.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?