2 שיטות תנועה למוצרי קליקבנק שאתה מקדם

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

האם אתה מקדם כרגע מוצרים ב- ClickBank, אך המכירות שלך נמוכות? אולי הבעיה שלך היא מקרה של תנועה נמוכה. אין הרבה תעבורת אתרים שמגיעה לאתר שלך זה לא דבר טוב. זה יכול לגרום לך להתעורר כל יום ולראות כל הזמן 0 $ שהרווחו כל יום ויום. עליך לפתור בעיה זו אם זהו המצב שלך.

בשיעור זה, אני רוצה לשתף אתכם בכמה אסטרטגיות תעבורה בהן תוכלו להשתמש כדי להשיג יותר קידום למוצר ClickBank שאתם מקדמים, וכיצד תוכלו להתחיל סוף סוף להשיג מכירות על בסיס עקבי – והכל תוך כדי לא לאבד את החולצה במהלך התהליך. הנה אסטרטגיית התנועה הראשונה:

1) פרסום שלם לכל קליק

כדי שהאסטרטגיה הזו תעבוד טוב בשבילך, תצטרך למכור פריט במחיר גבוה ב- ClickBank. אם אתה מקדם ספר אלקטרוני ב- ClickBank תמורת 19 דולר, אינך מעוניין להשתמש בתשלום לקליק (PPC) כדי להעביר תנועה לאתר שלך. לא יהיה מקום להרבה רווחים – גם אם יחס ההמרה שלך היה 2%.

במקום זאת, קדם מוצר "כוח משיכה" גבוה שנמכר תמורת 200 דולר ומעלה. בדרך זו אם אתה משתמש ב- PPC ומקבל מכירה בעמלה של 50% … אתה יכול להרוויח 100 $ עבור מכירה זו שבוצעה. תלוי במחיר שלך לקליק, אני בטוח שתוכל לסכום של 2,000 $ – 3,000 $ לחודש באמצעות טקטיקה זו.

אבל אל תסמוך רק על PPC בלבד. ישנן אסטרטגיות תעבורה אחרות בהן תרצה להשתמש כדי להשיג קידום למוצר ClickBank שאתה מקדם. רק אל תפוצץ את הבנק בתשלום לפי קליק, ויהיה טוב ללכת. הנה אסטרטגיית תנועה נוספת בה תרצו להשתמש:

2) כתיבת בלוגים

זוהי טקטיקה פופולרית מאוד שאנשים משתמשים בה כדי להרוויח כסף באמצעות ClickBank. וסוג הבלוגים שאנשים יוצרים שונה – אך בסופו של דבר, כולם שואפים להשיג את אותה מטרה – לבצע עמלות. סגנון הבלוג שונה, אך החדשות הטובות הן שלא תצטרכו לשכור מפתח שייצור בלוג נחמד עבורכם.

יש אנשים שיוצרים בלוגים בסגנון יחסים אישי. יש אנשים שמקימים בלוגים שהם בעצם בלוגים "סקירת מוצרים". ויש אנשים שמקימים בלוגים שמספקים תוכן מעולה בלבד ומעודדים אנשים להירשם כמנוי או לקנות את המוצר שהם מקדמים. עליכם לברר איזה סוג של סגנון בלוג מתאים לכם.

אני לא אשקר … אני קצת משווק "עצלן". סגנון הבלוג שלי הוא הבלוג "תוכן מעולה" – שהרבה אנשים אוהבים להשאיר עליו תגובות. זה מה שזה … כלומר, זה משרת את מטרתו, אבל זו רק אחת מאסטרטגיות התעבורה שאני מיישם כדי להחמיא לאתר שלי ולמוצרים שאני מוכר.

PPC ובלוגים פשוטים להפליא וקלים לשימוש, ואני מקווה שתשתמשו בשניהם בכדי להרוויח כסף באמצעות ClickBank. שני המושגים פשוטים, ואם אתה מתכוון להשתמש ב- PPC, היצמד למודעות Google AdWords ו- Bing. אם אתה מתכוון לעשות בלוגים, ודא שאתה מקבל בלוג של WordPress. כל אלה שירותים אמינים.

בהצלחה בקבלת התנועה לאתר שלך היום למכירת מוצר השותפים שלך ClickBank.

פורסם על ידי Randall A Magwood
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?