משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני9 שעות, 40 דקות
 • פעיללפני13 שעות, 29 דקות
 • פעיללפנייום1, 10 שעות
 • פעיללפנייום1, 16 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 14 שעות

10 שלבים בסיסיים להגדרת הבלוג שלך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

מבוא

זה חיוני לחלוטין שתפעיל את הבלוג שלך במהירות האפשרית. ברגע שאתה מבין על איזה נושא ספציפי, או נישה, שעליו אתה רוצה לכתוב – התחל לכתוב. זה יעזור לך לבנות גוף עבודה שמראה לעולם שאתה מומחה בנישה שלך. אבל אם כבר יש לך מומחיות בנושא מסוים ובנית גוף עבודה שכתבת בעבר, עליך לפרק את העבודה לפורמט ידידותי לבלוג.

להלן עשרה מהשלבים הבסיסיים החיוניים שעליך לבצע על מנת להגדיר את הבלוג ולהפעיל אותו במהירות:

1. פתח בלוג WordPress.org בחינם

אל תבזבז את זמנך באף אחד מאתרי הבלוגים האחרים. זה נחשב ללא ספק הכי טוב וידידותי למשתמש שיש. זה פשוט מאוד לשימוש, ויש לו הרבה תוספות בחינם. רוב הבלוגרים משתמשים באתר זה, כך שיש הרבה עזרה ועצות באינטרנט. WordPress.org מתארח בעצמו. WordPress.com מתארח (פירוש הדבר שלכתובת האתר שלך יהיה שם WordPress המצורף לכתובת האתר שלך).

2. כתוב את הפרופיל שלך והוסף תצלום פנים

עליכם להשקיע מחשבה רבה ביצירת הפרופיל שלכם. השתמש בפרופיל LinkedIn שלך כדי לעזור לך לכתוב את זה. תן מידע ספציפי על עצמך, אך אל תגזים. אל תמכור את עצמך על ידי כך שאתה מתגאה או יהיר. כתוב כמה משפטים המספקים מידע חיוני אך רלוונטי שקורא עשוי להזדקק לו כדי לקבוע שיש לך את החוויה הרלוונטית לכתוב על נושא הבלוג שלך. כלול תצלום יפה של הפנים שלך.

3. כתוב את הודעות הבלוג שלך

ניתן לכתוב את פוסטים בבלוג שלך על כל דבר שאתה רוצה לכתוב עליו. פוסט כלשהו יהיה כמו חיבור רשמי. חלקם יהיו טיפ מהיר של שני משפטים. אך זכרו תמיד, שכל פוסט חייב לתמוך בנישה שלכם. כל מידע שתפרסם בבלוג שלך יועיל לקוראים שלך – העוקבים שלך.

4. שמור על הודעותיך קצרות

פוסט יומיומי טיפוסי צריך להיות בדרך כלל לפחות 400 מילים, ובדרך כלל לא יותר מ -2,000 מילים. כל פוסט צריך להיות על נושא ספציפי אחד. אם המאמר שלך ארוך מזה, אתה יכול לנסות לפרק אותו לשני פוסטים. EzineArticles.com כתב על זה כמה ספרים אלקטרוניים נהדרים שעליך לקרוא לפני כתיבת ההודעה הראשונה שלך בבלוג.

5. הוסף תמונה לכל פוסט

הוסף תמונה לכל פוסט כדי לעזור להם להיות מושכים מבחינה ויזואלית. תמונה זו תשמש גם כאשר בלוג אחר, או שירות רישום בלוגים, יציג את המאמר שלך. נושא התמונה לא בהכרח צריך להיות קשור ישירות לנושא הפוסט. אבל לכל הפחות זה צריך להיות מושך מבחינה ויזואלית, או מושך את העין.

6. השתמש ב- Bullet Points

חיוני שתשמור על כל ההודעות שלך קלות למעקב וקלות לקריאה. לא משנה כמה נושא הוא רציני, עליכם לקחת את הקורא ביד ולהנחות אותם במאמר שלכם. לא זו בלבד האדיבות המקובלת, אלא חיונית אם אתה מצפה מהקוראים שלך להמשיך לקרוא את ההודעות שלך. על ידי קיום בלוג אתה מוציא את עצמך לעולם ואומר לאנשים שאתה רוצה לחלוק איתם מידע, ואני מקווה לעזור להם. הראה להם כמה אכפת לך מהם על ידי עזרה אמיתית להבין על מה אתה כותב.

7. הוסף מילות מפתח וטקסט מודגש לכל כותרת וכותרת חשובה

זה יעזור למנועי החיפוש לדעת מה חשוב במאמר שלך. כאשר מנוע חיפוש סורק את האתר שלך, הוא ייתן עדיפות גבוהה יותר לכותרות והטקסט המודגש של כל קטע במאמר שלך. קל מאוד לעשות זאת כאשר אתה משתמש ב- WordPress. זה פשוט יהיה עניין של הדגשת טקסט הכותרת של כל פסקה, ואז לחיצה על כפתור הכותרת וכפתור מודגש.

8. הוסף פרסומות של Google AdSense

קל מאוד לעשות זאת, ודרך קלה להרוויח כמה דולרים נוספים מהבלוג שלך. אל תצפו להרוויח הרבה כסף מכך. זו פשוט דרך מעשית לעזור לקזז את כל ההוצאות הכרוכות בתחזוקת הבלוג שלך.

9. קדם את הבלוג שלך

עליך להיות פתוח תמיד למציאת דרכים חדשות לקידום הבלוג שלך. זה יכול להיות פשוט כמו לרשום את הבלוג שלך עם "שירות רישום בלוגים". או להשתמש ב"עמוד המחברים של אמזון "כדרך להתחבר לקוראים שלך. עד כה מצאתי עשרים וחמישה מקומות לגיטימיים לקידום הבלוג שלי. וזה לא כולל את האתרים שבהם הוספתי הערות (עשה זאת רק באתרים ובלוגים המאפשרים קישור חזרה לבלוג שלך).

10. שפר את הבלוג שלך

זהו תהליך שאינו נגמר. עליכם לשאוף כל הזמן לגרום לבלוג שלכם להראות ולהישמע כאילו אתם יודעים על מה אתם מדברים. זה כולל גם ביצוע תיקונים בפרסומי העבר שלך. הקוראים שלך יבדקו את כל המלים שאתה כותב. מיהר להודות שטעית במשהו שכתבת עליו, אמור להם מדוע עשית את הטעות ותקן אותה מיד. הקוראים רוצים לסמוך עליך וללמוד ממך. ודא שאתה נותן להם שפע של סיבות לעשות זאת.

סיכום

אני עדיין נדהם ממספר המקורבים והלקוחות העסקיים שלי שעדיין נמנעים מבלוגים כדרך לקידום העסק שלהם. אף אחד מהשלבים להקמת בלוג אינו קשה או יקר. יש בזה עקומת למידה. וזה ייקח כמה חודשים ללמוד באופן מלא את כל ההיבטים של בלוגים וכיצד לעשות זאת בהצלחה. אך היתרונות שאתה והעסק שלך תרוויחו יכולים להיות עצומים.

פורסם על ידי Joseph C Kunz, Jr
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?