10 טיפים פשוטים לפיתוח אתר מצליח

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

ליצור תוכנית

יש לזכור שכל פרויקט מתחיל בתכנית. להכנת תוכנית נכונה, כתוב את הרעיונות שלך ושקול את הסעיפים בפרויקטים שלך. הכינו קטגוריות עבור המוצרים והשירותים שלכם והחליטו דברים אחרים שיונחו בחלקים אחרים באתר. עדיף לשרטט תרשים פשוט. זה יעזור לך להיזכר במבנה האתר שתוכנן.

ערכו מחקר וניתוח מילות מפתח

בצע עבודת מחקר וניתוח מילות מפתח כדי לגלות אילו מילות מפתח עוזרות לאתר שלך להימצא במנועי חיפוש. לשם כך תוכל לקבל תמיכה מכלי מילות המפתח של גוגל אדוורדס. היכנס לכלי והזן שלוש עד חמש מילות מפתח חשובות הרלוונטיות למוצרים או לשירותים ולעסק שלך.

בחר ספק אמין לאירוח אתרים וחפש שם דומיין זמין

עבור SEO, שם דומיין רגיש למילת מפתח הוא בחירה מצוינת. עם זאת, עליכם להחליט את התחום או שם הדומיין שעדיף למצוא במנועי החיפוש. לבחירת דומיין של מילות מפתח, עליכם לבחור את מילת המפתח הרלוונטית ביותר מניתוח מילות המפתח ו- domain.com כדי להפוך את האתר שלכם לאמין יותר.

השתמש במערכת ניהול תוכן (CMS) או שריטה לפיתוח האתר

אתה יודע, לפעמים השימוש ב- CMS ליצירת אתר טוב יותר ולפעמים לא. בחירה זו תלויה במספר השפעות. עדיף לך, בקש מחברת פיתוח האתרים שלך ללכת על CMS, אם אתה מרחיב או מעדכן את תוכן האתר שלך לעתים קרובות. אם אתה מוכן להשיג אתר סטטי, בחר HTML. בחר בלוג וורדפרס, אם באתר שלך יש בעיקר חדשות לפרסם.

בחרו פריסה מסוגננת

זוהי בחירה טובה להשתמש בתבנית אתר מוכנה לאתר מבוסס CMS או רגיל כאשר תקציב העיצוב שלך מוגבל. זכור את התוכנית שעשית קודם לכן בעת ​​בחירת תבנית אינטרנט לאתר העסק שלך. מקובל מאוד שרובכם בוחרים עיצוב מכיוון שהוא נראה כל כך טוב ובהמשך יש לכם בעיות להשתמש בתבנית לאתר. לכן, היזהרו מאוד ובחרו פריסה מסוגננת.

כתוב תוכן מקורי, ייחודי ורלוונטי

זכור תמיד שהתוכן הוא המלך. בזמן כתיבת תוכן לאתר שלך, וודא שהוא ייחודי, רלוונטי וידידותי למנועי חיפוש. לשם כך, השתמש בערכה של 3-5 מילות מפתח עבור כל דף ומשפטי מסגרת תוך שימוש במילת מפתח אחת בכל קטע או פיסקה בעמוד. הימנע מעבודות העתקה והדבקה לתוכן האינטרנט שלך.

בנה את האתר

תהליך פיתוח האתר מוגבל מאוד אם אתה משתמש ב- CMS. אתה צריך להתקין כמה הרחבות נדרשות כגון תוספי SEO או מודול בהתאם ל- CMS. בעת פיתוח האתר מאפס, עליך להמיר את תבנית האתר שלך לאתר. חשוב להשתמש בכמה תגי כותרת שונים (h1, h2 ו- h3). השתמש בכותרת דף נהדרת ובתכונת "alt" בתוך תגיות התמונה שלך.

בדוק את האתר שלך והסר את כל הבעיות

כאשר האתר שלך נבנה, עליך לבצע כמה בדיקות. עשה זאת בעצמך או בקש מחברת פיתוח האתרים המושכרת שלך לבדוק את כל הפונקציות ולבחון את האתר שלך בדפדפני אינטרנט שונים. בקש מאנשים אחרים לבדוק את האתר. פתור את כל הבעיות לפני שאתה מפרסם את האתר.

ערוך סטטיסטיקה באינטרנט

לאחר הפיכת האתר לאוויר, עליכם לדעת כיצד המבקרים מתנהגים באתר העסק שלכם. באמצעות Google Analytics תוכלו לדעת את התנהגות המבקרים ולנקוט בפעולה המתאימה לשיפור האתר.

קדם את האתר שלך

ישנן מספר דרכים להביא מבקרים לאתר החדש שלך. על פי בחירתך, תוכל לקדם את האתר ללא עלות או באמצעות פרסומות בתשלום. הפץ את החדשות על האתר החדש שלך באמצעות כתיבת הודעה לעיתונות או אזכור לכל האנשים הידועים שלך. לקידום האתר תוכלו לבחור ב- SEO, SMO, PPC וכן הלאה.

אתה יכול לעשות את כל אלה בעצמך או בתמיכתה של חברת פיתוח אתרים שכורה שלך. כל טוב!

פורסם על ידי Prashant Aggarwal
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?