10 אלמנטים חשובים של עיצוב אתרים מקצועי

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

עיצוב אתרים מקצועי יכלול איזון בין כל מרכיביו. יותר מכך, העיצוב לא רק יהיה פונקציונלי אלא גם שמיש. בעת יצירת אתר, ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון כדי להבטיח את יעילותו. למרות שחלק מהעסקים שונים זה מזה, ופועלים בענפים שונים, אתרי האינטרנט שלהם עדיין צריכים לשלב את עשרת האלמנטים המקצועיים הבאים.

1. תוכן מהשורה הראשונה

לא משנה מה מכניסים לאתר, עליו להכיל תוכן מהשורה הראשונה. על התוכן להיות הגיוני, להיות נקי משגיאות דקדוקיות וכתיב, לשלב מילות מפתח יעילות, כולל מילות מפתח לזנב ארוך ועוד. יש לעצב אותו בצורה נכונה, תוך שימוש ב- HTML נכון, גודל גופן, כותרות וכו 'ללא תוכן נהדר, משתמשי האינטרנט לא ימצאו שום משמעות בביקור באתר.

2. קריאה לפעולה

איפשהו בתוך האתר, רצוי בדף הבית, צריכה להיות קריאה יעילה לפעולה. בכך זה יעזור לייצר לידים כמו גם עסקאות קרובות.

3. קל לניווט

אנשים שצופים באתר ירצו שיהיה קל לניווט. החל מצפייה במוצרים ושירותים שונים וכלה בחיפוש אחר תוכן מסוים, צריכים להיות לחצנים קלים לקריאה, קישורי ניווט סטנדרטיים ועוד. רוב האנשים לא אוהבים דברים שמהבהבים, לכן עדיף להתרחק מכפתורים ומהטקסטים מהבהבים. בתחתית דף הבית, כמו גם בתחתית דפים אחרים, צריך להיות קישורי ניווט ל- Sitemap, מדיניות פרטיות ועוד.

4. מושך ויזואלית

ללא פנייה חזותית, אתר בטוח ישאיר רושם ראשוני רע.

5. מבנה ברור

אלמנט חשוב נוסף של עיצוב אתרים מקצועי הוא מבנה ברור. בעל מבנה ברור אינו חשוב כשלעצמו, אלא גם עוזר לשפר את הניווט באתר. מבנה ברור גם יגביר את דירוג מנועי החיפוש באתר, ויעזור לראות אותו על ידי יותר משתמשי אינטרנט.

6. כותרת עליונה ותחתונה טובה

הכותרת של האתר גלויה ביותר. למעשה, זה כנראה יהיה גלוי יותר מכותרת התחתונה. הכותרת העליונה וכותרת התחתונה כאחד תוצג בכל עמוד באתר, אך הכותרת נלקחת בשיקול קיצוני על ידי מנועי החיפוש בכל הנוגע לדירוג האתר. בתוך כותרת עליכם להיות לוגו, מספר איש קשר ולחצני ניווט.

7. פרטי קשר

אתר יכול להכיל תוכן מהשורה הראשונה, מבנה ברור וקל לניווט, אך ללא פרטי קשר מתאימים, לקוח פוטנציאלי יתסכל ויקח את העסק שלו למקום אחר. פרטי קשר צריכים לכלול תמיד כתובת דוא"ל, מספר טלפון וכתובת דואר.

8. תמונות ממוטבות

יש לבצע אופטימיזציה לתמונות המשמשות באתר. בכך זה יעזור לשפר את המהירות של אתר אינטרנט, ומהירות טובה היא חיונית בכדי לוודא שהצופים באתר מסתובבים ולראות מה מציעים. תמונות מותאמות יעזרו גם בשיפור דירוג האתר במנועי החיפוש.

9. כפתורי מדיה חברתית

כאשר כל כך הרבה אנשים משתמשים במדיה החברתית כצורת תקשורת ורשתות, כל אתר צריך לשלב בתוכנו כפתורי מדיה חברתית; לכן, המאפשר לצופי האתר לשתף בקלות את התוכן שהם מוצאים.

10. מיתוג מותאם אישית

כדי להגביר את המודעות למותג, שתסייע בהעלאת רמות הרווח, אתר החברה צריך לשלב ערכת צבעים, נושא ונייר מכתבים שישקפו ביעילות את המותג של העסק.

פורסם על ידי Ronald H. Brown
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?